Teraz jest 18 maja 2024, o 02:39

Nowości Nowości dla Sprawy organizacyjne forum

Mapa strony Sprawy organizacyjne forum » Dział : Sprawy organizacyjne forum

Propozycje zmian na forum?

Rangi

na forum zostały wprowadzone Rangi.
Czekam na wasze propozycje nazw i minimalnej ilości postów na daną rangę
Czytaj więcej : Rangi | Wyświetlone : 3234 | Odpowiedzi : 13


Antelife - program partnerski, drobne zniżki

http://www.antelife.com/affiliates/

Przeglądając Antelife znalazłem coś takiego jak ich program partnerski. Za dołączenie do niego dostaje się dostęp do ich banerów reklamowych wraz z trackerami w nich, mają one za zadanie sprawdzenie z którego miejsca dany użytkownik wszedł na sklep i coś zamówił.

Każdy kto dokonałby zakupu z tego linka dostałby zniżkę w wysokości 5$ na każdy jeden zakupiony przedmiot, a biorąc pod uwagę popularność sklepu tutaj to myślę że ...
Czytaj więcej : Antelife - program partnerski, drobne zniżki | Wyświetlone : 2487 | Odpowiedzi : 1


Reorganizacja forum, współpraca.

W celu zwiększenia przejrzystości forum i łatwiejszego dostępu do szukanych informacji reorganizacji ulegnie Forum z telefonami. Dla każdej z marek powstaną podfora takie jak ROMy i modyfikacje, Problemy Techniczne i Dyskusja ogólna.

W związku z powyższym zwracam się do użytkowników którzy mają telefon jednej z chińskich marek obecnych na naszym forum i mają wiedzę o telefonie (jak zmienić soft, jakimi narzędziami i jaki rom wgrać) a ponad to chciały by pomóc w posegregowaniu tematów i ...
Czytaj więcej : Reorganizacja forum, współpraca. | Wyświetlone : 18677 | Odpowiedzi : 0


Reorganizacja działu telefony

zastanawiam się nad zmianą w dziale telefony, chodzi mi o to czy zrobić dla każdej marki podfora np. ROMy i modyfikacje, Problemy Techniczne i Dyskusja ogólna.
dało by to większa przejrzystość forum.

Co o tym sądzicie.
Czytaj więcej : Reorganizacja działu telefony | Wyświetlone : 2068 | Odpowiedzi : 3


spis lista telefonów parametry cena

Tak właśnie wpadł mi do głowy pomysł jak by tak zrobić listę/tabelę z telefonami, tymi popularnymi markami i modelami.
Chciał bym żeby tam były umieszczone podstawowe informacje o nim np: (pomijam gps, wi-fi, bluetooth, mikro sd, dual sim bo to praktycznie każdy posiada)
Marka:
Model Wymiary Waga Ekran Sieci gsm/wcdma RAM/ROM GPU CPU Aparat p/t/led Bateria System Cena Premiera inne

ZTE
v987 141x70x9.2 ...
Czytaj więcej : spis lista telefonów parametry cena | Wyświetlone : 2578 | Odpowiedzi : 10


Przeczytane

Witam!

Mam problem. Chciałbym oznaczyć wszystkie posty na forum jako przeczytane. Czy jest taka możliwość? Jeśli nie ma to proponuję dodać, była by pomocna myślę ;)
Czytaj więcej : Przeczytane | Wyświetlone : 5079 | Odpowiedzi : 9


ShoutBox

Czy to was nie dziwi jego brak, na większości forów jest i spełnia swoja funkcję , może i tutaj by się sprawdził
Czytaj więcej : ShoutBox | Wyświetlone : 3019 | Odpowiedzi : 16


Styl forum

Jaki styl forum wybrać.
http://www.phpbb3styles.pl/

Czekam na propozycje
Czytaj więcej : Styl forum | Wyświetlone : 9722 | Odpowiedzi : 23


Nowe forum

Forum od dziś będzie pracowało na silniku phpBB3.
Na razie jest surowe, czekam na chętnych którzy przygotują jakieś ciekawe logo dla naszego forum.
proszę też o informacje o błędach jakie występują.
Czytaj więcej : Nowe forum | Wyświetlone : 69696 | Odpowiedzi : 226


Post pod postem

Pisząc post zaraz po swoim poście, oba są scalane ale wątek nie pojawia się jako ten z nowym wpisem. lekko to bez sensu. Zamiast utrzymywać porządek na forum zachęca to do zakładania coraz to nowych tematów bo w tamtym nikt nie odpowie. Na wszystkich forach jeśli już jest automatyczne scalanie postów to wątki z nimi są pokazywane w nowych, nieprzeczytanych.
Czytaj więcej : Post pod postem | Wyświetlone : 1062 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39528