• Reklama

PPTV King 7 (informacje/test)

Cubot, Elephone, UMI, TCL, Alcatel,ViVo, OPPO, Goclever, itd

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Sid » 14 mar 2017, o 17:29

Nie ma żadnego znaczenia kwota oraz napis GIFT na paczce. Znaczenie ma miejsce zamieszkania zamawiającego. I tak jeśli ktoś mieszka w rejonie obsługiwanym przez WER Zabrze, Poznań, Przemyśl, Gdańsk i kilka innych to ma na 99,99% Vacik pewny. Jak mieszka w innej okolicy np. Łódź, Bydgoszcz to ma szczęście i stosunkowo duże szanse na brak VAT.
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Reklama

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez DbF » 15 mar 2017, o 01:23

Jak wspomniałem wcześniej, mój PPTV stoi na UP Przemyśl. Dzisiaj dostałem odpowiedź - brak CE. Proszą też o instrukcję.
Jeśli ktoś kupuje z podkarpackiego coś smartfonowego z Chin to niech się wstrzyma.
Szkoda nerwów.

W google niby ma to CE, więc napisałem to sprzedawcy. Zobaczymy czy odpowie. Dam znać później.
DbF
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 10:33
Telefon:: OnePlus Two

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 15 mar 2017, o 11:57

Na tylnej pokrywie niestety nie ma CE na ochronnej naklejce również sam się martwiłem o ten symbol czy przejdzie ale naszczęście dla mnie w wawie chyba się spieszyli i nie otwierali paczek. Od momentu przyjęcia paczki w wawie do momentu odbioru minęło tylko 6 dni.
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez DbF » 18 mar 2017, o 01:10

Lenny Kraviec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co ciekawe PPTV ma CE i wygląda całkiem oryginalnie !!! :-) :-) :-)

Jakby był problem to Ci wyślę.

Problem z instrukcją teraz.

Czy ktoś kupił i ma instrukcję po angielsku? Po chińsku słabo rozumiem i raczej by nawet nie przyjeli.

Byście bardzo pomogli walczyć z dziwną akcją.
DbF
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 10:33
Telefon:: OnePlus Two

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez KarlosW » 18 mar 2017, o 02:15

Lenny Kraviec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

:D
Prze jaja..


Powstało na Nubia Z7 Max
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Flyagaric » 19 mar 2017, o 00:24

No :) ale raczej nic wspólnego z tym oznaczeniem GIFT to nie miało. Po prostu celnik patrzył w drugą stronę.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez rutino » 19 mar 2017, o 01:25

KarlosW napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

:D
Prze jaja..


Powstało na Nubia Z7 Max

Mistrzu i mentorze! Twój post wniósł niezwykle cenne informacje do tematu PPTV King 7. Dziękujemy ci za merytorykę i błyskotliwość. Jeśli już skończyłeś swe nauki to zamilcz na wieki. Amen. :P

A wracając do tematu to czekam na swojego 7S od 86Prime Mobile Phone store. Zauważyłem, że ostatnio jest trend do wysyłania paczek czymś takim: LP000xxxxxxxx, a potem to przepakowują na malezyjską pocztę RQ0xxxxxM. Już czwarta przesyłka mi tak ostatnio idzie :P W tym niestety PPTV. Może jakoś w kwietniu dostanę w końcu swój wymarzony telefon, który mam nadzieję będzie pogromcą Mi4c :)
Ostatnio edytowano 19 mar 2017, o 01:43 przez rutino, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez KarlosW » 19 mar 2017, o 01:39

Nieśmiało wtrace, że (niestety) mój wpis wniósł do tematu tyle ile Twój.. No chyba, że forum to wersja e-pamietnika.

Powstało na Nubia Z7 Max
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 19 mar 2017, o 23:40

DbF napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co ciekawe PPTV ma CE i wygląda całkiem oryginalnie !!! :-) :-) :-)

Jakby był problem to Ci wyślę.

Problem z instrukcją teraz.

Czy ktoś kupił i ma instrukcję po angielsku? Po chińsku słabo rozumiem i raczej by nawet nie przyjeli.

Byście bardzo pomogli walczyć z dziwną akcją.

Zapewniam Cię że PPTV KING7 nie posiada oznaczeń CE to co widać na tylnej pokrywnie nie ma nic wspólnego z tym oznaczeniem na słabych zdjęciach może wyglądać to jak CE ale nim nie jest w owalu są trzy duże litery C z czymś jeszcze co z pewnej odległości może sugerować E ale nim nie jest więc proszę Cię nie pisz czegoś czego nie jesteś pewien, pniżej link do zdjęcia na któym widać że tam nie ma oznaczenia CE
https://www.chinahandys.net/wp-content/ ... g-7-11.jpg
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Lenny Kraviec » 19 mar 2017, o 23:45

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

:D
Prze jaja..


Powstało na Nubia Z7 Max

Mistrzu i mentorze! Twój post wniósł niezwykle cenne informacje do tematu PPTV King 7. Dziękujemy ci za merytorykę i błyskotliwość. Jeśli już skończyłeś swe nauki to zamilcz na wieki. Amen. :P

A wracając do tematu to czekam na swojego 7S od 86Prime Mobile Phone store. Zauważyłem, że ostatnio jest trend do wysyłania paczek czymś takim: LP000xxxxxxxx, a potem to przepakowują na malezyjską pocztę RQ0xxxxxM. Już czwarta przesyłka mi tak ostatnio idzie :P W tym niestety PPTV. Może jakoś w kwietniu dostanę w końcu swój wymarzony telefon, który mam nadzieję będzie pogromcą Mi4c :)

Moja przesyłka KING-a 7S miała od początku jeden numer RB163922114SG i wyszła z Singapuru. można sprawdzić ten numer przesyłki na trackingu poczty polskiej. Napisz swoje wrażenia jak tylko Twój wymarzony KING7S znajdzie się u Ciebie. Trzymam kciuki :-)
Lenny Kraviec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 14:50
Telefon:: PPTV KING 7S
ROM: PPOS3.1.1
Góra

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez jola » 27 mar 2017, o 16:44

witam
Ja kupilam King7 gdzies w grudniu,wszystko dzialalo ok do okolo miesiac temu najpier wysiadlo WIFI i BLUETOTH,ale od czasu do czasu dzialalo,teraz nie i telefon tez rozladowal sie w sobote tj dwa dni temu i przestal dzialac,jak go podlanczam do ladowarki to sie zaswieca dioda ladowania ale po pol minuty gasnie i to tyle cp zpstalo z moje telefonu.. oczywiscie probuje caly czas cos wykombinowac,mam nadzieje ze za;apie i moze uda sie zainstalowac nowy system!!!
jola
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 20:07
Telefon:: king7

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

Postprzez Sid » 10 kwi 2017, o 19:40

Rozważam kupno Kinga 7 i mam pytanie do jego posiadaczy. Czy podczas oglądania filmów w trybie pełnoekranowym widać czarny pasek z przyciskami (na dole) i z kreskami zasięgu (na górze) ? Innymi słowy czy idzie ukryć te paski choćby czasowo czy są one (zwłaszcza ten czarny dolny z przyciskami) nie do ukrycia ?
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INNE MARKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości