• Reklama

Nowy regulamin działu bazar

Propozycje zmian na forum?

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez TLasky » 10 kwi 2015, o 14:03

OK, tak sobie porymuję- my tu pitu pitu, a sp***dala nam meritum :-D będą jakieś zmiany? Marxx może masz w swoim otoczeniu kogoś, kto potrzebuje pomocy? Rodziców, którzy zbierają na operację dziecka etc. My jako użytkownicy byli byśmy szczęśliwsi, a ktoś by na tym skorzystał. Sytuacja win-win :-). Ewentualnie propozycja Marcina (własne konto forum :-D) też wydaje mi się bardzo sensowna :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez Quis » 10 kwi 2015, o 15:44

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oczekujesz komentarza do każdego usuniętego nieregulaminowego postu? Chyba nic innego bym nie robił. A może by tak odwrócić sytuację, może najpierw zapoznać się z zasadami, regulaminami, żeby potem nie było pretensji, że post poleciał.

Kolego, czytaj ze zrozumieniem. Nie pisałem czy został słusznie czy niesłusznie usunięty, tylko że brakuje komunikatu w stylu "Twój post <treść postu> w temacie <tytuł tematu> został usunięty przez <nick moderatora>". O ile w dziale "Bazar" jest w miarę jasny regulamin, to na pozostałej części forum usuwacie wpisy według własnego widzimisię i nawet nie wiadomo kogo spytać o co chodzi. Ale nie róbmy tutaj offtopu.
Quis
VIP
 
Posty: 812
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:50
Pochwały: 29

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez blue_voyager » 10 kwi 2015, o 16:47

Dobrze Cie zrozumiałem. Forum nie ma takiego narzędzia, które wysyłałoby takie powiadomienia automatycznie. Musiałbym za każdym razem wysyłać do użytkownika informację dlaczego usunąłem jego post. Jak Ty sobie to wyobrażasz?
To wg Ciebie "widzimisię" to próba ogarnięcia bałaganu i tendencji do anarchii co niektórych użytkowników. Jeśli uważasz, że coś zostało usunięte niesłusznie, niepotrzebnie, zawsze możesz napisać do któregoś z modów czy admina. Nikt nie zostawi takiej wiadomości bez odpowiedzi. Próbowałeś choć raz?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez marx » 10 kwi 2015, o 20:23

Nie będzie żadnych opłat za preferencje w dziale bazar.
Sposoby na uzyskanie preferencyjnych warunków są znane, zależy mi aby forum nie traciło na popularności, co ostatnio się dzieje. tak ze zależy mi na promocji forum. każdy udziela się na innych blogach forach, itp. i może nam w ten sposób pomóc. Wiem że nie jest to łatwe. Na wielu forach toczy się dyskusja , jaki telefon kupić, o zakupach w chinach, czy jak płacić na aliexpress, o telefonach Xiaomi, Meizu itp..
link do odpowiedniego tematu z tego forum powinien być pomocny dla szukającego odpowiedzi na innych witrynach.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez TLasky » 11 kwi 2015, o 12:53

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie, nie każdy- niektórzy mają życie i zdecydowali się swój wolny czas poświęcić temu jednemu forum :-) i w imieniu tej grupy wysunąłem swój postulat, ale jak widzę jest to walenie głową w mur, więc temat odpuszczam :-/. Dzięki, że przynajmniej uzyskałem jasną odpowiedź w tej materii :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez blue_voyager » 11 kwi 2015, o 16:15

A ja chciałbym dodać jeszcze jedno w kwestii znikających postów, o których pisze Quis
Te znikające posty w większości wcale nie znikają, tylko są przenoszone we właściwe miejsce. Wielu z Was ma po prostu gdzieś to, gdzie post czy wątek będzie zamieszczony. Często nie zwracacie uwagi, że jest odpowiedni dział a nawet istnieje już odpowiedni wątek w którym można zamieścić post. Przenoszę post w odpowiednie miejsce a potem pretensje - dlaczego został usunięty. Nie został, wystarczy sprawdzić swoje posty i znaleźć go. Quis, o przenoszeniu postów też nie będę nikogo informował na PW.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez mohi77 » 14 kwi 2015, o 19:12

Panowie dajcie spokój z jakimiś opłatami czy ograniczeniami. Jeśli ktoś che płacić niech znajdzie sobie forum które mu to zapewni. Tylko kto na takim forum jest....parę osób, może się na nim znajdzie, choć i w to wątpię:) Przecież marxxx jasno napisał OPŁAT NIE BĘDZIE!!! więc po grzyba ten temat poruszać. Wspomniał również że forum traci na popularności, rozwiązania które tutaj niektórzy przedstawiają, .....no raczej jej nie przysporzy.

Wracając do tematu - wprowadzenia ograniczeń. Ale pytam się po jakiego ......niech koleś jeden z drugim zmieniają sobie co sekundę i co jeden grosz cenę czy inne pierdoły. Czy coś tracisz jeden z drugim z powodu takiego faktu, jedynie osoba która to robi ale to jego czas i dlaczego masz mu mówić jak go spędzać:)
Jedyną rzeczą do zmiany jest to aby po edycji postu nie powodowało to zmiany w kolejności jego wyświetlania. No i ewentualnie można wprowadzić ważność ogłoszenia do kilkunastu dni, bo po co mają wisieć ogłoszenia sprzed kilku miesięcy, pewnie nieaktualne i na szarym końcu.
Ja jako osoba która zagląda tu żeby się czegoś dowiedzieć, oczekuje prostych zasad i kryteriów. Bez jakiś komplikacji, ograniczeń np. technicznych-nie wiem jak teraz ale jak sprzedawałem coś za cholere nie mogłem wstawić zdjęcia. I na takich rzeczach panowie się skupcie. Pozdr...
mohi77
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 22:41
Telefon:: nokia500

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez Salioner » 14 kwi 2015, o 19:19

Jestem za możliwościa edycji tematu po 30 minutach tak hak któryś z kolegów wcześniej pisał przydało by się to znieść. Co do reklamy forum, jakiś czas temu użytkownik zadał pytanie dałem mu link do Forum Android.com.pl gdzie jestem moderatorem i pisze poradniki mój post został skasowany za reklamę konkurencji. Jak sobie wyobrażasz że mam pisać na innym forum zapraszam na telchina a jednocześnie tutaj nie można wstawiać linków do innych for ? W ramach promocji forum proponuje zawrzeć współpracę z podobnymi forami :)

Wysłane z mojego MX4
Salioner
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 21:21
Pochwały: 4
Telefon:: Meizu MX4

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez marx » 14 kwi 2015, o 19:40

Nie wiem z jakiego powodu twój link lub post został skasowany, Z tego forum prowadzi kilkaset linków do forum androida post171089.html?hilit=android.com.pl#p171089 i nikt ich nie kasuje, bo takiej polityki tu nie stosujemy. Jedynie co mi się nie podobało, to jak ktoś podawał linka do poradnika na forum androida , gdzie to był skopiowany wpis z tego forum.
Na tym forum nie ma zakazu linkowania do innych for, o ile jest tam treść tu niedostępna.
Za to dostałem kilka informacji od innych użytkowników że na forum androida są kasowane wpisy gdzie znajduje się link do telchina.pl , a kasującym te wpisy byleś podobno Ty.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez Salioner » 14 kwi 2015, o 20:48

Osobiście wkleilem link do własnego poradnika którego nie ma u Was i został skasowany na postawie linku do konkurencji jutro podeślę Ci zrzut ekranu z wiadomości PW. Co jak co, ja nie kasuje do Was linku (przyznaje się raz skasowałem po tym incydencie), reszty nie ruszam. Jestem jedną z osób ktore walczyły za "legalizacja" linków do telchina ponieważ prowadzimy fora o trochę odmiennej tematyce.

Wysłane z mojego MX4
Salioner
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 21:21
Pochwały: 4
Telefon:: Meizu MX4

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez blue_voyager » 14 kwi 2015, o 20:58

Możliwe, że to ja zbyt pochopnie usnąłem ten link w oparciu o ten zapis regulaminu:

- nie dodawaj bez zgody Administratora linków do komercyjnych stron i serwisów, stron o podobnej tematyce. (wyjątek aliexpress i pozostałe chińskie sklepy)

marxxx, może warto by go zmodyfikować w świetle tego co napisałeś wyżej.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Nowy regulamin działu bazar

Postprzez Salioner » 14 kwi 2015, o 21:01

Masz rację ale już nie oto chodzi. Jeśli chcecie reklamować forum proponuje podjąć współpracę z innymi :) Na początek może MIUI Polska?

Wysłane z mojego MX4
Salioner
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 21:21
Pochwały: 4
Telefon:: Meizu MX4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron