• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 10 lut 2016, o 13:28

Rejestrowane poczty belgijskiej maja trackingi R# *** *** *** BE, V# *** *** *** BE, A# *** *** *** BE) , kurierskie EMS C# *** *** *** BE, E# *** *** *** BE, L# *** *** *** BE ) , cała reszta typu BVLS********* są nierejestrowane, jednak nalezy zauwazyc ze nasza poczta generalnie traktuje jako rejestrowane wszystkie zaczynające sie na R# i mimo ze technicznie np V# jest rejestrowaną przesyłką w Polsce mogą ją potraktowac jako nirejestrowaną i nie pojawi się w śledzeniu na stronie poczty , sam miałem juz takie przypadki.
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez motiv » 10 lut 2016, o 13:34

Moja była BVLS wczoraj tracking Belgijski pokazał status o 14.25 tak jak pisałem a dzís awizo o nie rejestrowanej przesyłce. Właśnie odebrałem paczke :-) Zamowione 2 lutego o 23.15 a dzis juz u mnie :-)

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio edytowano 10 lut 2016, o 15:36 przez motiv, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lazaj007 » 10 lut 2016, o 15:36

to nie jest reguła, ja ostatnio odebralem paczke, ktora ponad poltora tygodnia wisiala na takim statusie jak Twoj. Te zamawialem z everbuying i doplacalem za tracking :/ ja sie zrazilem do bposta i nigdy wiecej tego nie chce. zwlaszcza ze jeszcze musialem doplacic 2$ za tracking, ktorego w polsce nie mialem
lazaj007
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 21:14
Telefon:: Samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez motiv » 10 lut 2016, o 15:39

lazaj007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nic nie doplacałem, miałem tą opcje za friko. Ja się nie zraziłem dostałem tracking 3 lutego, ten status wczoraj a dziś u mnie juz. Jak na 7 dni to jest ok :-)

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Maniek_84 » 10 lut 2016, o 23:54

Zastanawiam się czy nie otworzyć sporu zamówiłem baterie i silikonowa obudowę na początku stycznia chinol podał mi taki nr przesyłki Q1984818710XX i wogole nie ma takiej paczkipaczki. Co sądzicie zakładać spór czy czekać jeszcze 24 dni do zakończenia odliczania?
Maniek_84
 
Posty: 40
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 18:24

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Spajder » 11 lut 2016, o 00:15

Cześć,

mam pytanko. Co możecie być powodem że paczka tyle leży w WER Warszawa? :P

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Poczta - Sweden Post. Inne przeszły szybciej, a ta leży :(
Avatar użytkownika
Spajder
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 gru 2013, o 09:33
Telefon:: Lenovo A820

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez skazi » 11 lut 2016, o 00:32

Spajder napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Poczta - Sweden Post. Inne przeszły szybciej, a ta leży :(

Całe 3 dni na WERze, niesamowite... Otwieraj spór bo pewnie już nie przyjdzie.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 11 lut 2016, o 00:41

Ja mysle ze powodem jest to ze Marian sie rozchorował i nie przyszedł do pracy i nie załadował paczki do transportu :)
Tak jak pisał skazi 3 dni to jeszcze nie jest dlugo i wcale nie musi lezec w wer wawa tylko moze byc juz w innym werze lub UP. Czekaj cierpliwie i zacznij sie martwic jak minie tydzien.
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez szwagru11 » 11 lut 2016, o 18:38

Status mojej przesyłki:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przesyłka EMS
Będzie vat czy nie? Czy może już naliczyli (nie wiem czy w środku była faktura)?
Przesyłka idzie do Bydgoszczy.
szwagru11
 
Posty: 105
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 22:25
Pochwały: 2
Telefon:: HTC

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez olkawilczynska98 » 11 lut 2016, o 22:17

Cześć ludzie, bo mam takie pytanko. Idzie do mnie list polecony ekonomiczny z Chin. Do Polski przyszedł stosunkowo szybko, ale teraz według trackingu już 3 dzień leży w wer Warszawa. Czy możecie się coś wypowiedzieć na ten temat? czy możliwe jest ze pomimo tego statusu paczka przyjdzie już w końcu czy nie ma takiej opcji?? Bo podobno coś tam u nich w systemie się pozmieniało. za każdą odpowiedź serdecznie dziekuje juz z góry :D
olkawilczynska98
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 lut 2016, o 22:07
Telefon:: huawei

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez zielony14 » 11 lut 2016, o 22:24

olkawilczynska98 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W WER paczki siedzą od 1 dnia do kilku tygodni, nie ma zasady :v
Ostatnio tracking poczty nawala więc wyczekuj cierpliwie przesyłki :)
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez olkawilczynska98 » 12 lut 2016, o 08:12

Zobaczymy, dzwoniłam do Pani z Warszawy, do działu rozdzielni przesyłek listowych zagranicznych i mówiła że najpewniej poszła wczoraj nocnym kursem, więc jeśli zajedzie jeszcze do Kielc to może w pon można się spodziewać przesyłki.
olkawilczynska98
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 lut 2016, o 22:07
Telefon:: huawei

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron