• Reklama

Antelife - program partnerski, drobne zniżki

Propozycje zmian na forum?

Antelife - program partnerski, drobne zniżki

Postprzez mrergie » 17 gru 2013, o 01:03

http://www.antelife.com/affiliates/

Przeglądając Antelife znalazłem coś takiego jak ich program partnerski. Za dołączenie do niego dostaje się dostęp do ich banerów reklamowych wraz z trackerami w nich, mają one za zadanie sprawdzenie z którego miejsca dany użytkownik wszedł na sklep i coś zamówił.

Każdy kto dokonałby zakupu z tego linka dostałby zniżkę w wysokości 5$ na każdy jeden zakupiony przedmiot, a biorąc pod uwagę popularność sklepu tutaj to myślę że zebrałyby się z tego niemałe oszczędności. Baner możnaby nawet gdzieś schować w niewidocznym miejscu, byle byłby do niego dostęp a ludzie wiedzieli że coś takiego jest, nie trzeba nawet zaśmiecać strony nim.

Za udział w programie dostaje się prowizję w wysokości 2% - utrzymanie strony kosztuje a nie wiem czy przynosi ona zyski czy straty administratorowi, jak by nie było; szef dostawałby jakieś $$ za udział, w końcu budujemy tą społeczność tutaj, dajmy mu coś z tego :-)

Co o tym myślicie - warto dołączyć?
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Reklama

Re: Antelife - program partnerski, drobne zniżki

Postprzez marx » 17 gru 2013, o 06:39

rózne opinie o tym sklepie słyszałem, jak będziecie zainteresowani to piszcie. zawsze mozna dołączyć do tego programu, 5$ to zawsze coś
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron