• Reklama

Teraz jest 13 maja 2024, o 03:02

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Problem z n8

Witam..Posiadam chinski telefon N8 ..i mam powazny problem ponieważ nie moge dzwonic ani pisac smsow z tego telefonu..lecz połaczenie przychodzace i smsy odbieram normalnie..znalazłem te forum przypadkowo..ale pomyslałem ze moze ktos z was miał podobny problem i mogłby mi pomoc..z gory bardzo dziękuje..pozdrawiam
Czytaj więcej : Problem z n8 | Wyświetlone : 2957 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[ dualsim] EVC 4G imitacja HTC EVO 4G

Poniżej recenzja telefonu EVC 4G przeprowadzana stronie teleklony.pl, telefon to imitacja HTC EVO 4G. Wyposażony w: Dualsim, TV, Java, WIFI, 4cale.

<center>
<object width="480" height="390"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/FuB1aWp0czs?fs=1&hl=pl_PL&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/FuB1aWp0czs?fs=1&hl=pl_PL&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="390"></embed></object></center>
Czytaj więcej : [ dualsim] EVC 4G imitacja HTC EVO 4G | Wyświetlone : 3187 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin


chińczyk z systemem operacyjnym

witam
tak jak w temacie. Prosze o jakąś propozycje w sprawie tego telefonu.
Chodzi mi o jakiegoś taniego chińczyka z systemem operacyjnym aby można było wgrać nawigacje i korzystac z niej za darmo.
z góry dzięi za pomoc
Czytaj więcej : chińczyk z systemem operacyjnym | Wyświetlone : 2970 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


ZTE Android 2.1

Pojawiły się w sprzedaży w polskich sieciach GSM telefony chińskiego producenta ZTE (4 producent smartphonów na świecie )


Więcej info o telefonie w linku poniżej

http://www.gsmarena.com/zte_blade-3391.php
http://www.youtube.com/watch?v=pqm7McUir4U


Specyfikacja ZTE Blade

* 3.5 inch touchscreen (AMOLED) 3,5-calowy ekran dotykowy (AMOLED)
* Android OS, v2.1 (Eclair) Android OS v2.1 (Eclair)
* Accelerometer for user interface Akcelerometr, interfejs użytkownika
* 3G connectivity (HSDPA, HSUPA) ...
Czytaj więcej : ZTE Android 2.1 | Wyświetlone : 3098 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin


Blackberry Enterprise Service i Dual Sim

Jest jakiś telefon z Dual Sim, na którym działać będzie BES?
Niekoniecznie chińczyk...

Na Motoroli ex115 niestety nie da rady.
Czytaj więcej : Blackberry Enterprise Service i Dual Sim | Wyświetlone : 2982 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Wielki problem!

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu ale mam wielki problem i może ktoś z was wie jak mi pomóc.
16 grudnia na allegro kupiłem u kolesia dwa telefony (cect x10 i nokla n71) noi niestety nie mam ani telefonów ani swoich pieniędzy... zapłaciłem prawie 500zł ;/
Konto sprzedającego jest zawieszone i nie odpowiada on na maile i telefony...
Z dnia na dzień przybywa mu negatywnych komentarzy od ludzi w takiej sytuacji jak ja...
Pomóżcie!! ...
Czytaj więcej : Wielki problem! | Wyświetlone : 3550 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


[GSM] Sciphone 4g czy tiger wg3??

Jak w temacie:) Który z nich będzie lepszy?? chodzi mi o płynność działania, otwieranie filmów itp. Nie wymagam cudów bo to było by głupie ale chodzi mi raczej właśnie o takie normalne użytkowanie. użyłem opcji szukaj jednak takiego porównanie nigdzie nie znalazłem:) Jestem nowy wiec tym bardziej z góry dzięki za wypowiedzi:]
Czytaj więcej : [GSM] Sciphone 4g czy tiger wg3?? | Wyświetlone : 2626 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


TIGER WG3 Dapeng T5000 T7000 T 8000, Który telefon wybrac

Chciałbym prosić o poradę w wyborze telefonu, oraz o przedstawienie głównych różnic miedzy modelami.
Który z tych 4 telefonów jest najbardziej godnym polecenia. Na początku zastanawiałem sie nad dapengiem t 7000 ładnie wykonany aparat 2 mpx(pozostali 1,3), fajne etui z klawiaturą tylko jak prowadzić rozmowy kiedy telefon jest w etui cięzko bedzie przyłozyć telefon do ucha. Nastepnie dapeng t 5000 jako jedyny ma gps, tiger wg3 szybka transmisja danych edge oraz odtwarza format plikow z ...
Czytaj więcej : TIGER WG3 Dapeng T5000 T7000 T 8000, Który telefon wybrac | Wyświetlone : 2969 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


Nowe rangi na forum?

Z racji, iż na forum Ci, którzy robią tutoriale, pomagają czy uploadują pliki nie mają z tego większych korzyści, na dodatek mało, kto korzysta z opcji "pomógł" wpadliśmy na pomysł, aby chociaż te osoby czuły się wyróżnione w jakiś sposób, w tym wypadku rangą. Osoby które będą pomagać, pisać tutoriale, uploadować pliki czy nas promować zdobędą odpowiednią rangę. Chcieliśmy Was poprosić o Wasze propozycje nazw rang i ogólne opinie co myślicie o rangach. Rangi które ...
Czytaj więcej : Nowe rangi na forum? | Wyświetlone : 8659 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Sprawy organizacyjne forum


Prosze o rade :)

chciałbym kupić sobie telefon, i mam takie pytania do was
czy warto kupic taki telefon? sie psuja szybko ?
zalezy mi na 2xsim wifi: zeby internet fajnie chodzil youtube, facebook itp
i zeby w miare szybko chodził
mi dwa wpadly w oko mianowicie DAPENG T5000 i WG3 TIGER, który byście polecili? chyba ze jest lepszy to mozecie podpowiedzieć...
i jeszcze zeby byl masywny :d
Czytaj więcej : Prosze o rade :) | Wyświetlone : 3024 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Dyskusje ogólne o telefonach


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron