• Reklama

Różnice pomiędzy telefonami

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez zbyszek.m1@o2.pl » 5 gru 2019, o 01:54

Kupione z Baangood za 625zł Oby na święta doszło.
Zastanawiam się co zrobić z obecnym J5 2017 z pękniętym wyświetlaczem. Wymienić wyświetlacz za 220zł i próbować sprzedać za ok 400 może mniej ? Czy już mu podziękować i nie inwestować bo ludzie nie będą chcieli kupić z wymienionym wyświetlaczem ?
zbyszek.m1@o2.pl
 
Posty: 56
Dołączył(a): 3 maja 2016, o 01:11
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez fake4r » 5 gru 2019, o 08:19

Odradzam wymianę, bo jest to nieopłacalne. Wymieniałem ekran w J5 i te wszystkie ekrany z ali zamienniki to syf straszny. Niektóre od razu mają bad piksele, jakość obrazu jest słaba. Lepiej sprzedaj telefon tak jak jest, niech się ktoś inny męczy.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez zbyszek.m1@o2.pl » 5 gru 2019, o 12:46

W serwisach polecają do J5 jeśli już wymienić to na oryginał 340zł, ale mają jakiegoś klienta który uparł się na zamiennik 220 i mówią, że mogę przyjść i zobaczyć jak to będzie wyglądało i ewentualnie zdecydować co dalej. Może oni mają jakieś pewniejsze źródło jakichś "markowych" zamienników i nie będzie tak źle i spokojnie by to sprzedał (Oczywiście z info o ekranie). Sprzedać w tym stanie (czarny ekran) to ponoć nie dobrze bo jestem zalogowany do google.
Mimo wszystko podejdę do nich i zobaczę jak wygląda J5 z zamiennikiem. Bo 340 to na pewno nie zainwestuje, choć wtedy pewnie spokojnie by za 400 sprzedał, tel w dobrym stanie na pewno jest tyle wart.
zbyszek.m1@o2.pl
 
Posty: 56
Dołączył(a): 3 maja 2016, o 01:11
Telefon:: samsung

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez Accoount » 6 gru 2019, o 18:43

Nie naprawiaj.
Uruchom tel po kablu. Skopiuj co sie da i kablem zrób factory restet
Accoount
 
Posty: 79
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 17:31
Telefon:: Aygo
ROM: Rom żebra

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez zbyszek.m1@o2.pl » 6 gru 2019, o 23:37

Nie muszę po kablu bo mogę normalnie, co miałem skopiować to skopiowałem. A co to ten factory reset i po co to ?
zbyszek.m1@o2.pl
 
Posty: 56
Dołączył(a): 3 maja 2016, o 01:11
Telefon:: samsung

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez fake4r » 12 gru 2019, o 14:07

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Telefon dotarł dziś do mnie i oczywiście:

PUDEŁKO JEST FABRYCZNIE ZAFOLIOWANE
JEST TO WERSJA GLOBAL, ŻADNE SYF MIUI, AKTUALIZACJA NIE UCEGLIŁA TELEFONU
JEST TO WERSJA EU Z PASMEM B20, EUROPEJSKĄ ŁADOWARKĄ, POLSKĄ BROSZURĄ, ITP.

Więc na przyszłość nie wypisuj głupot kolego jak nie jesteś w temacie bo ktoś to przeczyta i później będzie jeszcze powtarzał.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez Rura » 12 gru 2019, o 15:43

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Telefon dotarł dziś do mnie i oczywiście:

PUDEŁKO JEST FABRYCZNIE ZAFOLIOWANE
JEST TO WERSJA GLOBAL, ŻADNE SYF MIUI, AKTUALIZACJA NIE UCEGLIŁA TELEFONU
JEST TO WERSJA EU Z PASMEM B20, EUROPEJSKĄ ŁADOWARKĄ, POLSKĄ BROSZURĄ, ITP.

Więc na przyszłość nie wypisuj głupot kolego jak nie jesteś w temacie bo ktoś to przeczyta i później będzie jeszcze powtarzał.

Cieszę się Twoim szczęściem... Ale wytłumaxz, że głupoty piszę tym np. z miuipolska którzy uceglili... Albo mieli syfmiui... I też dostawali "fabrycznie" zafoliowane...
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez fake4r » 12 gru 2019, o 16:26

Rozmowa była o zakupie telefonu z konkretnych linków, które ktoś podał w tym temacie. Normalne, nowe telefony, zafoliowane z globalem, eu ładowarka i pasmem b20 a nie że ktoś, gdzieś kupił nie wiadomo skąd i uceglił na miuipolska bo to 2 różne rzeczy... Mało tego, sam zaprzeczałeś i wprowadzałeś w błąd, że telefon nie ma B20 a informację w opisie żeby sprawdzić sobie obsługiwane pasma w swoim kraju to według Ciebie znaczyła, że jest odblokowany BL i telefon może ma syf miui... Tak że nie miałeś racji, sorry i na tym zakończmy.

EDIT: I jeszcze takie świeże info, jak ktoś chce mieć xiaomi.eu na 8 PRO to raczej się nie doczeka.

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Różnice pomiędzy telefonami

Postprzez zbyszek.m1@o2.pl » 22 gru 2019, o 01:58

Mój również dotarł w poniedziałek po 12 dniach. Piszą, że Global Europejska/polska ładowarka. Instrukcja minn po polsku, pudełko zafoliowane. Przeszedł aktualizację z MIUI 10 do 11 i zmienił się trochę w środku graficznie ale śmiga normalnie.
zbyszek.m1@o2.pl
 
Posty: 56
Dołączył(a): 3 maja 2016, o 01:11
Telefon:: samsung

Poprzednia strona

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości