• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 16:08

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

forum

Bardzo martwi mnie to że ludzie logują się na naszym forum 1 raz żeby zadać pytanie i żeby uzyskać odpowiedź. Potrzeba nam takich ludzi którzy takrze odpowiadlaiby na te pytania. Trzeba coś z tym zrobić.
Czytaj więcej : forum | Wyświetlone : 5908 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Sondy


dodatkowe pole w profilu

czy dodać do profilu dodatkowe pole: "zakupiono w/u " pozwoliło by to wyselekcjonować sprzedawców mniej awaryjnego sprzętu. co o tym sadzicie?
Czytaj więcej : dodatkowe pole w profilu | Wyświetlone : 3189 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


Jestem zalogowana a linki sa ukryte

Witam, mam pytanie, dlaczego mimo iż jestem zalogowana na serwisie to nadal wszystkie linki sa ukryte i proszą mnie o zalogowanie?
Czytaj więcej : Jestem zalogowana a linki sa ukryte | Wyświetlone : 3694 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


Android zdobywa coraz większą popularność

Wzrasta liczba użytkowników systemu Android. Jest to najszybciej rozwijająca się platforma dla smartfonów w Stanach Zjednoczonych.

Według firmy ComScore, która zbadała rynek smartfonów w lutym tego roku, najszybciej rozwija się Android. W ciągu jednego miesiąca system operacyjny firmy Google zyskał 5,2 punktów procentowych w stosunku do analogicznego okresu w 2009 r. Obecnie posiada 9% udziału w rynku smartfonów w USA. Na pierwszym miejscu znajduje się producent telefonów BlackBerry (42,1%), a za nim Apple (25,4%). Obie ...
Czytaj więcej : Android zdobywa coraz większą popularność | Wyświetlone : 2739 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocy

Obrazek

Niech w te Święta Wielkanocy radują się Wasze serca, twarze promienieją uśmiechem, a budząca się do życia przyroda przyniesie Wam nadzieję na dobre i piękne dni...

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy wam wszystkim LUKA2000
Czytaj więcej : Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocy | Wyświetlone : 2807 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Nowości


Przedstaw się nowy użytkowniku i powiedz coś o Sobie

Jeżeli chcesz się nam przedstawić to napisz kilka słów o sobie, czym się zajmujesz, jaki telefon posiadasz, posiadałeś wcześniej, co lubisz robić i co tylko innego chcesz o sobie!!!!! ;]
Czytaj więcej : Przedstaw się nowy użytkowniku i powiedz coś o Sobie | Wyświetlone : 7061 | Odpowiedzi : 24 | Dział : HydePark


tego jeszcze nie widziałeś

ObrazekObrazek
Czytaj więcej : tego jeszcze nie widziałeś | Wyświetlone : 3313 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HydePark


INWESTOWANIE z zyskiem

ciekaw jestem czy ktoś z was inwestuje swoje pieniądze na giełdzie czy tez fundusze inwestycyjne.
Ja inwestuje w fundusze akcji za pośrednictwem supermarketu funduszy inwestycyjnych w mBanku gdzie to nie pobierają opłat dystrybucyjnych jak w innych bankach czy funduszach.Dzięki temu już na starcie zyskujemy 3-5% na nieuiszczonej prowizji.

Nie zdecydowałem się na inwestycje bezpośrednio w akcje za pośrednictwem eMAKLERA bo trzeba wtedy na bieżąco kontrolować co się dzieje na giełdzie, a nie zawsze mam czas ...
Czytaj więcej : INWESTOWANIE z zyskiem | Wyświetlone : 2885 | Odpowiedzi : 6 | Dział : HydePark


Instrumenty

Siemka. Hydepark trzeba rozkręcac więc prosze. Więc na czym gracie?? Na jakim instrumencie?? Na banjo czy może na organach?? :)
Więc ja gram na gitarze elektrycznej Fender Stratocaster.
Gram juz rok, o niedana uczęszczam do szkoły muzyczniej więc nie jet źle.
A wy??

PS. Lubie ta fotke (to ja ;P):

Obrazek
Czytaj więcej : Instrumenty | Wyświetlone : 2509 | Odpowiedzi : 3 | Dział : HydePark


Zakupy internetowe młodzieży między 13-18 rokiem życia

Nie masz 18 lat a chcesz coś samodzielnie kupić przez allegro? Żaden problem. mając ukończone 13 lat można założyć bezpłatnekonto JUNIOR i dokonać zakupów do kwoty 500zł - jednorazowo

W połączeniu z bezpłatnym kontem bankowym 'izzyKONTO', przeznaczonym dla młodzieży między 13-18 rokiem życia zyskujemy pełną swobodę zakupów bez dodatkowych opłat "za pobraniem"

By dowiedzieć się więcej kliknij poniżej w link i wypełnij wniosek:izzyKONTO

Konto na allegro założysz klikając > > TU < <
Czytaj więcej : Zakupy internetowe młodzieży między 13-18 rokiem życia | Wyświetlone : 25855 | Odpowiedzi : 44 | Dział : HydePark


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron