• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez voi14 » 18 paź 2013, o 15:36

Ta przez CP jest już widoaczna na stronie poczty polskiej ale ta od Chinatronic przez SG nie. Wiecie dlaczego?
voi14
 
Posty: 142
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 20:09
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE V967s

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez gadaka » 18 paź 2013, o 15:45

Po jakim czasie od wysłania przesyłka pojawia się w trackingu Sweden Post? Sprzedający numer podał 10.10 i twierdzi, że wysłał i trzeba czekać...
Wiadomość od innego "kolegi z Azji":
"today we get news from the post office, the shipping cost of China post airmail will increase after 23rd Oct.
We will have to increase all price of our items before 22nd Oct."
To prawda czy Chińczyk ściemnia?
jobiman napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mógłbyś napisać czego lepiej nie zamawiać?
gadaka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 00:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez jobiman » 18 paź 2013, o 16:03

Akurat w tym przypadku chodziło o miniaturowy lokalizator LBS (wielkości monety 5zł) - zamówiłem tego 3 szt. bo nawet fajnie działa.
Sprzedający podał nr trackingowy po kilku dniach, paczak nie pojawiła się jednak nigdy w systemie, potem nie odpowiadał na maile aż w końcu napisał to:
"Thanks for your order but we were just told that your packages were send back to us because of the strict invest of the Custom.
We can not ship to you.
Please apply for refund,we will send money back to you.
Thanks very much"
Co ciekawe tydzień temu zamówiłem z Chin 25 baterii 18650 i są już w Polsce - chyba więc nie ma co panikować z bateriami.
jobiman
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 15:10
Pochwały: 3
Telefon:: NEKEN N6
ROM: 4.2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Smash » 18 paź 2013, o 16:50

Rifajnd napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


U kogo kupowales ?
Smash
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 09:27
Telefon:: a820

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez torghalo » 18 paź 2013, o 18:02

Jest jakiś zakres czasu jak długo przesyłka może leżakować na lotnisku, czy może być nawet taka sytuacja, że paczka sobie leży na dnie stosu i się nigdy transportu nie doczeka?
torghalo
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 13:19
Telefon:: a

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Czort104 » 18 paź 2013, o 18:29

Napisałem do Chińczyka zapytanie o to by mi dał jakieś info odnośnie paczki, która wciąż czeka na wysłanie od 14 dni. Dostałem taką odpowiedź:
"i put u more time and check with post office where is thethings and let u know asap"
Może mi ktoś to przetłumaczyć? chodzi mi o początek tego zdania bo nie spotkałem się jeszcze ze stwierdzieniem "I put u more time" i nie wiem czy zwraca się do mnie bym to sprawdził na poczcie i da mi więcej czasu (?) Czy on...
Wydaje mi sie, że o sobie pisze ale jakoś nie leży mi to zdanie a nie chce mi się czekać znowu 2 dni na odpowiedź.
Help :)
Czort104
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 22:18
Telefon:: Sony Ericsson

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez agula » 18 paź 2013, o 18:51

Mniemam ze prosci abyc dał mu wiecej czasu ;)
agula
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 13:56
Pochwały: 9

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez maciekpitrus » 18 paź 2013, o 20:39

Mi się wydaje, że napisał, że wydłuży czas dostawy.

Na forum fasttech znalazłem taką informację z 10.10.2013
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wynika z tego, że SingPost powoli zwraca paczki zawierające baterie i ma poważne opóźnienia
maciekpitrus
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 21:22
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez szymon_rysiu » 18 paź 2013, o 21:15

AniaC napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kolega ja na paczki czekam od ok 5 września. I jedna poleciała do paryżu a pózniej z powrotem do pekinu, a inna po 3 tyg ktorej nie było w trackingu chinol przesłał mi inny nr trackingowy i teraz niby sweden post idzie ale tez jak krew z nosa.

Reasumując nie rozumiem czym ty sie wkurzasz skoro czekasz ZALEDWIE 14 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
Avatar użytkownika
szymon_rysiu
AKTYWNY
 
Posty: 554
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 08:30
Lokalizacja: Kujawy
Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez voi14 » 18 paź 2013, o 21:18

Jak tak dalej pójdzie to żadna poczta nie będzie baterii wysyłała. A jak jakaś zostanie to ją zawalą paczkami.
voi14
 
Posty: 142
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 20:09
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE V967s

Re: Odp: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lalozamosc » 18 paź 2013, o 21:20

Ale telefon przez kazda spokojnie poleci ?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
lalozamosc
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 13:53
Telefon:: Xiaomi
ROM: MIUI V5

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez szymon_rysiu » 18 paź 2013, o 21:23

loco202 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja tak miałem i teraz gościu przesłał mi Sweden Post no ale na razie czekam 2 tydzień :( Juz zapomniałem ze telefon zamawiałem ;p
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
Avatar użytkownika
szymon_rysiu
AKTYWNY
 
Posty: 554
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 08:30
Lokalizacja: Kujawy
Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron