• Reklama

Opinie o Banggood

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Rura » 29 cze 2018, o 20:56

A sprawdziłeś przy zamówieniu jaki termin wysyłki podają? Ale czekaj ogólnie... ;)
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Reklama

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Quczo » 30 cze 2018, o 21:12

Sprawdzałem :) było na stanie a wysyłka miała być w 24h , no trochę dłużej to trwało ale ostatnio pojawił mi się status Shipped więc powinno być dobrze , teraz jedynie uniknąć Vat-u choć z tego co czytam to loteria więc zobaczymy ;)
Quczo
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 09:08
Telefon:: Meizu

Re: Opinie o Banggood

Postprzez noki06 » 1 lip 2018, o 19:27

Panowie takie szybkie pytanko.Zawsze kupowałem z przesyłką Priority Air Mail i nie było problemów .Przesyłki dochodziły maksymalnie w trzy tygodnie .Mam VIP 4 ,więc trochę już kupowałem tym razem podkusiło mnie by wypróbować European Direct Mail i od wysłania w maju 23-go do tej żadnej informacji o przesyłce .Mam już rozszczenie otwierać na Paypalu czy jeszcze poczekać?
noki06
 
Posty: 25
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 21:39
Lokalizacja: Się biorą dzieci
Pochwały: 1

Re: Opinie o Banggood

Postprzez nemed » 1 lip 2018, o 20:16

Niestety ale EDM potrafi iść i 2 miesiące... Info o przesyłce pojawi się, jak przesyłka dotrze do Belgii, o ile pamiętam, a to niestety potrwa.

Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
nemed
AKTYWNY
 
Posty: 561
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 01:18
Pochwały: 11
Telefon:: LeEco Pro 3 x722
ROM: AICP 14

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Rura » 2 lip 2018, o 05:51

Tja... Te 30 dni roboczych to nie żarty... W piątek też doszła mi przesyłka z przed 2 miechów prawie, gdzie traking pojawił mi się kilka dni wcześniej...
Ja bym poczekał jeszcze chwilę, ewentualnie na czacie napisz, że przypadkiem potwierdzenie kliknąłeś, a nie masz przesyłki... Mi gościówa odpisała, że widzi, że jest gdzieś-tam... ;)
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: Opinie o Banggood

Postprzez patrykpatryk » 3 lip 2018, o 17:15

Ja jakieś 2 miesiące temu zamówiłem telefon LeEco Tv i wybrałem PDM.Przesyłka szła 2 tygodnie i cóż trafiła na zatrzymanie do kontroli celnej.Krążyła przez cały tydzień po WER-ach w Warszawie,Poznaniu i już myślałem że dowala VAT ale puścili ją i doszła bez Vat-u.Nie wiem o co chodziło ale dodatkowych opłat nie było.
Zamówiłem z Bangood 5 telefonów i zawsze wybierałem PDM jako rodzaj wysyłki i za każdym razem było bez VAT.
patrykpatryk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 paź 2017, o 11:36
Telefon:: ZTE Nubia M2

Re: Opinie o Banggood

Postprzez grzybek » 12 lip 2018, o 19:51

Zamówiłem 10 maja telefon, dotarł do WER Warszawa 21 maja, wyszedł po 10 minutach i ślad po nim zaginął. Ani UC ani poczta polska nie ma pojęcia gdzie jest przesyłka. Reklamacji na poczcie nie mogłem złożyć, bo może to zrobić tylko nadawca. Namawiany przez konsultanta Banggood czekałem aż minie 60 dni i kliknąłem "refund". No i dostałęm dziś maila, że ani nie wyślą telefonu ponownie, ani nie zwrócą mi kasy, bo przesyłka nie była ubezpieczona. Płaciłem przez paypal -co mogę zrobić, by odzyskać kasę?
grzybek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 gru 2013, o 20:43
Lokalizacja: Szczecin
Telefon:: xiaomi mi5

Re: Opinie o Banggood

Postprzez radman. » 12 lip 2018, o 19:57

Napisz do nich, że jak Ci nie oddadzą kasy to zakładasz spór na PayPal.
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Flyagaric » 13 lip 2018, o 09:50

Widzę, że BG też się poczuł zbyt pewnie. Jedyny sklep gdzie nigdy nie miałem problemu z obsługą, a tu taki kwiatek. Nieładnie.
@grzybek - nic pan nie bój, jak się wypną na ciebie, to PayPal zwróci bez żadnej łaski. Tu chyba jednak sporo zależy od osoby jaka to rozpatruje - chyba trafiłeś na zły dzień Majfrenda...
Komuś na poczcie się do rączek przykleiło.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Opinie o Banggood

Postprzez patrykpatryk » 14 lip 2018, o 14:11

W ogóle zauważyłem że Bangood wycofało EDM z formy wysyłki.Widocznie za dużo było z tym problemów.Swojego czasu GearBest miał problem ze swoim Direct Prioryty Mail.Czytalem że przewoźnik tj.kurier nawalał i w końcu zmienili operatora.Myśle że w tym wypadku było podobnie.
patrykpatryk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 paź 2017, o 11:36
Telefon:: ZTE Nubia M2

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Flyagaric » 14 lip 2018, o 15:20

Mają teraz ubezpieczenie od opłat celnych, więc to jest jeszcze lepsze.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Opinie o Banggood

Postprzez noki06 » 14 lip 2018, o 15:36

No więc ,przesyłki do dnia dzisiejszego nie ma .Napisałem do nich maila ,ale nie raczyli odpowiedzieć .Otworzyłem spór przez paypal i nagle sie odezwali ,żeby poczekać do 35 dni roboczych a było juz 32 ;] . No to poczekałem nawet 36 i otworzyłem rozszczenie Paypal .Oddali kasę w ciągu 5 dni.
Z nimi trzeba krótko nie ma co się bawić. To wasza kasa .Paypala się boją dlatego tak mało sklepów ma płatność przez paypal .Wiem ,że jest drogi ich przelicznik przewalutowania ,ale można to traktować jako takie ubezpieczenie. :-)
noki06
 
Posty: 25
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 21:39
Lokalizacja: Się biorą dzieci
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banggood.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama