• Reklama

SHARP AQUOS S2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez brzydalek » 12 sie 2018, o 08:49

A możesz proszę wrzucić zrzut z ekranu z QuickShortcutMaker. Pokazujący o jaką aplikację chodzi. To jest tak proste że każdemu się przyda.
Asq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jest, do odblokowania QuickShortcutMaker, ja zrobiłem tak w tel poustawiałem Google na język Polski to co się dało, następnie odpaliłem QuickShortcutMaker, powyżej setup wizard była jakaś ikona i tu nie pamiętam, kliknąłem na nią rozwinęło się kliknąłem raz jeszcze, wyskoczył Polski napis witamy i zaczęło się coś pobierać na tel, prawdopodobnie był to język PL, po tym całym zabiegu mam tel z językiem PL


Wysłane z mojego FS8010 przy użyciu Tapatalka
brzydalek
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 14:23
Pochwały: 2
Telefon:: ZTE
ROM: 3.01

Reklama

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez brzydalek » 12 sie 2018, o 08:51

U mnie to tak wygląda.
brzydalek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jest, do odblokowania QuickShortcutMaker, ja zrobiłem tak w tel poustawiałem Google na język Polski to co się dało, następnie odpaliłem QuickShortcutMaker, powyżej setup wizard była jakaś ikona i tu nie pamiętam, kliknąłem na nią rozwinęło się kliknąłem raz jeszcze, wyskoczył Polski napis witamy i zaczęło się coś pobierać na tel, prawdopodobnie był to język PL, po tym całym zabiegu mam tel z językiem PL


Wysłane z mojego FS8010 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Wysłane z mojego FS8010 przy użyciu Tapatalka
brzydalek
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 14:23
Pochwały: 2
Telefon:: ZTE
ROM: 3.01
Góra

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez Asq » 12 sie 2018, o 09:16

O to chodzi że nie pamiętam na co kliknąłem, wydawało mi się że było to powyżej setup wizard, ale to raczej nie było secure vpn, jak sobie przypomnę to napiszę, na pewno w ten sposób pobrało mi pakiet językowy i wszystko zmieniło się na PL
Asq
 
Posty: 43
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 20:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sharo Aquos S2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez Asq » 12 sie 2018, o 10:03

Sprawdźcie google services framework, lub instalator pakietu, być może to był któryś z nich, teraz jak klikam na instalator pakietu pierwszy od góry po rozwinięciu to nic się nie dzieje, czyli tak jakby już pobrał PL i dlatego nic nie pobiera.
Asq
 
Posty: 43
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 20:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sharo Aquos S2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez mag12 » 12 sie 2018, o 10:35

Dokładnie tak jak napisałeś, wpisać w wyszukiwaniu setup wizard... i pojawia się ikoną nad Setup Wizard, klikamy na nią i WELCOME.
mag12
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 maja 2016, o 17:26
Pochwały: 5
Telefon:: sharp s2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez Lindinho » 12 sie 2018, o 11:26

I czym to się różni od Morelocale? Ps. Działają Wam emotki w Gboard spod lewego dolnego klawisza?
Lindinho
 
Posty: 76
Dołączył(a): 13 lis 2016, o 19:59
Telefon:: Xiaomi & Sharp

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez mag12 » 12 sie 2018, o 11:43

Pewnie niczym, bo też ustawiona jest lokalizacja. Ale po restarcie nie trzeba nic poprawiać a emotki też działają.
mag12
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 maja 2016, o 17:26
Pochwały: 5
Telefon:: sharp s2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez gutosie » 12 sie 2018, o 12:00

@Asq
To ściema, nie pobiera języka pl, kreator konfiguracji ładuje polski z apki MoreLicale2, wykrywa w jakim kraju jest tel i przechodzi do konfiguracji w wybranym języku dla kraju w którym znajduje się obecnie telefon, tak myślę, chyba że się mylę. Pewnie bez wcześniejszego zainstalowania Morelicale kreator pierwszej konferencji domyślnie wybierze Angielski
gutosie
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 gru 2016, o 20:41
Pochwały: 4
Telefon:: UMI ZTE Sharp Aquos

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez Asq » 12 sie 2018, o 12:28

Niech Ci będzie że sciema, ja mam PL beż żadnego morelocale, cały czas po restarcie też, mam normalnie działający tel na Oreo 8 działają płatności google pay , nie kombinowałem z żadnymi dziwnymi romami, jestem bardzo zadowolony, obecnie mam 20% baterii i ekran podświetlany 5,5h cały czas LTE włączone, nic więcej mi nie trzeba, aha, zdjęcia bajka :)
Asq
 
Posty: 43
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 20:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sharo Aquos S2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez ddr » 12 sie 2018, o 14:36

Emm. Ale przy norelocale polski nie znika po restarcie.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez mag12 » 12 sie 2018, o 14:47

Niestety znika.Za każdym razem po restarcie wchodziłem i ustawiałem w Morelocale polski. Teraz odinstalowałem go i mam cały czas polski nawet po restarcie. Przypuszczam że przestawia się lokalizację w google i już tak zostaje. Mnie pasuje.
mag12
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 maja 2016, o 17:26
Pochwały: 5
Telefon:: sharp s2

Re: SHARP AQUOS S2

Postprzez Lindinho » 12 sie 2018, o 14:52

Na Oreo?
Lindinho
 
Posty: 76
Dołączył(a): 13 lis 2016, o 19:59
Telefon:: Xiaomi & Sharp

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron