• Reklama

Teraz jest 9 maja 2024, o 22:24

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Ważne wydarzenia...

Witam, dzisaj się wydarzyła tragedia (jeśli ktoś niewie to powiem że nie mamy prezydenta...). Czy na forum w razie tragedii i żałub narodowych mogły by być czarne wstążki lub coś w tym rodzaju? Pozdro lechu.
Czytaj więcej : Ważne wydarzenia... | Wyświetlone : 2813 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


forum

Bardzo martwi mnie to że ludzie logują się na naszym forum 1 raz żeby zadać pytanie i żeby uzyskać odpowiedź. Potrzeba nam takich ludzi którzy takrze odpowiadlaiby na te pytania. Trzeba coś z tym zrobić.
Czytaj więcej : forum | Wyświetlone : 5914 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Sondy


dodatkowe pole w profilu

czy dodać do profilu dodatkowe pole: "zakupiono w/u " pozwoliło by to wyselekcjonować sprzedawców mniej awaryjnego sprzętu. co o tym sadzicie?
Czytaj więcej : dodatkowe pole w profilu | Wyświetlone : 3193 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


Jestem zalogowana a linki sa ukryte

Witam, mam pytanie, dlaczego mimo iż jestem zalogowana na serwisie to nadal wszystkie linki sa ukryte i proszą mnie o zalogowanie?
Czytaj więcej : Jestem zalogowana a linki sa ukryte | Wyświetlone : 3697 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


Android zdobywa coraz większą popularność

Wzrasta liczba użytkowników systemu Android. Jest to najszybciej rozwijająca się platforma dla smartfonów w Stanach Zjednoczonych.

Według firmy ComScore, która zbadała rynek smartfonów w lutym tego roku, najszybciej rozwija się Android. W ciągu jednego miesiąca system operacyjny firmy Google zyskał 5,2 punktów procentowych w stosunku do analogicznego okresu w 2009 r. Obecnie posiada 9% udziału w rynku smartfonów w USA. Na pierwszym miejscu znajduje się producent telefonów BlackBerry (42,1%), a za nim Apple (25,4%). Obie ...
Czytaj więcej : Android zdobywa coraz większą popularność | Wyświetlone : 2745 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocy

Obrazek

Niech w te Święta Wielkanocy radują się Wasze serca, twarze promienieją uśmiechem, a budząca się do życia przyroda przyniesie Wam nadzieję na dobre i piękne dni...

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy wam wszystkim LUKA2000
Czytaj więcej : Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocy | Wyświetlone : 2809 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Nowości


Przedstaw się nowy użytkowniku i powiedz coś o Sobie

Jeżeli chcesz się nam przedstawić to napisz kilka słów o sobie, czym się zajmujesz, jaki telefon posiadasz, posiadałeś wcześniej, co lubisz robić i co tylko innego chcesz o sobie!!!!! ;]
Czytaj więcej : Przedstaw się nowy użytkowniku i powiedz coś o Sobie | Wyświetlone : 7072 | Odpowiedzi : 24 | Dział : HydePark


tego jeszcze nie widziałeś

ObrazekObrazek
Czytaj więcej : tego jeszcze nie widziałeś | Wyświetlone : 3315 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HydePark


INWESTOWANIE z zyskiem

ciekaw jestem czy ktoś z was inwestuje swoje pieniądze na giełdzie czy tez fundusze inwestycyjne.
Ja inwestuje w fundusze akcji za pośrednictwem supermarketu funduszy inwestycyjnych w mBanku gdzie to nie pobierają opłat dystrybucyjnych jak w innych bankach czy funduszach.Dzięki temu już na starcie zyskujemy 3-5% na nieuiszczonej prowizji.

Nie zdecydowałem się na inwestycje bezpośrednio w akcje za pośrednictwem eMAKLERA bo trzeba wtedy na bieżąco kontrolować co się dzieje na giełdzie, a nie zawsze mam czas ...
Czytaj więcej : INWESTOWANIE z zyskiem | Wyświetlone : 2887 | Odpowiedzi : 6 | Dział : HydePark


Instrumenty

Siemka. Hydepark trzeba rozkręcac więc prosze. Więc na czym gracie?? Na jakim instrumencie?? Na banjo czy może na organach?? :)
Więc ja gram na gitarze elektrycznej Fender Stratocaster.
Gram juz rok, o niedana uczęszczam do szkoły muzyczniej więc nie jet źle.
A wy??

PS. Lubie ta fotke (to ja ;P):

Obrazek
Czytaj więcej : Instrumenty | Wyświetlone : 2511 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HydePark


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron