• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez jacekza » 5 wrz 2013, o 19:24

RB772142121CN proszę o opinie czy z tą przesyłką jest wszystko ok.
jacekza
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 maja 2013, o 17:55
Lokalizacja: szczecin

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Kobe8 » 5 wrz 2013, o 21:54

donaspl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co masz w paczce ? CZy przypadkiem nie wysłał Ci tego statkiem ? Bo tak mi się wydaję to trochę potrwa zanim dojdzie.

1 para butów ;-) a zamówiłem jakoś pod koniec maja ;) czy jest w ogole szansa, że przyjdzie? :) Ktoś miał taka paczke przez statek? :) z gory dzieki :)
Avatar użytkownika
Kobe8
AKTYWNY
 
Posty: 428
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 08:26
Lokalizacja: Z NETA
Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez ryhit » 5 wrz 2013, o 22:06

Jakaś tragedia z tym china-post'em ostatnio jest. Raz potrafili przysłać w ciągu 7dni wszystko ok, a teraz wszystkie statusy stoją w miejscu, nadal proszę o opinie do ww. numerów.
ryhit
 
Posty: 191
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 13:15
Lokalizacja: andrychów
Pochwały: 1

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez barney » 5 wrz 2013, o 22:12

@Corv
No własnie nie ma nic jest brak przesyłki o podanym id. A widzisz, bo ja przetłumaczyłem sobie to dosłownie, "left hk" to dla mnie, że opuściła hk i już leci. Dobra czekam dalej co się będzie dzialo.
Avatar użytkownika
barney
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 20:05
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 1

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Rivi » 5 wrz 2013, o 22:29

@ryhit
RB481310730CN Ta paczka jest już w Warszawie więc niedlugo będzie u Ciebie. A na tą RB562234415CN jeszcze poczekasz
Rivi
 
Posty: 33
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 14:27

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez lubiezeberka » 6 wrz 2013, o 05:23

Moglby ktos napisac co jest napisane w polu adresat na paczce od chinatronic?
lubiezeberka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 17:17
Pochwały: 2

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez donaspl » 6 wrz 2013, o 08:34

barney napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mam ten sam status co Ty, zamawiałem już kilkadziesiąt razy, pojawi się w polsce dzisiaj albo jakoś w weekend.
donaspl
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 12:52
Lokalizacja: Poznan
Pochwały: 6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Rivi » 6 wrz 2013, o 09:06

Moja paczka w końcu dotarła do Warszawy. Od daty pojawienia się w systemie mineło 15 Dni roboczych. I teraz pozostało czekać do poniedziałku.
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Rivi
 
Posty: 33
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 14:27

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Rivi » 6 wrz 2013, o 13:52

Sory za post pod postem. Ale mam szybkie pytanie. Jeżeli paczka dzisiaj wieczorem ew jutro dotrze do mojego urzędu pocztowego będe mógł ją odebrać czy muszę czekać do poniedziałku na listonosza ?
Rivi
 
Posty: 33
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 14:27

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez donaspl » 6 wrz 2013, o 14:06

A masz otwartą pocztę w sobotę ? Zależy też czy będzie im się chciało wklepać paczki do systemu, bo raz miałem taka sytuacje to nie wydali mi paczki bo jeszcze jej nie wklepali do systemu a paczka na poczcie już leżała.
donaspl
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 12:52
Lokalizacja: Poznan
Pochwały: 6

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Rivi » 6 wrz 2013, o 14:31

Otwarta w soboty jest tylko właśnie czym im się będzie chciało. Ale dzięki za pomoc.
Rivi
 
Posty: 33
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 14:27

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez DanielW » 6 wrz 2013, o 16:09

Moja paczka zmieniła dziś status, tylko nie bardzo go mogę rozgryźć, dlatego prosiłbym o pomoc: http://www.17track.net/en/result/expres ... 40114957CN . Co oznacza ten numer i "Collection"? Ja w sumie czekam na paczke 10 dzień, troszkę sie juz niecierpliwie, ale zdaje sobie sprawe, ze jeszcze moge troche poczekac. Liczę na szybka odpowiedz. Pozdrawiam
DanielW
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 wrz 2013, o 15:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość