• Reklama

PPTV King 7 (informacje/test)

Cubot, Elephone, UMI, TCL, Alcatel,ViVo, OPPO, Goclever, itd

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez rutino » 13 mar 2017, o 14:36

TheArt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dla ciebie średnio, dla mnie spoko :) Taniej nie kupisz tego modelu.
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Reklama

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 13 mar 2017, o 15:44

Vacik będzie lub nie będzie, kilka dni temu odebrałem PPTV King 7S koszt z dodatkową gwarancją /nie naprawiają tylko wymieniają na nowy nawet gdy telefon będzie miał uszkodzoną szybę/ 140Eurosów zakupionych po 4,31 zeta, całkowity koszt zakupu telefonu 604 zł w wersji z 3D. Telefon odebrałem na poczcie po 30 dniach i nie płaciłem VAT-u mimo że koszt zakupu na paczce widniał jak byk 149$ ale że kitajec zaznaczył GIFT, więc opłaty mnie ominęły. Dobrze że nie oglądali tego telefonu ponieważ nie ma oznaczeń dopuszczających na rynek europejski co może skutkować zatrzymaniem telefonu przez urząd celny.
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 13 mar 2017, o 15:49

Polecam wgranie nakładki PPOS UI 3.1.1 mam taką fabrycznie wgraną w Królu 7S i nie ma żadnego problemu z działaniem telefonu. Jedyny minus to brak obsługi LTE w sieci T-Mobile ale to akurat wiedziałem przed zakupem. Na szczęście 3G chodzi bardzo dobrze więc nie ma bidy :-)
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 13 mar 2017, o 15:51

Telefon super, wygląd, wykonanie, szybkość działania, na najwyższym poziomie. Za 600 złeta nie ma lepszego telefonu. 3D zbędny gadżet ale że dopłata wyniosła 100 zł kupiłem tak dla bajeru. 3D można oglądać tylko w firmowym playerze /ale żaden film który posiadam w 3D nie działa/ można obejrzeć zajafki chińaskich filmów w 3D ze strony PPTV i przyznam że robi to wrażenie! w gry 3D tylko ze strony PPTV ale są po kitajsku. Reasumując 3D fajny bajer ale chyba nie będzie używany ale może za jakiś czas będą dostępne filmy w takim formacie który umożliwi oglądania na tym telefonie. Chyba że ktoś ma patent na uruchomienie filmów w 3D i gier w 3D poza firmowym softem.
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez TheArt » 13 mar 2017, o 16:04

Lenny Kraviec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


GIFT akurat nic nie daje, a gdzie kupiłeś, daj linka bo nie widziałem wersji z 3D.

Co do kwoty 600zl to za to mozna juz flagowca kupic, PPTV sie oplaca do maks 90 dolcow.
TheArt
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 23:58
Lokalizacja: z ziemi

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez rutino » 13 mar 2017, o 16:25

TheArt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pokaż kolego te flagowce za 600 zł co to się opłaca je kupować, bo ciekawość mnie zjada :mrgreen:
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 13 mar 2017, o 16:58

TheArt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


GIFT akurat nic nie daje, a gdzie kupiłeś, daj linka bo nie widziałem wersji z 3D.

Co do kwoty 600zl to za to mozna juz flagowca kupic, PPTV sie oplaca do maks 90 dolcow.

link do PPTV 7S cena jest teraz niższa o 5 euro: https://www.aliexpress.com/item/PPTV-KI ... 0.0.ofG6hn

może nic nie daje ale w moim przypadku dał.
Ja również chciałbym kupić flagowca za 600 zł, choć jak pomyslę to mozna kupić samsunga galaxy S4 za 500 zeta więc jednak można hehehehehe ;-)
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez tpawel » 13 mar 2017, o 17:26

Nie dał, zwykły fart. Celnik to nie idiota

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Chifon » 13 mar 2017, o 18:16

TheArt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jasne....
A ci co płacili po 110-150 dolców za PPTV to frajerzy?
Moim zdaniem wręcz przeciwnie, jest to sprzęt warty tych pieniędzy. Na mnie zrobił dobre wrażenie.
Za 600zł flagowiec?
Niestety ciężko kupić nawet smartfona który udaje flagowca, przykładem tu jest np. Zuk z2, którego miałem ale kosztował nieco więcej niż 600zł.
Z kolei za Leeco max 2 trzeba jeszcze wiecej wydać.
Chifon
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 cze 2014, o 23:55
Telefon:: SE

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez TheArt » 13 mar 2017, o 18:46

Lenny Kraviec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


cena jest wyższa bo gdzie indziej ten sam model 127 dolanow, i chyba cos Ci sie pomylilo z tym 3D bo nie ma o tym nawet wzmianki

za 128 dolanow mozna kupic Xiaomi Redmi Note 4 Pro 3/64 co jest chyba jednak lepszym wyborem

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mówię o używkach ofkoz, nówki to mają idiotyczne ceny ale takie używane od prywatnych osób w licytacjach można wyrwac w fajnych cenach.
TheArt
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 23:58
Lokalizacja: z ziemi

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez rutino » 13 mar 2017, o 18:52

Kumasz, że on tego nie kupował wczoraj, ani dzisiaj tylko jakiś czas temu i już ma telefon u siebie?

Tu jest temat o 6" Pptv king 7, a nie o zatyranych "flagowych" używkach z olx czy allegro z którymi poprzedni właściciele chodzili do kibla, a ty to teraz do twarzy przykładasz. Po co w ogóle takie porównania robić? Pptv king 7 nie ma 3d, a 7s ma. Nie ogarniasz w ogóle tematu, więc po co się tu udzielać?

Pochwały przyznane za posta: 2
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 13 mar 2017, o 22:47

Link który podałem wcześniej dotyczy sklepu w którym kupiłem Kinga7S i można go kupić w tej chwili za 136 euro w tej cenie z dodatkową gwarancją na Polskę. Więc jak najbardziej można kupić wersję 3D , o czym świadczy mój nowy wypasiony król 7S, ponieważ piszę z tego telefonu tą wiadomość. PPTV KING 7S to flagowiec singapurskiej TV i trzeba przyznać ten telefon wygląda tak jak telefony za tysiaka a bebechy ma jak telefony za powyżej 1200 zeta. Telefon robi wrażenie na każdym kto go widzi taka jest prawda.
Polecam ten telefon i życzę wszystkim aby tak jak ja nie zapłacili VAT
polecam wybrać Kinga 7S ponieważ ma fabryczną nakładkę PPOS UI 3.1.1 która jest spolszczona w 85% co wystarcza do normalnego funkcjonowania, z tego co widziałem na filmach u ruskich to telefony KING7 mają nakładkę UI2,0 po wgraniu nowego softu UI 3,1,1 ruscy mieli do wyboru tylko język angielski i kitajski a u mnie są już wszystkie języki i ta nakłada dużo lepiej wygląda niż wersja 2,0. Przypomina do złudzenia androida 6,0 a telefon chodzi płynnie i nie ma problemu z dźwiękiem.
Teraz czekam na pomysły jak uruchomić filmy 3D na tym telefonie z pominięciem firmowego playera 3D
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INNE MARKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron