• Reklama

Regulamin działu BAZAR

Kupię - sprzedam - zamienię

Regulamin działu BAZAR

Postprzez marx » 23 maja 2013, o 12:32

Regulamin działu BAZAR

§1. Treści ogłoszeń zamieszczanych na portalu powinny być w zgodzie z obowiązującym w Polsce prawem i zasadami etycznymi. Niedozwolone jest zamieszczenie ogłoszeń, które naruszają Ustawę o ochronie danych osobowych i prawa autorskie, służących propagandzie politycznej, naruszających wolność wyznaniową, nawołujących do łamania prawa, nienawiści, obraźliwe, rasistowskie, wulgarne, erotyczne, pornograficzne itp.

§2. Zabronione jest publikowanie ogłoszeń, których treść: ma charakter opinii, oceny, komentarza, nakłania do udziału w tzw. piramidach finansowych, zawiera linki referencyjne do innych stron itp.


§3. Zabronione jest umieszczanie ogłoszeń promujących szeroko rozumianą pracę w Internecie (piramidy internetowe, wysyłanie i odbieranie e-maili, klikanie w banery itp.).


§4. Zabronione jest umieszczanie ogłoszeń mających na celu reklamowanie innych serwisów internetowych o charakterze zarobkowym (np. agencje pracy, sklepy internetowe, strony ogłoszeniowe, firmy usługowe itp.


§5. W ciągu 15 dni można dodać bezpłatnie tylko jedno ogłoszenie.

Raz na 5 dni ogłoszenie może zamieścić użytkownik z rangą specjalną ( newsman, ambasaador, moderator) lub osoba która zrobiła recenzję video dla telchina.pl, z nawą telchina.pl w nazwie lub umieszczona w trakcie filmu.
Możliwość dodania ogłoszenia raz na 5 dni mogą uzyskać użytkownicy którzy napiszą toturial lub pełną recenzje telefonu którego nikt wcześniej nie recenzował na tym forum.
Recenzja i toturial muszą być napisane dla telchina.pl i nie skopiowane z innej strony.

§6. Ogłoszenie można odświeżyć - podbić co 7 dni.
Użytkownicy z rangą specjalna ( newsman, ambasaador, moderator) lub osoba która zrobiła recenzję video dla telchina.pl, z nawą telchina.pl w nazwie lub umieszczoną w trakcie filmu może odświeżyć ogłoszenie co dwa dni.
Użytkownicy, którzy umieszczą link do telchina.pl (do strony głównej, recenzji sprzedawanego przedmiotu, lub np. wątku dotyczącego tego przedmiotu) w innych serwisach (Allegro, OLX i inne), mogą odświeżyć ogłoszenie co 3 dni. Warunkiem jest podanie w ogłoszeniu w dziale Bazar linku do strony, na której umieszczono link do telchina.pl, oraz dodanie na końcu ogłoszenia słowa "LINK".
Zmiana ceny lub treści ogłoszenia nie zwalnia z respektowania pkt.6.

§7. Wszystkie ogłoszenia naruszające Regulamin Działu Ogłoszeń będą usuwane przez Redakcję. Adresy IP będące nadawcą notorycznie powtarzających się ogłoszeń mogą zostać zablokowane bez możliwości ponownego odblokowania.

§8. Klient dodający ogłoszenie oświadcza, iż dodawany przez niego wpis nie narusza praw osób trzecich.

§9. Serwis telchina.pl nie bierze udziału w transakcjach i umowach zawieranych pomiędzy ogłoszeniodawcami i osobami zainteresowanymi wybranymi ofertami.

§10. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane do ogłoszeń zamieszczanych przez Użytkowników.

§11. W sprawach, których niniejszy regulamin nie reguluje, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Karnego i Kodeksu Cywilnego.

§12. Wszystkie ogłoszenia muszą mieć prefix Kupię, Sprzedam , Zamienię lub Oddam oraz zawierać poniższy szablon:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Parametr cena jest niezbędny w przypadku ofert sprzedaży, w wypadku ofert kupna proszę dodawać przedział cenowy.
Numer telefonu, GG oraz inne dane adresowe można umieszczać jako code.

Tematy, które nie będą zawierały prefiksu oraz wymaganego szablonu będą usuwane.

§13. Zarządca Portalu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie bez obowiązku wcześniejszego informowania o tym Użytkowników. Zmiany wprowadzane w regulaminie obowiązują od momentu umieszczenia go w Portalu.

§14. Ogłoszenia mogą dodawać wyłącznie użytkownicy, którzy posiadają co najmniej miesięczny staż na forum oraz opublikowane minimum 10 postów
Nie dotyczy ogłoszeń typu "KUPIĘ" . Zapis o konieczności opublikowania co najmniej 10 postów nie dotyczy użytkowników, którzy posiadają konta ponad 1 rok - zmiana od 06.02.2016.

§15. W ogłoszeniach nie prowadzimy dyskusji na temat telefonów i nie komentujemy ceny, nie odpowiadamy na oferty, z autorem ogłoszenia proszę kontaktować się wyłącznie w sposób określony w ogłoszeniu (mail, PW itd.). W ogłoszeniach nie wolno również zamieszczać opinii o sprzedającym i zawartej transakcji. Służy do tego wydzielony temat:

opinie-o-sprzedajacych-z-dzialu-bazar-t21242.html

Każdy użytkownik ma obowiązek poinformować administrację (poprzez wpis w ogłoszeniu lub zgłoszenie postu), gdy jego ogłoszenie straci ważność.

§16. Regulamin obowiązuje od 22 maja 2013 roku.
Aktualizacja: 23.03.2016
marx
Administrator
 
Posty: 12062
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Powrót do BAZARKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron