• Reklama

Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY

poradniki do większości chińskich telefonów DUALSIM

Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY

Postprzez Pismak » 20 maja 2019, o 14:31

Cześć wszystkim czytającym. Proszę o pomoc. :(
Żona ma ten telefon od roku i byłaby bardzo zadowolona tylko brak języka polskiego. Bardzo Was proszę, jeżeli ktoś zna sprawdzony sposób i technikę oraz Polski ROM do niego - P O M Ó Ż C I E! Chętnie umówię się na messengerku lub telefonnicznie z kimś kto rozjaśni mi tą czarną magię :) Ze swoim Le maxem (kochany stary telefo) sobie radzę.. może z Waszą pomocą "przestanie mi truć głowę" :) { na telchina.pl nie odnalzlem zrozumiałej instrukcji } POMOCY! Problemem może być też to, że obecnie telefon ma zaktualizowany tajwański rom do 8.0. Jak ktoś by był z okolic Katowic, Chorzowa itd. chętnie oddam go do zrobienia oczywiście za rozsądną opłatą. Bardzo prosze o pomoc. (Jeżeli złe miejsce publikcji - bardzo przepraszam. Nie widziałem gdzie zamieścić swoja prośbę )
Pismak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 gru 2015, o 16:37
Telefon:: LEE MAX2

Reklama

Re: Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY

Postprzez nieoszukujenavacie » 20 maja 2019, o 15:51

jak ma rom 8 to pozamaiatane , trzeba platnie odblokowac bootloader , a romy z spolszczeniem sa tak czy siak niekompletne. kupuj zonie sharpa c10 :) to samo co s2 tylko z polskim oficjalnym
nieoszukujenavacie
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 12:00
Pochwały: 2
Telefon:: ovatowany

Re: Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY

Postprzez Esper » 20 maja 2019, o 16:54

dla s2 dostępny jest linageos uzywam go na lenovo p2 i PL ma dobrą pozostaje kwestia odblokowania, wszystko jest opisane na xda kiedyś to robiłem(nie pomogę bo robiłem wg instrukcji), ale skoro mi się udało to musiało być dobrze opisane :)
Esper
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 23:23
Pochwały: 4
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.0.1

Re: Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY

Postprzez Pismak » 20 maja 2019, o 17:20

No niestety żona zaktualizowała do 8.0 - płatne odblokowanie gdzie? Jak to zrobić komu zapłacić. Jest ktoś z Was kto ogrania te S2 - ja by mieć święty spokój od "gadania" żony jestem w stanie gdzieś podrzucić telefonik do kogoś kto wie o co w nim biega. Może, że faktycznie znacie jakiś punkt w Chorzowie czy Katowicach gdzie takie rzeczy zrobią? Za każdą Waszą pomoc wskazówkę link lub cokolwiek co pomoże mi dojść do celu z góry dziękuję :)
Pismak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 gru 2015, o 16:37
Telefon:: LEE MAX2

Re: Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY

Postprzez marx » 3 wrz 2019, o 11:15

Ten temat sprawdziłeś?
sharp-aquos-s2-t36458.html?
marx
Administrator
 
Posty: 12525
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Poradniki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron