• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez becki » 5 wrz 2016, o 15:19

Widocznie jakiś mały przestój mają nie ma co panikować co prawda do przesyłek zatrzymanych do ovatowania mogli by sprężać ruchy ale to chyba konsekwencja tego co już tu gdzieś pisałem chyba większy nacisk kładą na sprawdzanie i coraz więcej zatrzymują a co za tym idzie więcej roboty.
Oddam czarno-złoty silikon do Letv Le Max 2, szkiełko białe do Mi Mixa 2s
becki
AKTYWNY
 
Posty: 304
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: Mi Note 2

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez lukos124 » 5 wrz 2016, o 18:25

Witam, mam pewien problem. Zamówiłem telefon Redmi 3S u Goldwaya metodą Seller's Shipping Method. Paczka idzie już od 29.08 lecz aktualnie od czwartku stoi we Francji(tak jak na załączonym screenie). Z tego co się dowiedziałem to paczka powinna być we Francji max 2 dni i tam powinien przejąc ją kurier DPD dzięki czemu powinienem dostać nowy numer trackingowy. Niestety nic takiego się nie stało. Zamówiłem telefon w tym samym czasie z pewną osobą, do piątku nasze trackingi kropka w kropkę się zgadzały więc wywnioskowaliśmy że lecą do Polski razem. On dzisiaj dostał swój numer trackingowy od kuriera DPD, ja niestety nie. Czy wie ktoś może co jest problemem? Miał ktoś już kiedyś podobny problem? Czy dałoby się zorganizować jakiś nowy kod do śledzenia przesyłki??
Obrazek
lukos124
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 18:19
Telefon:: Xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Rafal1435 » 5 wrz 2016, o 18:43

Nie panikuj mi paczka we Francji stała parę dni
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bboorreecc » 5 wrz 2016, o 20:13

lukos124 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mi od 30.08 i tez jeszcze we Francji. A gdzie sprawdzasz tracking? Bo widzę ze chyba jakaś inna strona niż [url]intl.sf-express.com/?a=track[/url]


Wysłane z mojego XT1021 przy użyciu Tapatalka
bboorreecc
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 gru 2013, o 11:38
Telefon:: Lenovo A390t

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez lukos124 » 5 wrz 2016, o 20:42

bboorreecc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mi od 30.08 i tez jeszcze we Francji. A gdzie sprawdzasz tracking? Bo widzę ze chyba jakaś inna strona niż [url]intl.sf-express.com/?a=track[/url]


Wysłane z mojego XT1021 przy użyciu Tapatalka

Sprawdzam na [url]alipaczka.pl[/url]. Tam jest to samo co na [url]intl.sf-express.com/?a=track[/url] tylko, że polskie i pokazuje dokładniejsze informacje.
lukos124
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 18:19
Telefon:: Xiaomi

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez pete67 » 6 wrz 2016, o 10:17

a do mnie dotarła kolejna przesyłka "nieco" opóźniona....
nierejestrowana :) - szkiełka do RMN2 - tyle że już sprzedałem go po pół roku używania.
zamówienie z 20 Grudnia 2015 :))))
ciekawe czy dotrą do mnie piston3 które GB wysłał bez trackingu a zaginęły :)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fake4r » 6 wrz 2016, o 10:22

O nieźle. Redkord chyba padł. Ja raz odebrałem rejestrowaną hk post po 115 dniach. A nierejestrowana najdłużej szła do mnie ok. 3 miesiące.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez miklopl » 6 wrz 2016, o 12:19

A ja mam w statusie przesyłki nadanej SG, że jest już w UP przekazana do doręczenia. Co ciekawe nie mam w statusach nawet wzmianki o tym, że UC ją dotknął.
miklopl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 13:39
Pochwały: 3
Telefon:: BlackBerry

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fake4r » 6 wrz 2016, o 12:21

Bo widocznie jej nie dotknął?!
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez miklopl » 6 wrz 2016, o 12:22

Myślałem, że wszystkie trafiają do UC, ale ten nie zawsze je maca i dowala VAT ;)
miklopl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 13:39
Pochwały: 3
Telefon:: BlackBerry

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fake4r » 6 wrz 2016, o 12:40

Tak, wszystkie idą przez Warszawę ale wybrane zostają zatrzymane i wtedy jest status o zatrzymaniu itp.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez maks_129 » 7 wrz 2016, o 12:54

mam pytanko po ilu dniach wysyłają paczkę z cła po przesłaniu dokumentów, (WER Zabrze)
maks_129
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lip 2016, o 17:25
Telefon:: htc

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron