• Reklama

Teraz jest 2 maja 2024, o 08:22

Nowości Nowości dla Sprawy organizacyjne forum

Mapa strony Sprawy organizacyjne forum » Dział : Sprawy organizacyjne forum

Propozycje zmian na forum?

Mobilna wersja strony

od dziś forum dostępne jest też w wersji na urządzenia mobilne, wykrywane automatycznie.
Jak widzicie jakieś błędy to proszę informować mnie w tym temacie.
Tapatalk nadaj będzie dostępny.
Czytaj więcej : Mobilna wersja strony | Wyświetlone : 4856 | Odpowiedzi : 2


Błędny link

Witam,
W stopce jest błędny adres podpięty pod keyword "Zakupy z Chin"
Kieruje na : http://http//telchina.pl/zakupy-w-chinach-f46.html

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Błędny link | Wyświetlone : 4415 | Odpowiedzi : 1


Konkurs fotograficzny-propozycja

Co myślicie o konkursie na najlepsze zdjęcie wykonane telefonem?
Oto proponowane założenia:
Każdy chętny mógłby wystawić do konkursu max 3 zdjęcia, użytkownicy forum przyznawaliby za każde zdjęcie od 1 do 10 punktów, w razie trudności w wyłonieniu zwycięzcy zorganizowana zostanie "dogrywka".
Naturalnie zostałyby też okreslone ramy czasowe na wystawianie zdjęć do konkursu.
Czytaj więcej : Konkurs fotograficzny-propozycja | Wyświetlone : 9530 | Odpowiedzi : 1


Nowy topic - telefony do kwoty XXX zł

Codziennie na forum pojawiają się nowe osoby i jest to samo - "kto mi poleci telefon do xxx zł, musi mieć to to i to". To już się robi nudne bo ludziom nie chce się poszukać podobnych tematów a jest ich multum na tym forum.
Propozycja jest taka - jest temat zamknięty a w nim kilka postów. Przykładowo: polecane telefony do 300, 400, 500 zł itd. Posty edytować mogą jedynie moderatorzy i marxxx. W danym ...
Czytaj więcej : Nowy topic - telefony do kwoty XXX zł | Wyświetlone : 3700 | Odpowiedzi : 9


Zmiana czasu

Witam, powinniście poprawić godzinę na zegarku forumowym bo pokazuje godzinę do przodu :P
Czytaj więcej : Zmiana czasu | Wyświetlone : 3229 | Odpowiedzi : 2


ustawić styl forum

Witam,

dopiero się zarejestrowałem i trochę irytuje mnie ciemny styl forum. Chciałbym ustawić jakiś jasny (taki jak dla niezarejestrowanych userów), ale nie mogę znaleźć tego typu ustawień. Pomocy :)
Czytaj więcej : ustawić styl forum | Wyświetlone : 8530 | Odpowiedzi : 1


Prośba o nowy dział "Opinie o Użytkowniku"

Pomysł zaczerpnięty z innego forum, by powstał dział o użytkownikach którzy coś sprzedali.
Kupujący mógłby wystawić komentarz, opinie o sprzedawcy i zwiększyć jego wiarygodność, ewentualnie ostrzec innych kupujących, by unikali delikwenta.
Co o tym sądzicie?
Czytaj więcej : Prośba o nowy dział "Opinie o Użytkowniku" | Wyświetlone : 2727 | Odpowiedzi : 3


Pytanie techniczne o powiadomienia na e-mail

Jak wyłączyć powiadomienie na e-mail od administratora o dodaniu nowego postu w subskrybowanym wątku?
Czytaj więcej : Pytanie techniczne o powiadomienia na e-mail | Wyświetlone : 13529 | Odpowiedzi : 20


konkurs ?

Zrobić kolejny konkurs? tym razem przewidziane drobne nagrody za promowanie forum telchina.pl
miało by to wyglądać tak że jak ktoś gdzieś w internecie wspomni o forum telchina lub zamieści link do jakiegoś tematu z forum lub do strony głównej to może mi na email przesłać link do tego wpisu. Bez spamowania tylko przydatny w dyskusji linki.

Co o tym sądzicie?
Czytaj więcej : konkurs ? | Wyświetlone : 2672 | Odpowiedzi : 3


Komentarze w dziale ''Bazar''

Witam
Czy administracja i moderzy mogą coś zdziałać w temacie komentowania ofert w dziale bazar?
Ostatni kwiatek, a dzieje się to nagminnie.
Code: Zaznacz cały
http://telchina.pl/post109376.html#p109376

Na każdym forum którego jestem użytkownikiem, a jest ich całkiem sporo, komentarze w takich działach są usuwane, a komentatorzy otrzymują ''ostrzegacze''
Nie podoba się ogłoszenie, nie kupuj/sprzedawaj, ale zostaw to dla siebie, czytanie elaboratów osób niezainteresowanych ofertą jest deprymujące i nic nie wnosi do tematu.
Czytaj więcej : Komentarze w dziale ''Bazar'' | Wyświetlone : 3564 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama