• Reklama

Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Gatts19 » 23 lut 2018, o 12:47

Zauważyłem także informacje dotyczące modemu oraz działania czytnika ,że dobrze jest zaktualizować właśnie modem z wersji 26s bo 28s ma to samo i czytnik oraz właśnie LTE lepiej działa.Szybciej łapie zasięg telefon więc dzięki za odpowiedzi i sprawdzę sobie tego Cuoco92 oraz Pixela.Używam także MyPhoneExplorer do robienia kopi zapasowych ale może macie jakieś lepsze propozycje to też z miłą chęcią skorzystam.
Gatts19
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 lut 2018, o 15:24
Telefon:: LG G2
ROM: LineageOS 14.1

Reklama

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez zawel » 23 lut 2018, o 13:27

Gatts19 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Sprawdź jeszcze modem 466D. Wiele osób ma go wrzuconego (ja też).
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Pivko » 23 lut 2018, o 21:31

zawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przesyłanie plików działa, nie działa transmisja głosu w zestawach głośnomówiących. My słyszymy, nas nie słyszą. Wszystkie Oreo przewaliłem i do EUI wróciłem
Pivko
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 14:04
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 11

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez mruczek66 » 23 lut 2018, o 22:37

jestem na [ROM][8.1.0_r4][UNOFFICIAL]Lineage 15.1 Blue i nie działa latarka. próbowałem kilku apek. odcisk też działa słabo
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez zawel » 24 lut 2018, o 14:53

Ten lineage i pe+ jest robiony przez gościa, który musi dostawać zgodę rodziców na instalację różnych rzeczy więc dużo się nie spodziewaj :-D
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Interceptor » 25 lut 2018, o 00:35

Witam,
polecam zajrzeć na tą stronę jednego z lepszych developerów CrisBal http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=436023
w tytule "CrisBal ROMs (custom)" znajdziecie większość 100% spolszczonych custom romów.
Z modyfikacji EUI polecam Νέα-CN-28s-V11-Stable, częste aktualizacje OTA, lub Miui 9 -test, świetna bateria tylko słaby modem chodzi o zasięg przy transmisji danych, ale można pokombinować z innym modemem.
Pozdrawiam
Interceptor
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 17:26
Telefon:: LeTv Le Max X820
ROM: MIUI 8

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez sztandi7 » 26 lut 2018, o 09:53

dziubson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dzięki za pomoc, ale ja nie pytałem jak zrobić upgrade TWRP, tylko informowałem, że ten ROM nie będzie śmigał bez upgrade'u :)
Co do samego softa - jest dobry. Nie działa latarka, ale to jak wiadomo przypadłość wszystkich CustomRomów bazujacych na Oreo. Wystarczy jednak dograć jakikolwiek widget ze sklepy Play.
Co do aparatu, jak ktoś ma problemy to niech spróbuje apki stąd. Jest to Arnova8G2-V6 Beta Version:
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V6.apk
Jedyny problem jaki zdążyłem zarejestrować, to że przy włączaniu HDR, włącza się także na przedni aparat (wspólne ustawienie dla obu aparatów niestety), przez co zdjęcia wychodzą jakby coś a'la brak czerwonej składowej RGB. Wyłączenie HDR na aparat przedni załatwia sprawę. Myślę, że na tę chwile jedna z lepszych apek.

EDIT: Ostatnia finalna wersja usunęła błąd problematycznego HDR. Dodana została w ustawieniach opcja wyłączenia HDR+ w przednim aparacie. Link zaktualizowałem.

Autor postu otrzymał pochwałę
sztandi7
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 gru 2017, o 22:08
Pochwały: 1
Telefon:: LeEco Le Max 2
ROM: Slim7

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez mruczek66 » 26 lut 2018, o 15:55

Proszę o pomoc bo sam walczę od tygodnia i dupa. mam problem z kopiowaniem na telefon plików zip . plik kopiuje się do pewnego momentu prawidłowo(powoli) aż w pewnym momencie przyśpiesza i niby jest skopiowany. przy wgrywaniu go w twrp wyskakuje komunikat że jest uszkodzony. udało mi się skopiować prawidłowo może ze 3 romy i wgrać ale i tak zawsze jest coś z nimi nie tak(brak gapps albo latarki). miałem kiedyś taki przypadek i rozwiązałem problem wgrywając plik na pamięć zewnętrzną i w twrp przez otg instalacja. obecne twrp (najnowsze)nie widzi pamięci zewnętrznej. dodam że ten sam plik kopiowany na np. kartę kopiuje się prawidłowo. czy któryś z twrp ma działające otg?
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez sztandi7 » 27 lut 2018, o 09:17

A jaką masz wersję TWRP ? Ja miałem kiedyś analogiczny problem z pobieraniem obrazu, chyba nawet właśnie TWRP przy aktualizacji. Na ich stronie są dwa różne obrazy w innych formatach, pobierając przez telefon, TWRP w ogóle nie widział obrazu, a gdy pobrałem przez kompa i skopiowałem do pamięci to bez problemu poszło. W zasadzie problem cholera wie skąd, nie ma w tym zbytniej logiki, ale jednak wystąpił.
sztandi7
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 gru 2017, o 22:08
Pochwały: 1
Telefon:: LeEco Le Max 2
ROM: Slim7

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez mruczek66 » 27 lut 2018, o 11:09

3.2.1-0 próbowałem różnych wersji tego twrp. zmiana kompa nic nie dała. czy to może być wina twrp czy romu ? czy twrp (jakie?) widzi wam pamięć zewnętrzną ? chciałem sprzedać swojego xiaomi maxa ,ale chyba le max pójdzie do ludzi :(
ps. pobrałem zip bezpośrednio na telefon i bez zmian
niewłaściwa sygnatura pliku zip! błąd instalowania pliku zip. taki komunikat mam w twrp przy instalacji
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez zawel » 27 lut 2018, o 12:25

Ja tak miałem (błędy w trakcie kopiowania, złe sumy kontrolne) od pewnego momentu ze swoim jak używałem tego oryginalnego białego kabla. Po zmianie kabla problemy ustały...
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez mruczek66 » 27 lut 2018, o 13:29

zmiany kabli nic nie dały. poza tym pliki pobrałem też z przeglądarki w telefonie. ponawiam pytanie ,czy twrp widzi wam pamięć zewnętrzną ?
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron