• Reklama

Problem z moim ZTE v965

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Re: Problem z moim ZTE v965

Postprzez KiMa » 9 wrz 2014, o 12:00

Mnie zastanawia jedna sprawa , a mianowicie w tym telefonie wywala 10błędów na sekunde odnosnie procesów google , błędów tak jak czytałem pojawiających sie na różnych modelach i markach telefonów(sprawdzałem w sieci) zresztą pokazywałem też to bartazzzowi , i wynika z tego że sposób na to jest taki by w ustawieniach aplikacyjnych pousuwać wszystkie dane chociażby ze sklepu google.. to jest coś takiego jak na danym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=VhX22Qj1yVo jeno w moim zte jest tego znacznie więcej ale problem jest podobny , tylko rozchodzi sie o to że cięzko sie dostać do tych ustawień , a poza tym jak przeszukać różne fora odnośnie tego problemu wszyscy mówią jedno i to samo , ale w większości przypadków wgranie w ostateczności nowego romu pomagało .. a tutaj już sami doskonale wiecie , tylko własnie to jest dziwne że tak jak bart wcześniej wspominał programy wykazują że to jest jednak wina softu , to dlaczego normalne wgranie romu nie działa tak jak powinno?

Tak inaczej problem jest taki że wywala mase błędów o treśći "com.google.process.gapps "
KiMa
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 18:19
Telefon:: ZTE v965

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama