• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kubaszew » 19 lip 2017, o 09:46

od 29.06 mam taki status bez zmian
Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS.

Hulajnoga xiaomi z gearbest.

Kupiona 15.06 wcześniej był inny nr po kilku dniach zmienili na ten który jest aktualnie 1Z3X64Y56842875484

suport GB odpisał, żeby czekać. Coś więcej można się dowiedzieć ?
kubaszew
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2016, o 12:31
Telefon:: le max2

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez k3lt » 19 lip 2017, o 12:09

Wysylac im juz dokumenty czy jeszcze moze sie obejsc bez oplat?
Szczerze mowiac bardziej mi zalezy na czasie dodatkowe oplaty mi zwisają, bez VAT'u przyszlo by szybciej stad pytanie. :mrgreen:

Obrazek

Edit:
Odpisali mi w niecale 20 minut i potwerdzili ze zostala zatrzymana takze juz wszystko wiem. ;-)
k3lt
 
Posty: 163
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:25
Pochwały: 9
Telefon:: Mi 9 Lite 6/128GB

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez witkowski01 » 20 lip 2017, o 00:12

prtc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kabelki zarówno tej marki jak i inne z tym, że nie kupowałem na ali tylko na banggood, napiszę do nich niech molestują przewoźnika czy tam stają na uszach. Jak się czegoś dowiem dam znać.
witkowski01
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lut 2017, o 00:37
Pochwały: 1
Telefon:: ASUS
ROM: STOCK

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Szpilex » 20 lip 2017, o 13:58

Witam mam status w transporcie ile to może trwać?

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Szpilex
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sie 2015, o 14:29
Telefon:: xiaomi
ROM: 16

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez k3lt » 20 lip 2017, o 14:07

Tydzień - dwa.
k3lt
 
Posty: 163
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:25
Pochwały: 9
Telefon:: Mi 9 Lite 6/128GB

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez arkey85 » 20 lip 2017, o 18:30

boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W ciągu 2-4 dni przyjdzie pismo z UC (teraz może trochę dłużej to trwać, bo mają nawał przesyłek z SG). Po wysłaniu dokumentów za ok. tydzień dostaniesz telefon (po zapłaceniu vatu).

Czytalem forum, ale zeby czegos nie pomylic, w mailu do UC w tytule trzeba wpisac, ktory numer? I dalej swoje dane z dowodu (jego numer i seria). Screen z aukcji. Mam tez fakture z banggood od Chinczyka. Potwierdzenie przelewu w pdf (w zlotych, 180dol. na 715zl). Numer zamowienia z aukcji i trackingowy.
O czyms zapomnialem? Pismo odbiore dopiero jutro btw, bo listonosz troche leniwy ;D ale mimo to chcialbym to zrobic poprawnie. Najbardziej chodzi mi o ten numer, czy jest to numer nadawany dopiero w WER (ten numer przesylki, bo nie jest to numer zamowienia, jak sie domyslam.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
arkey85
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 cze 2017, o 17:29
Telefon:: Lenovo K6 Note
ROM: 32

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez boroch » 20 lip 2017, o 19:07

Podajesz numer księgi magazynowej z pisma z UC.
Poza tym screen, fakturę jak masz, nr Do, pesel, dane osobowe i potwierdzenie wpłaty. To wszystko wysyłasz na e-mail UC (będzie w piśmie).

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez alban7314 » 20 lip 2017, o 20:02

janusz_zed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja mam przesyłkę przez Turkey i wisi w transporcie od 27 02

Mam tak samo. Zdarzyło mi się to pierwszy raz ze tak długo czekam
Szpilex napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
alban7314
AKTYWNY
 
Posty: 420
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 22:41
Pochwały: 4
Telefon:: mi5->mi6
ROM: miui

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez arkey85 » 21 lip 2017, o 10:46

arkey85 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy skriny z aukcji Banggood i faktura moga byc po angielsku w mailu do UC, bo w liscie od nich jest napisane, ze dokumenty maja byc przetlumaczone, ale bez przesady chyba. Banggood chyba nie ma tlumaczenia na polski. Oraz suma z aukcji jest w USD, a z wyciagu bankowego w PLN. Wyslalem maila do UC, ale nie wiem o co chodzi w tym punkcie: protokół. Nie dosylac zdjecia tego pisma mailem, wypelnionego? Btw. na koncu dok. mam zdjecie paczki i oczywiscie GIFT na 20 dolcow i info: skierowane do magazynu.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
arkey85
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 cze 2017, o 17:29
Telefon:: Lenovo K6 Note
ROM: 32

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez witkowski01 » 21 lip 2017, o 14:09

witkowski01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kabelki zarówno tej marki jak i inne z tym, że nie kupowałem na ali tylko na banggood, napiszę do nich niech molestują przewoźnika czy tam stają na uszach. Jak się czegoś dowiem dam znać.



Status na chwilę obecną jest taki, że pogadałem z supportem proponowali albo pełen zwrot środków, albo ponowne przesłanie, zobaczymy czy tym razem dojdzie :)
witkowski01
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lut 2017, o 00:37
Pochwały: 1
Telefon:: ASUS
ROM: STOCK
Góra

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez prtc » 24 lip 2017, o 08:35

witkowski01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kabelki zarówno tej marki jak i inne z tym, że nie kupowałem na ali tylko na banggood, napiszę do nich niech molestują przewoźnika czy tam stają na uszach. Jak się czegoś dowiem dam znać.



Status na chwilę obecną jest taki, że pogadałem z supportem proponowali albo pełen zwrot środków, albo ponowne przesłanie, zobaczymy czy tym razem dojdzie :)


moja już jest w Warszawie

Autor postu otrzymał pochwałę
prtc
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 08:12
Pochwały: 1
Telefon:: LG
Góra

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez luki05 » 24 lip 2017, o 10:24

Witam, mam pytanie odnośnie statusu przesyłki. Status mojej wygląda w następujący sposób:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wynika z tego że paczka od razu po przyjęciu w Polsce została odesłana do nadawcy, nie było prób doręczenia do mnie.
Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją?
Czym to może być spowodowane?
luki05
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 paź 2016, o 20:53
Telefon:: SONY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron