• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez k0nr4d » 24 paź 2014, o 09:37

W Łodzi nie ma pocztowego urzędu celnego, łódzkie paczki odprawia Warszawa.
k0nr4d
 
Posty: 141
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 19:09
Pochwały: 5
Telefon:: ZTE v967s
ROM: MIUI

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez hellhammer » 24 paź 2014, o 09:43

k0nr4d napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wer to nie urzad celny tlko rozdzielnia pocztowa.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez piechucki » 24 paź 2014, o 09:50

Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy (z czysto ludzkiego punktu widzenia mocno "zakręcona" nazwa).
piechucki
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 07:40
Pochwały: 18
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez hellhammer » 24 paź 2014, o 09:55

piechucki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No dokładnie to oznacz,a ja troszke uprosciełem, to tzw rozdzielnia :)
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Maltis » 24 paź 2014, o 09:58

k0nr4d napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



W tym temacie jeden gosciu dawał tracking w ktorym zatrzymali mu w Łodzi przesyłkę w cle. Oczywiscie wcześniej w Warszawie było zatrzymanie przez urząd celny. Ja już pięć telefonów kupiłem z Chin (piąty właśnie w WER Łódz obecnie się znajduje) wszystkie szły przez Łódź i wszystkie bez VATu. Łódź jest raczej laskawa 8-)


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A czemu ma trafić do zabrza? Myślcie logicznie. Mieszkasz w okolicach Łodzi i mają wieźć Twoją paczkę na Śląsk?
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 24 paź 2014, o 10:19

Nie jest to nic nadzwyczajnego. Celny w Zabrzu jest podobno najbardziej wydajny w Polsce, więc clą tam co się da. Sam mieszkam na Dolnym śląsku a wszystkie moje przesyłki były clone w Zabrzu.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez hellhammer » 24 paź 2014, o 10:22

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No dobra ale łódz :D a gdzie zabrze :D nawet jak jest wydajny, Logiczne skoro wawa celny i lodz tez blisko to nie trafi do zabrza :D chyba, że przez pomyłke.
To tak jakby to było np przysłka na suwałki i trafia do zbarza :D?
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Maltis » 24 paź 2014, o 10:24

@up

No proste że tak:)
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 24 paź 2014, o 10:29

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No dobra ale łódz :D a gdzie zabrze :D nawet jak jest wydajny, Logiczne skoro wawa celny i lodz tez blisko to nie trafi do zabrza :D chyba, że przez pomyłke.
To tak jakby to było np przysłka na suwałki i trafia do zbarza :D?

Żadna pomyłka. Już wielokrotnie na forum ludzie pisali, że ich paczki szły do Zabrza mimo, że to było zupełnie nie po drodze. To wynika z z tego, że Zabrze ma większe moce przerobowe i jeśli inne Urzędy Celne się nie wyrabiają, to Zabrze nadrabia.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez santahelper » 24 paź 2014, o 10:33

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No dobra ale łódz :D a gdzie zabrze :D nawet jak jest wydajny, Logiczne skoro wawa celny i lodz tez blisko to nie trafi do zabrza :D chyba, że przez pomyłke.
To tak jakby to było np przysłka na suwałki i trafia do zbarza :D?


Ich zadaniem jest dopierniczyć cło i tyle.

U mnie jest taka smieszna sytuacja, ze mikropaczuszki (np jakis kabelek czy cos) jadą WER Warszawa -> WER Olsztyn

większe paki jadą WER Warszawa -> WER Pruszcz Gdański -> WER Olsztyn ;)
santahelper
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 15:32
Pochwały: 1

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lexio » 24 paź 2014, o 10:39

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ten z Yanwen masz prawdziwy numer ten z CN to lipny . Wysłał Ci paczką nierejestrowaną dlatego masz z boku przy zamówieniu którą sprawdzić możesz tylko tu
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale to co się kiedyś mnie czepiłeś jak pisałem ,że loty wszędzie są te same , teraz sam się dowiesz jak to z tą paczką jest. Ta strona śledzi ale fikcyjnie ,że paczka leci tyle ,że doleci wtedy jeżeli listonosz Ci ją do domu przyniesie bo żadnego info nie będziesz miał jak ostatni wpis i wszędzie te same godziny jak u mnie :
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Teraz ponad miesiąc czekania jak nie więcej :-)
lexio
AKTYWNY
 
Posty: 531
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:48
Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez hellhammer » 24 paź 2014, o 10:41

lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ten z Yanwen masz prawdziwy numer ten z CN to lipny . Wysłał Ci paczką nierejestrowaną dlatego masz z boku przy zamówieniu którą sprawdzić możesz tylko tu
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale to co się kiedyś mnie czepiłeś jak pisałem ,że loty wszędzie są te same , teraz sam się dowiesz jak to z tą paczką jest. Ta strona śledzi ale fikcyjnie ,że paczka leci tyle ,że doleci wtedy jeżeli listonosz Ci ją do domu przyniesie bo żadnego info nie będziesz miał jak ostatni wpis i wszędzie te same godziny jak u mnie :
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Teraz ponad miesiąc czekania jak nie więcej :-)

yanwen juz mialem kilka paczek nie resjtorwanych tez, ze nawet numeru nie mialem trackingowego. Tylko nigdy nie mialem ppodanych 2.
Przewaznie zawsze mialem podawany lipny i wszedzie wywalalo ze falszywy, i wtedy cierpliwie czekalem,
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości