• Reklama

PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez ricki » 26 gru 2016, o 09:38

A jak wejść w ten tryb reklamacyjny?

Tapatalk by Oneplus2
ricki
 
Posty: 124
Dołączył(a): 27 sty 2013, o 18:59
Lokalizacja: Wielkopolska
Pochwały: 1

Reklama

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez pawo24 » 26 gru 2016, o 09:58

ricki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Logujesz się,następnie wchodzisz w panel"pomoc i kontakt" (u góry po prawej stronie), dalej wchodzisz w "formularz naliczania cashback" i klikasz w "mój Cashback nie pojawił się na moim koncie Cashback"
pawo24
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 lis 2016, o 14:52
Pochwały: 1
Telefon:: Alcatel

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez ricki » 26 gru 2016, o 10:03

Ok ale ja tam widzę trzy pytania a chodzi mi o to żeby zobaczyć czy wykonana transakcja jest widoczna mimo nie naliczenia cashbacku

Tapatalk by Oneplus2
ricki
 
Posty: 124
Dołączył(a): 27 sty 2013, o 18:59
Lokalizacja: Wielkopolska
Pochwały: 1

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez pawo24 » 26 gru 2016, o 10:34

Jeżeli odpowiesz na te 3 pytania "TAK" i wybierzesz datę powiedzmy 24.12.2016 to otworzy ci sie okno do skladania reklamacji.Jezeli byś nie robił zakupów w tym dniu ,to wyskoczy komunikat,że nie dokonywałes zakupów w tym dniu.Natomiast nie da rady chyba podejrzec konkretnej transakcji.
pawo24
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 lis 2016, o 14:52
Pochwały: 1
Telefon:: Alcatel

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez ricki » 26 gru 2016, o 11:09

Dzięki

Tapatalk by Oneplus2
ricki
 
Posty: 124
Dołączył(a): 27 sty 2013, o 18:59
Lokalizacja: Wielkopolska
Pochwały: 1

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez swiecki45 » 26 gru 2016, o 11:45

ricki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z apki nalicza,sam mam oczekujący za transakcję z 3 grudnia.Powinien do 24 godzin pojawić się jako cashback oczekujący.Może za względu na święta to trwa dłużej ,choć niec powinno bo to idzie z automatu.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez pawo24 » 26 gru 2016, o 12:04

Napisałem dzis reklamację na planetplus i cashback z apki mobilnej juz mam w oczekujących,ale tylko zwrot 6 %,więc napisałem jeszcze jedna o błędnie naliczonej kwocie cashback,bo powinno być 12%
pawo24
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 lis 2016, o 14:52
Pochwały: 1
Telefon:: Alcatel

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez swiecki45 » 26 gru 2016, o 12:40

Ja miesiąc temu pisałem reklamację, chodziło o zakup z 24 listopada.Ręcznie przez Goldiego miałem obniżoną zapłatę bo kupowałem wg starych przepisów 2 komórki w 1 paczce.Zapłaciłem kilka dni później, kupowałem w czwartek i dopiero w poniedziałek zmienili cenę.Transakcja wisiała jako kupiona ale niezapłacona .Po reklamacji w Planet napisali że do miesiąca sklep ma czas na potwierdzenie transakcji.Na razie cashback nie mam nawet jako oczekujący.Cóż ,trzeba się przypomnieć i odświerzyć reklamację :-)
Ostatnio edytowano 26 gru 2016, o 12:56 przez swiecki45, łącznie edytowano 1 raz
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez fake4r » 26 gru 2016, o 12:55

Każdą ręcznie złożoną miałem po chwili widoczną jako oczekującą na koncie. Więc jakoś Ci pewnie nie zatwierdziło. Ja czekam na 2 z lipca nadal oczekujące...

Wysłane z tapatalka
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez swiecki45 » 26 gru 2016, o 12:58

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pisałem o tym jeszcze raz ale mi Planet odpisało że wg przepisów mam czekać miesiąc na zatwierdzenie przez sklep.Na pewno nie odpuszczę i powalczę.Dowód zakupu jest więc racja po mojej stronie.Wiem,różnie to bywa ale popiszę z nimi trochę,może się nawet odwołam do rzecznika konsumentów.....
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez hormon » 27 gru 2016, o 07:21

swiecki45 może właśnie dlatego że nie zapłaciła świata od razu to takie problemy. W regulaminie pisze że trzeba dokonać całej transakcji w jednej sesji.
fake4r coś długo się zastanawiają, ja mam kasę oddają za październik, wiszą transkacje tylko z listopada i grudnia.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
hormon
AKTYWNY
 
Posty: 226
Dołączył(a): 9 lip 2014, o 19:16
Pochwały: 6
Telefon:: K&M LIVE
ROM: 1.5

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez fake4r » 27 gru 2016, o 08:48

Tylko 2 ręcznie dodane wiszą. A z normalnych to najstarszą oczekującą mam z 29 października. Kiedyś też na jedną reklamację czekałem coś 4 czy 5 miesięcy.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron