• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez 15leonsio » 27 mar 2017, o 17:18

Doszło komuś coś ostatnio z Kuala Lumpur? Od 20 lutego żadnego ruchu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
15leonsio
 
Posty: 51
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 13:31
Pochwały: 1
Telefon:: elephone p7 mini
ROM: 4.2.2

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez 15leonsio » 27 mar 2017, o 17:19

Dodam że u kolesi to samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
15leonsio
 
Posty: 51
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 13:31
Pochwały: 1
Telefon:: elephone p7 mini
ROM: 4.2.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kosmogator » 27 mar 2017, o 17:21

10 lutego Kuala Lumpur (nierejestrowana), od tamtego czasu ani widu, ani słychu.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez hzd » 27 mar 2017, o 19:15

Ja czekam od 24.02 i po analizie wpisów na tym forum, dedukuje drogi Watsonie iż samolot z przesyłkami rejestrowanymi wylatuje z Kuala, tak jakoś raz w miesiącu. Jak masz szczęście to czekasz miesiąc, jak paczka dotarła do sortowni a samolot wyleciał wczoraj, to poczekasz trzy miechy.
Mogę się mylić.
Ale raczej nie :)
hzd
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lut 2017, o 18:48
Telefon:: motorola

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez rymcymcym » 28 mar 2017, o 15:31

gearbest twierdzi, że skoro przesyłka nie była ubezpieczona, to może mi oddać $69. Pisałem, że żądam skanu reklamacji, ale nic z tego. Chińczyk pisze, że mu przykro, ale nic nie może.
rymcymcym
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 14:34
Telefon:: Sony Xperia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kowalwalcz » 28 mar 2017, o 16:13

Alyaa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Upoważnienie + dowód nadania paczki na którym jest podana opłata za paczkę... Mi też wer Warszawa zginęło coś i skutecznie zablokowali mi możliwość dochodzenia roszczenia bo nikt mi do ręki nie da dowodu nadania, w moim przypadku był to list z balonami więc dałem spokój jednak rozumiem ból po utracie $$$

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
kowalwalcz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 09:39
Lokalizacja: zwa
Pochwały: 2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez nikoxxx » 29 mar 2017, o 12:11

Witam, mam problem z przesyłka o numerze: RO331814269EE. Na początek dodam zdjęcia z aliexpress i alipaczka:
http://pokazywarka.pl/7rsk55/

Szukałem po internecie co oznacza ten status i wychodzi na to że paczka niby jest w moim mieście. Na stronie poczty polskiej jest tylko ze została nadana (13.03.2017). Strona 17track nie widzi jej wcale. Byłem na poczcie zapytać o paczkę, ale do nich taka nie dotarła jeszcze. Pytanie do Was. Co oznacza ten status? Któremu wierzyć, bo jak się okazuje co strona to inaczej pokazuje.
Avatar użytkownika
nikoxxx
 
Posty: 43
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 02:01
Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4
ROM: RR 7.1.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez michu102 » 29 mar 2017, o 12:32

nikoxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Listonosz byl leniwy i sie nie wyrobil z paczkami, dojdzie dzis :p
Ale to tylko moja osobista opinia.
michu102
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 gru 2015, o 12:05
Pochwały: 1
Telefon:: Letv le1

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Alyaa » 29 mar 2017, o 15:04

@nikoxxx mi się już zdarzało z poleconymi iż na stronie PP statusy wskakiwały jak już przesyłka była u mnie. Na http://trackitonline.ru też widnieje iż nieudana próba doręczenia. Kilka lat temu tak miałam z kurierem: 3 dni siedziałam i czekałam na papiery, a zawsze rano mail, że będzie przesyłka a potem nic i wieczorem, że nie odebrałam...
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez nikoxxx » 29 mar 2017, o 15:15

Właśnie dlatego Was pytam co robić. Na stronie poczty polskiej wisi status że paczka została wysłana i nic więcej. Jak byłem na poczcie (a wlasciwie dwóch), to Pani stwierdziła że paczka jeszcze nie doleciala do Polski. Jak widzicie Aliexpress i Alipaczka mówi co innego. Czasu ochrony mam jeszcze 30 dni więc spokojnie mogę czekać. Bardziej chodzi mi o to, żeby paczka nie wróciła do nadawcy z powodu nieudanego doręczenia.
Avatar użytkownika
nikoxxx
 
Posty: 43
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 02:01
Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4
ROM: RR 7.1.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Alyaa » 29 mar 2017, o 15:22

Byłeś na dwóch pocztach, a któraś z nich jest tą, co Twój adres przynależy? Bo 27 nieudane doręczenie wg trackingów. Wg mnie dobrze by było się dodzwonić do kierowniczki Twojej poczty (panie na okienku to widzą tylko to co w systemie, a często naczelnik poczty wie co i jak - pomoże się skontaktować z listonoszem z Twojego rewiru). Jeżeli to zwykły polecony to powinno być awizo (z tym też różnie bywa). U mnie odkąd poszła poprzednia listonoszka na emeryturę, mam super babkę - nierejestrowane mi na progu kładzie i dzwoni by nikt nie zabrał, jak się do skrzynki nie mieszczą. Długo czeka z rejestrowanymi, by każdy zdążył i z piętra dojść. Z poprzednią zdarzało się, że miałam awizo powtórne, a pierwotnego nie...
Alyaa
AKTYWNY
 
Posty: 247
Dołączył(a): 6 lut 2017, o 17:47
Pochwały: 7
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez rymcymcym » 29 mar 2017, o 15:35

clorox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nr trackingu wrzucam tylko raz, bo można go zapisać ;-)
rymcymcym
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 14:34
Telefon:: Sony Xperia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama