• Reklama

PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez dziubson » 14 lis 2017, o 11:26

U mnie za większość naliczono, nie chce mi sie sprawdzać za co nie naliczono za jakie produkty ~2$
dziubson
 
Posty: 156
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 02:06
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 6

Reklama

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez Forsaken » 15 lis 2017, o 09:17

Informuje uprzejmie, że planet plus na moim koncie skorygował źle przeliczone kwoty. Teraz jest wszystko ok.
Forsaken
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 7
Telefon:: LeEco x657

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez as1as » 15 lis 2017, o 13:33

U mnie nie było widać transakcji. Napisałem formularz i oczywiście wpisałem błędnie kwotę w $ zamiast przeliczyć na PLN. Dzisiaj pierwszy raz do nich dzwoniłem. Po 2 sygnale się o dziwo dodzwoniłem i miły pan szybko skorygował wpis. Także wszystko OK.
Avatar użytkownika
as1as
 
Posty: 84
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 18:37
Pochwały: 2

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez Migotka8923 » 17 lis 2017, o 18:32

Jeszcze mam pytanie. Czy mi naliczy planet plus kwote jaka kolwiek jezeli zaplace przez przelewy24 i np będę chciala wpisac kod z aplikacji blik? I np całkowicie w telefonie wyłączne chrome nieusuwajac stron , a planet plus bedzie dzialalo w tle i skopiuje kod z Blik, a później z powrotem wejdę w przegladarke i dokończę opłatę?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Migotka8923
 
Posty: 133
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 21:45
Telefon:: Nokia e52

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez Tommi » 21 lis 2017, o 22:09

Na PlanetPlus znowu obniżka cashback na Ali -> 4% Mobile 8% na pozostałe kategorie :(
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez Aurelius » 21 lis 2017, o 22:37

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozbraja mnie takie cebulackie myślenie, bo ja np. domyślam się dlaczego, no ale taka cebula jak Ty by chciała nawet za darmo wszystko mieć. Z głebokimi wyrazami braku szacunku i nie pozdrawiam.
Aurelius
 
Posty: 48
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 00:48
Telefon:: LeEco

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez Tommi » 22 lis 2017, o 08:47

Aurelius napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozbraja mnie takie cebulackie myślenie, bo ja np. domyślam się dlaczego, no ale taka cebula jak Ty by chciała nawet za darmo wszystko mieć. Z głebokimi wyrazami braku szacunku i nie pozdrawiam.


Daruj sobie personalne wycieczki. To, że Ty masz "cebulackie myślenie" nie znaczy, że inni też tak mają - nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie znasz mnie, a nazywasz "cebulą". Nie znasz mnie, a mówisz, że chciałbym wszystko za darmo - skąd takie podejrzenia? Gdzie tak napisałem? A może to są tylko jakieś Twoje rojenia? Jak powiedział niejaki Aurelius - "Podejrzenia muszą mieć jakieś uzasadnienie a Ty sobie coś roisz".

Aurelius napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie tyle rojenia, co podejrzenia. Mam nadzieję, że niesłuszne, bo moja paczka ma status "shipped out". Mam nadzieję, że nie podzielili przesyłki i że wszystko będzie ok. Ehhhh, szkoda że po takich przejściach


Podejrzenia muszą mieć jakies uzasadnienie a Ty sobie coś roisz (a może zamiast tej wtyczki wyślą Ci zdechłego szczura?).


Skoro pouczasz innych to powinieneś dawać dobry przykład...
Co do ostatniego zdania "Z głębokimi wyrazami braku szacunku i nie pozdrawiam." Przykre to, brak szacunku do innych to kwestia wychowania i to wynosi się z domu. Lepiej nie chwal się tym publicznie - na prawdę nie ma czym.
Może nie jest dla Ciebie jeszcze za późno i nauczysz się szanować innych bez względu na ich poglądy czy inne zdanie - tego życzę Tobie i nam wszystkim, świat będzie wtedy lepszy.

Wysłane z MI6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu
Góra

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez jack78 » 6 sty 2018, o 19:05

Od pewnego czasu PlanetPlus schodzi "na psy". Albo nie naliczają transakcji, a jeśli je nalicza to tylko 4% mimo że zakup nie jest z kategorii GSM. Na formularz o błędnie naliczony cashback odpisują że sprzedawcy na Alie rezygnują z cashbacku (jakby oni mieli jakiś wpływ na to) i mam się cieszyć ze chociaż dostałem 4%. Tak ze ja się przenoszę do konkurencji, która oferuje 6-7%
jack78
 
Posty: 136
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 14:30
Pochwały: 2

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez okikus » 6 sty 2018, o 19:21

jack78 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Co tu dużo mówić, je...ać Planetplus.

Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez borysj5 » 12 sty 2018, o 13:20

Ze sklepu Lightonthebox zaliczyli mi cashback a potem go usuneli, na maile nie dopowiadaja, kolejne zakupy z tej strony w ogole nie wchodza.
Jaki polecacie inny cashback ?
borysj5
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 14:02
Telefon:: RN3P i COOL1

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez SpeedoFST » 12 sty 2018, o 14:54

jest jakiś problem z nimi, na 9 czy 10 ostatnio kupionych telefonów z różnych stron internetowych żaden się nie dodał z automatu, na zgłoszenia "ręczne" nie reagują - co akurat mnie nie dziwi bo nigdy nie reagowali bez ponaglenia odkąd mam tam konto ;)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez Marcino20 » 17 sty 2018, o 09:37

U mnie podobna historia, z naliczeniem tragedia, raz zaskoczy raz nie, dodatkowo ostatnia wypłata na Paypal nie poszła, zaakceptowali, ale nie przelali, jak to ujeli sprawdza to dział płatności dlaczego nie poszło, stara bajera na przetrzymanie i aby przeciągnąć o miesiąc.
Z 11.11 większość transakcji wisi, napisałem do nich maila, twierdzą, że do końca tygodnia je rozliczą, a jest 62 dni na to, jak łatwo policzyć minęło to 12 stycznia.
Z Ali naliczają 4% za wszystko teraz i ten sam tekst, że sprzedawcy zrezygnowali z cashbacku, chyba tylko u nich. Wróciłem do givingassistance, na tą chwilę lepiej u nich to działa i jest 6% pełne, a nie jak to w PP wyliczają cashback po najniższym kursie dolara, a nie od faktycznie zapłaconej kwoty, czyli jak dają 4% to naliczą bliżej 3%, tragedia...
Marcino20
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 22:27
Pochwały: 6
Telefon:: Huawei P30 Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron