• Reklama

Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Ironclad » 3 sty 2018, o 22:54

scorpio33 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ale jak już wygrywasz ROMy to już coś, więc na pewno masz TWRP Recovery. SuperSU możesz pobrać tu http://www.supersu.com/download pobierz paczkę ZIP, wrzuć na pamięć wewnętrzną i wgraj przez Recovery i już będziesz miał dostęp jako administrator systemu, czyli root.
midq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
To są jednak cyferki, testy syntetyczne, mimo wszystko odwzorowują wydajność. Oczywiście prócz wydajności procesora i grafiku, niemniej ważna jest pamięć RAM oraz zakładka UX, gdzie wynik odzwierciedla faktyczną wydajność, im jest wyższy, tym system jest płynniejszy, szybszy jest zapis i odczyt danych.

A nazwę telefonu to sobie możesz zmienić w pliku bulid.prop w folderze /system, musisz mieć jednak dostęp do roota. Po prostu jak wgrywałeś jakiś tam ROM to nazwa jaka była w tym ROMie w pliku bulid.prop nadpisała poprzednią.

Mnie na ROMie XenonHD to nawet kiedyś ponad 160k wykręcił, ale jak wspomniałem to są tylko testy.ObrazekObrazek
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Reklama

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez scorpio33 » 3 sty 2018, o 23:12

Ok, kumam, czyli tak jak dogrywa sie gappsy? A później coś trzeba konfigurować po władowaniu tego supersu?
scorpio33
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 12:09
Telefon:: Le max 2 x820

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez midq » 3 sty 2018, o 23:31

w build.prop mam x820 w antutu x829 a naprawde mam x821 :lol: taka pierdoła w sumie ale ciekawe
midq
 
Posty: 37
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 15:46
Pochwały: 1
Telefon:: le max 2

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Ironclad » 4 sty 2018, o 00:31

scorpio33 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Tak, jak gappsy. Następnie po uruchomieniu aplikacji, które wymagają dostępu do roota, wyskoczy ci okienko SuperSU, jak na załączonym obrazku czy przyznać dostęp na stałe i potwierdzasz.
midq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
No to ładnie masz namieszane :D . Ja mam wszędzie zgodnie ze stanem faktycznym. Mam wersję X820 6/64, wcześniej miałem też wersję X821 4/32 z geekbuying z magazynu we Włoszech, ale sprzedałem bratu bo 4/32 mnie niesatysfakcjonowało a za te same pieniądze kupilem właśnie X820 6/64 w banggood. Obrazek
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez scorpio33 » 4 sty 2018, o 09:30

Niestety w Kernel Adiutorze tez nie ma opcji szybkiego ładowania. Musze inn rom mu wrzucić bo mi na tym zależy.
scorpio33
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 12:09
Telefon:: Le max 2 x820

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Ironclad » 4 sty 2018, o 10:23

scorpio33 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
A co to za ROM, że nie ma tej opcji? Skąd go pobrałeś?

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez scorpio33 » 4 sty 2018, o 10:57

Już nie pamiętam, ale chyba z XDA. Załadowałem teraz XenonaHD i z kolei nie łączy się z wifi, już tracę cierpliwość do tych softów.
scorpio33
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 12:09
Telefon:: Le max 2 x820

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Ironclad » 4 sty 2018, o 11:28

scorpio33 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Może najpierw zaktualizuj firmware CN26S_V2, powinien być w temacie XenonHD niżej do pobrania. Pamiętaj przed instalacją by wykonać full wipe i wtedy wgrywaj ROM.

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez scorpio33 » 4 sty 2018, o 12:01

Ręce opadają, aktualizacja nic nie dała, na XenonHd nie łączy sie z wifi, widzi sieci, zapisuje hasło i tyle. Wrzuciłem rom od CUOCO92 5.9.028S_M9 to znów kiedy telefon jest właczony i podłączam go pod ładowarke to po kilku sekundach wyłącza ładowanie. Ładuje sie tylko na wyłaczonym telefonie.
Full wipe robie za kazdym razem, jak zaczynałem zabawę z romami to nie zrobiłem i narobiłem sobie kłopotu, myślałem że już nie ożywie fona przez to.
scorpio33
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 12:09
Telefon:: Le max 2 x820

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez scorpio33 » 4 sty 2018, o 18:49

Dochodze do przekonania ze telefon jest chyba uszkodzony. Kombinuje z tymi romami i na różnych dzieja sie rózne cuda z ładowaniem baterii. Teraz wrzuciłem Slim7 sa takie objawy - na włączonym telefonie dioda ładowania miga szybko, telefon sie ładuje ale powoli, ok 10% na godzinę. Jak go wyłączę to z podpiętą ładowarką dioda nie miga tylko świeci ciagle, pokazuje sie ikona ładowania ale stan naładowania stoi w miejscu. I po właczeniu się potwierdza - bateria nie doładowuje się. Zmieniłem ładowarkę na jakąś lenovo 5v 2A to z kolei na włączonym telefonie dioda ładowania świeci ciągle i ładuje sie ale o połowe wolniej niz na oryginalnej, a po wyłączeniu telefonu podpietego do ładowarki ładowanie się rozpoczyna i po kilku sekundach przestaje ładować, zawibruje i włącza się ładowanie ponownie i znów przerywa i tak w kółko.

Z kolei na romie CUOCO92 5.9.028S_M9 tak jak pisałem wyzej na oryginalnej ładowarce włączony telefon przerywa i wznawia ładowanie co chwilę, na tej słabszej lenovo ładuje i dioda świeci ciagle. Na wyłączonym telefonie również wyglada ze się ładuje na obu ładowarkach ale jestem własnie w trakcie sprawdzania czy rzeczywiście cos sie ładuje.
Spotkał sie ktoś z takimi objawami?
I jeszcze jedno, czy ktos ma oryginalny stockowy rom do tego telefonu bo nie umiem znaleźć? W ostateczności wgram oryginał i odsyłam telefon, kupiłem z magazyny w DE. Tylko co z z TWRP, da sie usunąć?

Ps Post skopiuje do pomocy technicznej bo tam chyba lepiej pasuje
scorpio33
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 12:09
Telefon:: Le max 2 x820

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez Ironclad » 5 sty 2018, o 02:15

Albo coś robisz nie tak, albo faktycznie masz coś z tym telefonem. Gdzie go kupiłeś, w geekbuying? Może to jakiś refabrykowany i stąd te problemy? Jak kupiłeś to od początku miałeś z nim takie problemy, czy jak zacząłeś się bawić we wgrywanie ROMów? Pytam dlatego bo to ważne, żeby ci pomóc, czy sam doprowadziłeś do takiego stanu, czy trafiłeś na felerny egzemplarz.
Tutaj masz stockowe ROMy do pobrania w 1 poście https://forum.xda-developers.com/le-max ... s-t3433761

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY
 
Posty: 501
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 02:10
Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Re: Polecany ROMy do Le max 2 ( x820 )

Postprzez scorpio33 » 5 sty 2018, o 08:51

Kupiony na Geekbuyin, nie wiem czy refubrished, nie było o tym wzmianki, telefon wygladał na fabrycznie zapakowany.
Nie wiem czy tak było od początku, bateria była naładowana, szybko zmieniłem rom.
Teraz udało mi sie przywrócić ładowanie, zrobiłem format storage czy jakos tak w TWRP i na romie Slim ładował sie przy tej migającej diodzie. Ale przy wyłączonym telefonie pokazuje nadal ładowanie a nie ładuje. Do rana naładował sie do full.
Wrzuciłem teraz official 16S india rom, ale to nie jest ten co miałem, nie na w ogóle polskiego. No i na nim nie ładuje na włączonym telefonie :( Na wyłączonym bez zmian - pokazuje ładowanie i stoi stan baterii w miejscu. Nie ładuje się również przez USB z kompa.
Szukam i nie moge znaleźć takiego roma jak mialem z końcówka 28S. Te linki juz znalazłem wcześniej ale to sa jakieś chińskie wersje? Jest tam polski w ogóle?
Nikt nie ma backupa zrobionego z ta wersja 28S ?
Edit
Sa dwa romy na których działa mi ładowanie Slim ( migajaca szybko dioda) i Lineage - tu dioda świeci sie normalnie i ładuje sie telefon kiedy jest włączony. Ale na wyłączonym tak jak pisałem.Więc to nie problem sprzętowy chyba tylko software?? Ale czemu na stockowym tym co miałem ostatni ten india rom nie ładuje? W sensie jak podłączam ładowarke to jest ładowanie 2 sekundy i wyłacza się
scorpio33
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 12:09
Telefon:: Le max 2 x820

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron