• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez ra-vau » 12 lis 2016, o 11:29

TediPower napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chłopie, o co ty masz pretensje? Rusz dupe na poczte i podajac numer odbierz paczkę. Do kogo pretensje? Jesli do kogos to do listonosza na twoim rejonie.
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez LordJim » 12 lis 2016, o 11:40

TediPower napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Tak się tylko spytam. Mieszkasz w Niemczech? Bo Twoja paczka właśnie tam trafiła.
LordJim
 
Posty: 40
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 03:53
Pochwały: 1
Telefon:: Insignia5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez TediPower » 12 lis 2016, o 11:59

Tak mieszkam w DE i paczka tu miała trafić
Pytam bo 3 tyg temu miałem podobną sytuację i w rezultacie paczka została odesłana.
3 tyg temu byłem na poczcie pytałem się co i jak i nie uzyskałem żadnej wiadomości na temat paczki, listu, przesyłki do mnie.
Gość z poczty był tak uprzejmy że spędził przy komputerze i telefonie prawie 30 min, i nikt o paczce nie słyszał.
dlatego pytam co to znaczy
The item has been processed in the country of destination / przedmiot został przetworzony w kraju przeznaczenia

bo gdy czytam przedmiot został przetworzony w kraju przeznaczenia dla mnie to jest że paczka dotarła do DE
dla ciebie jest to Rusz dupe na poczte i .....

Grzecznie zadałem pytanie Ile razy i o co z tym chodzi.
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marcoos1 » 12 lis 2016, o 12:44

Przecież napisałem ci odpowiedź.
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy ty myślisz, że my tu mamy magiczną moc? Przetwarzanie może oznaczać wszystko np skanowanie i ułożenie na stosie paczek do doręczenia w poniedziałek (wcześniej leżało na stosie paczek do doręczenia w środę).
Czekaj a jak nie chcesz czekać to idź do DHL i ich pytaj.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Geralt » 12 lis 2016, o 14:18

Zamawiał ktoś w minionym tygodniu coś u glodwaya z opcją darmowej wysyłki? Zastanawia mnie, czy goldi zmienił dostawcę przesyłek z sg postu, ponieważ u mnie paczka leci sf eparcel. A jeśli pamięć mnie nie myli to tą opcją leciały paczki wysyłane z seller shipping method

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
Geralt
 
Posty: 77
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 10:21
Lokalizacja: Jarosław

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez penguino » 12 lis 2016, o 20:31

Zmienili już kilka miesięcy temu. Idzie bardzo długo - do mnie już ponad miesiąc i niestety przechwycili ją też celnicy.

PS. To normalne że urząd celny (w Warszawie) trzyma paczkę przez ponad 10 dni?
penguino
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 18:44
Telefon:: P8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marcoos1 » 12 lis 2016, o 20:37

tak
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Geralt » 12 lis 2016, o 21:19

penguino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W sierpniu jak jeszcze zamawiałem sobie redmi 3s to był sg post stąd moje zdziwienie. Teraz zamówiłem żonie ten sam model i idzie inną pocztą. O dziwo jak do tej pory bardzo szybko. 7.11 zamówiony, a już od wczoraj jest w drodze do Europy więc nawet jeśli zejdzie że 2 tygodnie z dostawą do moich rąk to będzie to bardzo dobry czas.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Geralt
 
Posty: 77
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 10:21
Lokalizacja: Jarosław

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marjan » 13 lis 2016, o 17:33

RS278697117CN Prawie 3 tygodnie temu moja paka opuściła Shenzen,jednak nadal jej nie ma w Warszawie,nie widać co się z nią dzieje ,to już trochę długo trwa,miał już ktoś przygodę z paczkami z Shenzen?
marjan
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 21:24
Telefon:: nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez areq1987 » 13 lis 2016, o 17:39

marjan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czasem 6-8 tygodni to może trwać.
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zet33 » 13 lis 2016, o 18:01

Miał ktoś wysyłaną paczkę z Szanghaju w październiku? Mam kilka paczek wysłanych na początku października i żadna jeszcze nie wylądowała w Warszawie. Z innych miast już dawno paczki doszły...
zet33
 
Posty: 0
Dołączył(a): 13 lis 2016, o 17:58
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez marjan » 13 lis 2016, o 18:12

areq1987 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czasem 6-8 tygodni to może trwać.

Prawie równolegle szła druga paczka (1 dzień różnicy) obie zachaczyły o GUANGZHOU small packet sorting center(info z tracking. ru) ,tamta doszła po 5 dniach a tą wcięło,dlatego jestem zaniepokojony
marjan
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 21:24
Telefon:: nokia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości