• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:08

Nowości Przyklejone

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

[Recovery]TWRP a800

Witam, w tym poradniku postaram się w prosty sposób przedstawić czynności krok po kroku, które należy wykonać, by wgrać TWRP.

1.Sprawdzamy czy posiadamy Root'a: Pobieramy z Sklepu Play aplikację, która za nas to sprawdzi, np. Root Checker Basic. Otwieramy aplikację i klikamy w przycisk verify root. Następnie jeśli wyskoczy nam okienko o przyzwoleniu do uzyskania uprawnień wybieramy tak. Jeśli naszym oczom ukaże się zielony napis "Congratulations! This device has root access! Możemy przejść do kolejnego ...
Czytaj więcej : [Recovery]TWRP a800 | Wyświetlone : 2315 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Lenovo A800


INSTRUKCJA WGRYWANIA - Gravity Box - ZTE V965

Przedstawiam instrukcję instalacji gravity boxa na nasz telefon ZTE V965. Wymagany ROOT. Oczywiście wszystko robisz na własne ryzyko, nie ponoszę odpowiedzialności za wszelkie szkody!
Prawdopodobnie będzie działał też z innymi telefonami z androidem Jelly Bean, lecz tego nie sprawdzałem gdyż nie mam na czym.
Jak ktoś potwierdzi to dopiszemy model do instrukcji.


Jedziemy...

1. Na początek dla własnego spokoju zrób sobie backup romu, danych itp.

2. Ściągamy Xposed Installer i instalujemy - ...
Czytaj więcej : INSTRUKCJA WGRYWANIA - Gravity Box - ZTE V965 | Wyświetlone : 6397 | Odpowiedzi : 5 | Dział : ROM'y i modyfikacje


Lenovo K910 Vibe Z

Lenovo Vibe Z K910

Standard GSM: 900 1800 1900
Standard UMTS: 2100
Wyświetlacz :Kolorowy / IPS TFT 16M kolorów; 1080 x 1920 px (5.50") 401 ppi
Standardowa bateria :Li-Ion 3050 mAh
Pamięć wbudowana :16 GB
Pamięć RAM :2 GB
Karty pamięci : microSD, microSDHC (do 32 GB)
System operacyjny :Android 4.2.2 Jelly Bean
Procesor :Qualcomm Snapdragon 800
Procesor :2,20 GHz
Dwie karty SIM (DualSIM) : Obie karty aktywne!!
Wymiary (wys. x szer. x grub.) :150,00 ...
Czytaj więcej : Lenovo K910 Vibe Z | Wyświetlone : 6802 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Dyskusja o telefonach Lenovo


Aliexpress najlepsze znaleziska, real foto, opinie,

W tym temacie nie prowadzimy dyskusji na temat naszych znalezisk, robimy to w osobnych tematach. W temacie proszę umieszczać tylko i wyłącznie link do aukcji (jako cytat lub kod) gdzie kupiliśmy przedmiot który jest u nas trudno dostępny lub znacznie droższy. Ponadto umieszczamy real foto i krótki opis. Można też podawać w jakiej cenie podobna rzecz jest dostępna w Polsce.


Lenovo P780 ROM root

Witam, też szczerze mogę polecić ten model. Dość dużo dzwonię cały czas włączone wifi, 3g i 3 dni spokojnie wytrzymuje. Polskie oprogramowania mają kilka niedoróbek ale jak zwykle na początku. A co chwilę pojawia się nowe oprogramowanie więc zawsze można dopasować coś pod siebie.
Kupić można np. tu: http://www.aliexpress.com/item/instock-Lenovo-P780-phone-russia-polish-hebrew-menu-MT6589-Quad-core-CPU-4GB-ROM-1GB-RAM/1037851524.html lub u innego dostawcy. Wybór na aliexpress jest naprawdę duży.

Opis procedury wgrywania nowego oprogramowania:
http://ship.ovh.org/P780/index.html

To samo w formacie pdf:
http://ship.ovh.org/P780/P780.pdf

Potrzebne do tego programy ...
Czytaj więcej : Lenovo P780 ROM root | Wyświetlone : 19315 | Odpowiedzi : 22 | Dział : ROM'y i modyfikacje


Lenovo k860i

Interesuje mnie ten telefon. Może ktoś go posiada i mógłby się wypowiedzieć czy to dobry zakup? Czy działają na nim wszystkie aplikacje itp
Czytaj więcej : Lenovo k860i | Wyświetlone : 2780 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Dyskusja o telefonach Lenovo


zmiana ROMu w Lenovo A60+ instrukcja

Jak chcecie pobawić się w zmianę ROM na Lenovo A60+ to tu jest dostępne recovery i instrukcja
"http://marcroger.com/techies/hacking/how-to-install-a-working-cwm-recovery-for-lenovo-a60/"
i ściągamy sobie ROM z postu co napisałem powyżej

W kilku słowach co i jak - kopiujemy wszystko do głównego katalogu na kartę SD

1. CWM recovery.img dla Lenovo A60+
2. apke mobileuncle.apk lub najnowszą wersję wpisz w google: Mobileuncle_20130809v2.9.5.apk
3. Nowy ROM
4. Instalujemy Mobileuncle
5. Uruchamiamy Mobileuncle i tej apki instalujemy wcześniej skopiowane na kartę ...
Czytaj więcej : zmiana ROMu w Lenovo A60+ instrukcja | Wyświetlone : 2477 | Odpowiedzi : 0 | Dział : ROM'y i modyfikacje


Telefon do 250$

Witam!
Chciałbym przeznaczyć MAKSYMALNIE 800 zł na zakup nowego smartfona.
Ważny jest dla mnie czas działania i wydajność. Telefonu nie mam zamiaru ciągle ładować, chcę żeby działał minimum półtorej-dwa dni, czyli bateria powyżej 2500 mah to minimum.

Proszę o jakieś propozycje.
Czytaj więcej : Telefon do 250$ | Wyświetlone : 195206 | Odpowiedzi : 1060 | Dział : Jaki telefon kupić ?


Lenovo A766

Zakładam temat do rozmów o Lenovo A766.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania na jego temat to proszę pisać.
Telefon kupiłem na prezent i jeszcze kilka dni będzie w moim posiadaniu.
Sprawdziłem aero2 i działa pięknie.
Telefonik całkiem fajny zgrabny dość smukły jak na 5 cali , matryca IPS, ekran ładnie prezentuje obraz.
Wgrany był JB 4.2.1, root, sklep play.
Szkoda tylko że jest 512mb ramu na pokładzie.

Poniżej zamieszczam zdjęcia i specyfikacja z antutu
Dodam ...
Czytaj więcej : Lenovo A766 | Wyświetlone : 7870 | Odpowiedzi : 19 | Dział : Dyskusja o telefonach Lenovo


Lenovo S920

Witam !

Panowie , właśnie szukam powyższego modelu i chyba wreszcie znalazłem model przeznaczony na rynki zachodnie z WCDMA 900

http://www.aliexpress.com/item/Original ... 98271.html

Ze zdjęć wynika że ten moduł ma więc Aero2 powinno trybić. Naprawdę ciężko znaleźć tą wersję.....może jeszcze ktoś fachowym okiem spojrzeć czy wszystko się zgadza ?
Czytaj więcej : Lenovo S920 | Wyświetlone : 3371 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Dyskusja o telefonach Lenovo


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron