• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Pompa » 17 lis 2017, o 10:47

RG980774514BE
Paczka od Joy collection, napisali ze powinna byc w Polsce w ciagu 20-30 dni + 7 na wyslanie, czekac spokojnie czy pisac do centrali joybuya?
Pompa
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 lip 2015, o 14:15
Telefon:: Doge

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez tmk10 » 17 lis 2017, o 11:11

Pisałem parę dni temu o wysyłce gearbest DPDUK i o paczkach, które przychodzą do mnie z ali, głównie pierdółkach. I wiecie co? Szybciej przyszły mi pierdółki, które idą china ordinary post niż to śmieszne DPD. Dla mnie to jest niepojęte, że przesyłka w swoim trzecim tygodniu ma nadal status Southall, Your parcel is on its way. 1 raz zamawiałem na GB i pewnie ostatni, skoro jakimiś śmiesznymi pocztami przychodzi szybciej niż "DPD". Priority line 10-21 dni. Na pewno im to zgłoszę, chociaż oni będą się pewnie zasłaniać rzekomymi świętami.
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez mseifer » 17 lis 2017, o 11:24

Z Ali loteria raz przyjdzie po 2 tygodniach a innym razem po 2 miesiącach. Na GB jest info ze około 25 dni roboczych. Trzeba czekać po prostu. Mój z 21 X będzie w doręczeniu 22 XI. Zakupy w Chinach uczą cierpliwości. Wolę na GB zapłacić taniej i czekać niż płacić nawet 300 złotych więcej na Ali i jeszcze dostać VAT.
mseifer
 
Posty: 32
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 17:53
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung S3 LTE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez 15leonsio » 17 lis 2017, o 11:45

Czy ktoś miał kiedyś doręczenie paczki z AliExpress lub Gearbest przez firmę KAAB? Jako że nie spodziewam się z nikąd indziej przesyłki, a dostałem dzisiaj SMS że za pośrednictwem tej firmy idzie do mnie paczka,wiec myślę że to coś z Chin.
15leonsio
 
Posty: 51
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 13:31
Pochwały: 1
Telefon:: elephone p7 mini
ROM: 4.2.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zawel » 17 lis 2017, o 12:20

tmk10 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Jęczysz jakbyś się zarejestrował 3 dni temu. Ile można pisać: PDM to przesyłka bezwatowa a nie szybka. Ona idzie zbiorczym kontenerem (a trzeba ten kontener uzbierać) z Chin do UK i dopiero tam dostaje ją DPD i dostarcza. To nie jest DHL z Chin do PL, który dojdzie w 3 dni bo nie o to w tym chodzi.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez xany » 17 lis 2017, o 13:47

Komuś też znika śledzenie z poczty polskiej? nawet 30 dni nie minęło a w śledzeniu PP nie można odnaleźć paczki. To znaczy, że zaginęła lub fake tracking?? Ktoś się w tym orientuje?
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez tmk10 » 17 lis 2017, o 14:06

zawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Jęczysz jakbyś się zarejestrował 3 dni temu. Ile można pisać: PDM to przesyłka bezwatowa a nie szybka. Ona idzie zbiorczym kontenerem (a trzeba ten kontener uzbierać) z Chin do UK i dopiero tam dostaje ją DPD i dostarcza. To nie jest DHL z Chin do PL, który dojdzie w 3 dni bo nie o to w tym chodzi.


GB podaje co innego. Priority line to według nich przewidywany czas dostarczenia 10-21 dni. Registered air mail 15-28. Jak jest status, że paczka w drodze to chyba w drodze, a nie załadowana na kontener. Na pewno będę do nich pisał, bo dla mnie to jest robienie ludzi w ch :-) ja
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zawel » 17 lis 2017, o 14:22

Przejrzałem swoje PDM i najkrótszy czas w jakim przyszła do mnie przesyłka to 23 dni, zwykle bliżej miesiąca. Chyba masz za dużą wiarę w to co piszą Chińczycy :mrgreen:
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez rodan77 » 17 lis 2017, o 14:23

Przecież to są dni robocze, więc 21 dni roboczych to wychodzi ok. 1 miesiąca. Skoro czekasz 3 tydzień to znaczy, że jeszcze nie przekroczyli zakładanego terminu, więc po co te żale.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez mseifer » 17 lis 2017, o 14:24

xany napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Po 30 dniach robią się tak jakby archiwalne. Na stronie poczty jest drugi przycisk szukaj niżej i tam znajduje takie przesyłki.
mseifer
 
Posty: 32
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 17:53
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung S3 LTE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Alyaa » 17 lis 2017, o 16:19

U mnie nawet listonoszka zauważyła, że coś jest nie tak z przesyłkami. Jakiś czas temu prawie nie było nierejestrowanych z Chin. Rejestrowane szybko docierały. Teraz ma ogrom nierejestrowanych (u mnie z września docierają), za to rejestrowane wiszą na Warszawie dłużej. Jeden zakup został wysłany z Finlandi, w Polsce już dawno i od 12-go "w transporcie". Najszybciej dochodzą w Polsce do mnie (wpierw WER Warszawa., potem Zabrze) te z LF..CN - są jako ekspresy u nas i mają pełne śledzenie.
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez gojar » 17 lis 2017, o 17:42

Moja z Gearbest zakup 20.10 priority line też w końcu ruszyła z Anglii do PL :) Ale inny przedmiot zakupiony 24.10 nawet nie został jeszcze wysłany :(
A miał ktoś kiedyś w swoim zamówieniu dwa trackingi? Track Order ONE a obok Track Order TWO. Jeden istnieje a drugi nie w wyszukiwarkach.
gojar
 
Posty: 175
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:14
Lokalizacja: PL
Pochwały: 3
Telefon:: Sharp S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości