• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Diomi » 12 maja 2016, o 07:47

wlasnie o to mi chodzi ze chca zdjecie karty i dowodu albo prawa jazdy. ale tez jak mam anulowac zamowienie skoro z karty juz scigneli kase?
Diomi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2016, o 20:12
Telefon:: homtom

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez woody » 12 maja 2016, o 07:52

Pieprzony PayPal, wyślij te dane ,zastosuj się co do instrukcji, zakryj te dane co pokazali na przykładzie. Inaczej chyba nie odzyskasz kasy. Poczytasz opinie o PayPal to będziesz ciut więcej widział.

Meizu M2 Note
Avatar użytkownika
woody
AKTYWNY
 
Posty: 469
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 19:12
Pochwały: 16
Telefon:: Huawei P10

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez majkeljacobs » 12 maja 2016, o 08:00

Swoją wiadomość podzielę na dwie części:
1. Jeżeli ktoś jeszcze czeka na Zuka Z1, to pochwalę się, że dziś mi napisali, że muszę czekać jeszcze dwa tygodnie do 25/05. Nic dodać, nic ująć - szkoda gadać.

2. Podczas swojego zamówienia, które dalej nie zostało zrealizowane również dostałem prośbę o zdjęcie dokumentów. Zależało im na weryfikacji PayPal więc zrobiłem screen, na którym były wypełnione etapy weryfikacji konta PayPal i zamknęło im to usta.

Mam nadzieję, że jestem jedynym przypadkiem, bo nikomu tego nie życze, dlatego też odradzam każdemu zakupy w tym sklepie. Zamówiłem telefon w preorderze z wysyłką 20/04. W dniu startu wysyłki dostałem prośbę o weryfikację konta zdjęciem dowodu, gdzie GearBest miał już 2 tyg. moje pieniądze u siebie. Po wyjaśnieniu okazało się, że muszę czekać na wysyłkę, jak się okazało po 5 dniach totalnej ciszy ze strony gearbesta, że do 10/05. Wczoraj natomiast jak im napisałem gdzie moja przesyłka? to odpisali,że wyślą 25/05. Ja już wysiadam i otwieram spór z PayPalem, nie chce nic mieć wspólnego z tym sklepem. Wnioskuję, aby ich potępić na tym forum, aby nikt nie miał podobnych problemów.
majkeljacobs
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 kwi 2016, o 13:04
Telefon:: LG

Reklamacja Lenovo K3 note

Postprzez mirabel » 12 maja 2016, o 10:02

Mam Lenovo K3 note zakupione w gearbest. Telefon miał wgrany jakiś chiński system operacyjny, więc zaraz po zakupie (10 mies temu) został mu wgrany android 5.1.
Kilka tygodni temu telefon zaczął się "wyginać" (jest zabezpiecozny metalowym etui, nie jest nosozny w tylnej kieszeni spodni, więc to nie od tego, że ktoś na nim usiadł, inne uszkodzenia mechaniczne też odpadają). Najpierw wygięła się rama i po paru(nastu) dniach zaczął szwankować wyświetlać - dotyk w niektórych miejscach nie działa tak jak powinien (czyli albo mocniej wcisnąć trzeba, albo wcale nie zaskakuje - zależy od humoru telefonu), wyświetlacz w miejscach wygięcia prześwietla sie. Ostatnio zauważyłam, że bateria także zaczyna się wyginać w tym smaym miejscu. Telefon na pierwszy rzut oka wydaje się być wewnatrz prosty, ale zdaję sobie sprawę, że nawet minimalne róznice, niewidoczne gołym okiem, mogą mieć wpływ na funkcjonowanie telefonu.
Ale do sedna - skoro przeinstalowałam system, a pojawił się problem natury mechanicznej, czy gwarancja nadal obowiązuje? Czy powinnam przywrócić stary system operacyjny? Czy wogóle takie uszkodzenie łapie się pod reklamację? I jak to wygląda z przyjmowaniem reklamacji przez gearbest? Robią problemy? Będe wdzięczna za wszelkie sugestie.
mirabel
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 02:08
Telefon:: htc

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez fake4r » 12 maja 2016, o 10:16

Wydaje mi się że uszkodzenie nie obejmuje gwarancji bo telefon jest jakby to powiedzieć wygięty czyli uszkodzenie fizyczne. Sam z siebie się nie wygiął przecież.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez mirabel » 12 maja 2016, o 10:25

No własnie o to chodzi, że telefon nie upadł, nikt na nim nie usiadł. Generalnie telefon był używany przez osobę, która dmucha, huha itp na takie "zabawki". Metalowe eutui nie nosi żadnych śladów uszkodzenia, jest proste. W pierwszej chwili myślałam, że to bateria zaczęła "puchnąć" i rozsadziła resztę. Ale widoczne zmiany baterii zauważyłam dopiero niedawno, na końcu.
mirabel
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 02:08
Telefon:: htc

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez miklopl » 12 maja 2016, o 10:45

Zamówiłem 2 dni temu Xiaomi Mi Band 2 (tzn. oni tak to nazywają, to ten zwykły bez pulsometru nawet) w dobrej cenie. Ma być wysyłany do 29go maja. Zobaczymy, jak będzie tym razem ;)
miklopl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 13:39
Pochwały: 3
Telefon:: BlackBerry

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez ryjek201 » 13 maja 2016, o 09:04

miklopl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Skorzystałeś z cash backu i giving assistance? Wyszło by jeszcze taniej o jakieś około 6$ jakby co to pisać do mnie na priv.

Do kolegi w sprawie wysyłania danych: uważajcie ludziska co wysyłacie i o co was proszą, można się naciąć. Mając nr karty i 3-cyfrowy kod z odwrotu można bardzo ładnie sczyścić komuś konto.

Do kolegi od telefonu: nikt Ci nie każe kupować na GearBest, pośliniłeś się na promocję to miej pretensję do siebie. Mi ostatnio paczki z GearBest szły listem poleconym ekonomicznym (jedna nlpost druga belgium post) całe 10 dni z czego najdłużej w Polsce, zaliczając dwa urzędy celne po drodze. Szła kamerka gitup 2 oraz pokrowiec do niej.

Także tego....
ryjek201
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2014, o 21:03
Pochwały: 2
Telefon:: LG G2

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez miklopl » 13 maja 2016, o 09:14

ryjek201 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Skorzystałeś z cash backu i giving assistance? Wyszło by jeszcze taniej o jakieś około 6$ jakby co to pisać do mnie na priv.

Mam konto na GA, skorzystałem. Do tego kilka punktów miałem w GB i w sumie wyszło mi $8.13 za tego Mi Banda. Może być ;)
miklopl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 13:39
Pochwały: 3
Telefon:: BlackBerry

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Victor » 14 maja 2016, o 17:47

W końcu GB wysłał Zuk'a
Victor
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 kwi 2016, o 13:23
Telefon:: Samsung

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Diomi » 14 maja 2016, o 18:59

Problem z weryfikacja płatności został rozwiany.

Z powodowane to było ilością zamówionych telefonów i kwota za jaka jest zamówienie.

Ale jeszcze mam do was pytanie zostały zamówione z magazynu w europie dodatkowo opłaciłem wysyłkę kurierem.
I tu pytanie ile trwa przygotowanie zamówienie i ile możne iść paczka kurierem?
Diomi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2016, o 20:12
Telefon:: homtom

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Zyga » 15 maja 2016, o 08:20

Wejdź w zakładkę przedmiotu: Shipping & Payment tam masz to wszystko określone. U mnie czas raczej nie przekraczał tych podanych przez sprzedawcę.
Jeśli nie chce się tobie czytać FAQ-a lub poszukać odpowiedzi w poprzednich wątkach, koniecznie zadaj pytanie... ;-)
Avatar użytkownika
Zyga
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 10:13
Lokalizacja: Le-wo
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4
ROM: 3GB/64GB

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron