• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez I†achi » 11 gru 2017, o 01:03

I†achi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wysłano 1 grudnia. Szczegółów brak.
I†achi
 
Posty: 149
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 21:03
Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez adminekPL » 11 gru 2017, o 10:49

I†achi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wysłano 1 grudnia. Szczegółów brak.

Wysłano czy otrzymałeś tego dnia numer przesyłki? To duża różnica. Jak można czasem przeczytać na tym forum, bywa, że między otrzymaniem numeru a rzeczywistą wysyłką mija czasem wieeeele długich dni.
Avatar użytkownika
adminekPL
 
Posty: 140
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 14:02
Pochwały: 14
Telefon:: nie mam

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marcoos1 » 11 gru 2017, o 19:04

kichal napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

może trwać ...długo
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 11 gru 2017, o 21:13

I†achi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tytułem wprowadzenia :)
Wszystkie aktualnie nadawane z Chin przesyłki zaczynające sie od LX to przesyłki chinskiego EMS jako usługa Global Express i tak też w Polsce są przyjmowane jako usługa Global Express i po werach są dość sprawnie rozsyłane (wraz z pełnym trackingiem w przeciwieństwie do poleconych).

Jeżeli chodzi o numer LX030363180CN
Niestety usługa ta nie ma jakiegoś super szczegółowego śledzenia po nadaniu w Chinach ale dla Ciebie ważne będa dwa podstawowe statusy Posting/Collection nr.poczty co onacza fizyczne nadanie oraz Departure from outward office of exchange MIASTO EMS - czyli przesyłka została przekazana do lini lotniczych , nie jest to jednoznaczne z wylotem przesyłki , jeżeli do samolotu nie wlezie status może sie powtorzyc za kilka dni. Twoja paczka fizycznie nie została nadana. Najlepiej sprawdzac sobie na stronie Global track and trace http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/ Jak tylko się pojawi status Posting/Collection możesz już włożyć szampana do lodówki :)
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez piciuok » 11 gru 2017, o 23:45

viper26 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


to samo u mnie, zamówiłem w listopadzie, nadal nie mam i nadal ten sam status co u Ciebie, mój tracking http://www.17track.net/pl/track?nums=959662008918&fc=0 - wysłane również SF eParcel. Po kontakcie z gearbestem dostałem info z innym numerem trackingu, dokładnie:

RS949538418EE, metoda : RURAMSF, śledzić niby mam tutaj: http://www.trackmeeasy.com/tmsserver/to ... asy.action
piciuok
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2016, o 17:01
Telefon:: xr3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez radman. » 12 gru 2017, o 00:04

Raczej będziesz miał ten numer: 00559007731467819541 po dotarciu do PL. Poczekaj chwilę to są paczki z Chin.
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez piciuok » 12 gru 2017, o 00:05

skąd Ty te numery bierzesz? :D
piciuok
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2016, o 17:01
Telefon:: xr3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez clorox » 12 gru 2017, o 01:15

Nie czytasz uważnie. Strona trackmeeasy.com.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez piciuok » 12 gru 2017, o 10:37

Racja, bo wbiciu tam numeru tego pierwszego mam takie info
piciuok
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2016, o 17:01
Telefon:: xr3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 13 gru 2017, o 09:14

Jakie są aktualnie czasy przesyłek postNL licząc drugi etap drogi czyli Amsterdam- Wawa ? Dawno nic tą pocztą nie zamawiałem zawsze było to kilka dni a teraz cos juz 2 tygodnie z amsterdamu do polski leci i nie wiem czy to teraz juz standart ?
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Zyga » 13 gru 2017, o 09:50

https://alipaczka.pl/statystyki/
Na dziś 13-12-2017 15 dni całość ;)
Jeśli nie chce się tobie czytać FAQ-a lub poszukać odpowiedzi w poprzednich wątkach, koniecznie zadaj pytanie... ;-)
Avatar użytkownika
Zyga
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 10:13
Lokalizacja: Le-wo
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4
ROM: 3GB/64GB

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 13 gru 2017, o 18:20

@Zyga Pytałem o takzwany drugi etap czyli po przyjęciu kontenera w Amsterdamie tj. od statusu wysłanie z Amsterdamu do przyjęcia w Wer Wawa nie o statsy z nadania z Chin bo takie alipaczka podaje :)
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron