• Reklama

Teraz jest 7 maja 2024, o 12:59

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

ENGWE Engine Pro. Solidny, szybki i wygodny składany rower.

ENGWE Engine Pro to już mój drugi rower marki Engwe i trzeci z szerokimi oponami które pokochałem. Engwe EP-2 Pro okazał się bardzo wygodnym i solidnym rowerem który przypadł do gustu członkom mojej rodziny. Dziś dowiemy się jakie zalety i wady ma Engine Pro, czym różni się od poprzedniego roweru. Poznamy też sekrety sterownika i jego ukryte funkcje. Można powiedzieć "mały ale wariat" choć taki mały on wcale nie jest. Rower posiada silnik o mocy ...


Składany górski rower elektryczny Engwe EP-2 Pro.

Składany górski rower elektryczny Engwe EP-2 Pro to bestia rozpędzająca się do 45km/h , posiadająca silnik 750W, tempomat, tryb spacerowy oraz manetkę przyśpieszenia.
https://www.youtube.com/watch?v=eqkncZQyYlM
http://gadzet.telchina.pl/skladany-gors ... -ep-2-pro/
Posiadam już 3 rowery elektryczne, crossowy, górski i szybki górski MTB z szerokimi oponami którego polubiłem najbardziej . Ale w kolekcji brakowało mi jeszcze składaka. Wielu z nas zapewne kojarzy lub pamięta jeszcze polskie rowery Wigry ...


Wymiana baterii apple

siema siema mam w planach wymienienie baterii w moim telefonie (iPhone 6s) i ogólnie widziałem filmiki ze można to wymienić samemu ale ja za bardzo w naprawianie dobry nie jestem wiec wole to oddać w ręce „specjalisty”. I teraz pytanko, czy może to zrobić jakiś najzwyklejszy serwis czy muszę gdzieś zapierdzielac daleko?
dzieki za pomoc z góry
Czytaj więcej : Wymiana baterii apple | Wyświetlone : 5753 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Pompa ciepła Wady i zalety. Jak działa, kiedy się opłaca

https://www.youtube.com/watch?v=ummU0UZJG0g

Najszybciej zyskującym popularność sposobem ogrzewania domów w Polsce są pompy ciepła. Nie powinno to dziwić, ponieważ pompy ciepła są obecnie najtańszym sposobem ogrzewania domów, nawet tańszym niż ogrzewanie drewnem, a na dodatek są niemal całkowicie bezobsługowe. Jednak pompy ciepłą nie są najlepszym wyborem dla wszystkich, bo równie dobrze zamiast dużych oszczędności możemy wpaść w ogromne koszty ogrzewania.

Dziś dowiecie się
-co to jest pompa ciepła i jak działa, ...
Czytaj więcej : Pompa ciepła Wady i zalety. Jak działa, kiedy się opłaca | Wyświetlone : 1133 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Szukam dla siebie smartfona do 4 k

Dobry wszystkim
Przychodzę z trudną misją
Szukam dla siebie telefonu do ok 3-4k
Obecnie mam s10+ i chętnie bym to za okno wyrzucił
Jestem kierowcą w pizzeri ok 12h dziennie i telefon zdycha ok 18-19 (licząc zaczęcie od 12)
Potrzebowałbym telefonu z dużą bateria, topowym procesorem i najlepiej z Jackiem 3.5mm
Brak Jacka przeżyję ale najbardziej zależy mi na baterii i wydajności
Mapy, muzyka itp
Czytaj więcej : Szukam dla siebie smartfona do 4 k | Wyświetlone : 2394 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Jaki telefon kupić ?


Fotowoltaika, bilans 3 lat. Czy zamontowałbym ponownie ?

Fotowoltaika, bilans 3 lat. Czy zamontowałbym ponownie na nowych zasadach rozliczania fotowoltaiki?
https://www.youtube.com/watch?v=ZAOO4XzhzhM
Moja instalacja fotowoltaiczna leży już na moim dachu 4 rok, a przepracowała dotychczas ponad 36 miesięcy dlatego mogę podzielić się z wami osiągniętymi uzyskami. Dowiecie się ile zaoszczędziłem przez ten okres i jak szybko zwróci mi się ta inwestycja. Powiem też czy obecnie, już na nowych warunkach rozliczeniowych zdecydowałbym się na fotowoltaikę. Jak szybko zwróci się ...
Czytaj więcej : Fotowoltaika, bilans 3 lat. Czy zamontowałbym ponownie ? | Wyświetlone : 876 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Jimmy HW10 bardzo dobry odkurzacz 3w1

#recenzja #telchina #odkurzacz
https://youtu.be/LmG_6K0_t_o
To już kolejny odkurzacz Jimmy który mam okazję testować i jest on najlepszym urządzeniem firmy z ekosystemu Xiaomi a śmiem twierdzić że nawet jednym z najlepszych bezprzewodowych odkurzaczy pionowych na rynku. Jimmy HW10 jest odkurzaczem 3W1, czyli oferuje odkurzanie na sucho, mopowanie a także można go używać jako odkurzacz podręczny np do odkurzania samochodu czy mebli. Odkurzaczem można prać dywany a dzięki szerokiemu zestawowi akcesoriów ...
Czytaj więcej : Jimmy HW10 bardzo dobry odkurzacz 3w1 | Wyświetlone : 2046 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin


Pompa ciepłą i kocioł na miał. Porównanie kosztów po 3 sezon

Porównanie kosztów ogrzewania kotłem miałowym do pompy ciepła.
https://www.youtube.com/watch?v=WX1nl89pW8U
Mój dom już trzecia zimę był ogrzewany pompa ciepła, wcześniej używałem Automatycznego kotła na miał węglowy więc poznamy prawdziwe koszty ogrzewania pompą ciepła i porównamy je do ogrzewania węglowego. Spróbujemy też spojrzeć na obecną sytuacje na rynku energii z uwzględnieniem obecnych i przyszłych trendów. Zobaczymy jak najtaniej ogrzejemy nasz dom w następnych latach i na jakie dotacje można liczyć. Powiem ...
Czytaj więcej : Pompa ciepłą i kocioł na miał. Porównanie kosztów po 3 sezon | Wyświetlone : 1342 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Eleglide M1 Plus (nie)legalny chiński e-rower górski.

Eleglide M1 Plus to już drugi mój rower elektryczny rodem z Chin. Test poprzedniego pojazdu wzbudził ogromne zainteresowanie i wiele kontrowersji na temat legalności "rowerów" rozpędzających się do blisko 50km/h. Dziś na tapecie będzie elektryczny rower górski Eleglide M1 Plus który w świetle polskiego prawa jest całkowicie legalny o ile nie zdecydujemy się dokonać kilku łatwych zmian. Oglądajcie do końca aby zobaczyć co potrafi ten rower i dla kogo jest adresowany.

...


Nowy telefon

Hejka, Zakładam wątek, bo chce zkaupic nowy telefon, a prawda jest taka, ze co roku coś się zmienia, wchodzą jakieś nowości. Co polecacie ? Nie za miliony monet...błagam
Czytaj więcej : Nowy telefon | Wyświetlone : 1872 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165146 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron