• Reklama

Teraz jest 2 maja 2024, o 00:15

Nowości Nowości dla LeTV LeEco

Mapa strony LeTV LeEco » Dział : LeTV LeEco

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

LeRee Le 3 - problem z mikrofonem

Używam od niedawna LeRee Le 3. Jest jeden problem: rozmówcy zwracają mi uwagę, że słabo mnie słychać.
Czy istnieje sposób na podniesienie czułości / wzmocnienie mikrofonu bez daleko idącej ingerencji w ROM (np. w kernel)?
Czytaj więcej : LeRee Le 3 - problem z mikrofonem | Wyświetlone : 1621 | Odpowiedzi : 4


LeEco Le2 x522 - problemy

Kupiony wczoraj. System Android Oreo 8.0. Chciałem kamerować, ale wywala błąd nieobsługiwany profil video. To wina systemu? Czy nowy programik muszę wgrać? Rano podłączyłem przejściówkę usb jack i wyłączył się chyba telefon, pomomo że miałem 66% baterii, nie mogę go włączyć...podłączyłem teraz pod usb komputer może bateria padła...nie mam pomysłu, zgłosiłem to do sprzedawcy....macie jakiś pomysł jak właczyć telefon lub przywrócić do ustawień fabrycznych? Dzięki. Jestem nowy proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Czytaj więcej : LeEco Le2 x522 - problemy | Wyświetlone : 1725 | Odpowiedzi : 4


LeRee Le3 lcd

Witam gdzie mogę kupić do niego wyświetlacz .pzdr
Czytaj więcej : LeRee Le3 lcd | Wyświetlone : 1544 | Odpowiedzi : 3


Leeco coolpad r116 nowy soft i kilka pytań

Jak w temacie posiadam taki telefonik i chciałbym zaktualizować system bo coś mi sie lekko przywiesza od jakiegoś czasu.Robiłem już kilka razy formata i pomogło na chwilę tylko.Tak się składa że jak w telefonie biorę aktualizacje to pokazuje mi że mam najbardziej aktualna wersje itp. Posiadam androida 6.0.1 a wersje EUI 5.8.018S (stabilna) zaś model coolpad r116.Powiedzcie mi gdzie mam szukać badz jakiego romu/androida do jakiej wersji bo znalazłem tylko c103-c106 ale nigdzie r116.Chciałbym jak ...
Czytaj więcej : Leeco coolpad r116 nowy soft i kilka pytań | Wyświetlone : 1421 | Odpowiedzi : 0


LETV LeRee Le 3 - ile zajmuje system

Witajcie

Zakupiłem ostatnio LETV LeRee Le 3 który standardowo powinien mieć 32 GB pamięci. Po uruchomieniu systemu beż żadnych dodatkowych instalacji sprawdziłem ilość dostępnego wolnego miejsca i okazało się że mam wolne tylko 20 GB. Czy możliwe że sam świeży system z aplikacjami zajmuje aż 12 GB i czy w jakiś sposób można zwolnić trochę miejsca w pamięci wewnętrznej ?
Czytaj więcej : LETV LeRee Le 3 - ile zajmuje system | Wyświetlone : 1733 | Odpowiedzi : 6


LETV 2 x527 zmiana oprogramowania

Witam serdecznie Forumowiczów,
zwracam się z prośba- pytaniem. Jestem posiadaczem telefonu z tematu i chciałbym zmienić w nim oprogramowanie na na przyklad czystego androida. obecnie mam MoKee. Jak to zrobić? Jest tutaj może ktoś z Trójmiasta, kto byłby w stanie mi pomóc? Nie chciałbym robić tego sam, ponieważ nigdy tego nie robiłem i nie chciałbym nic zepsuć. Kiedyś bawiłem się tym z umi zero, ale tam była firmowe oprogramowanie do komputera, które automaczynie zgrywało dane ...
Czytaj więcej : LETV 2 x527 zmiana oprogramowania | Wyświetlone : 1587 | Odpowiedzi : 1


Problem z LeEco x526

Witam, proszę o pomoc nie wiem już co mam zrobić i w czym jest przyczyna.. Więc zamówiłam dokładnie 3 takie telefony dla różnych osób 2 telefony działają bez zarzutów z kartami play i plus.... w trzecim kolega ma karte t-mobile telefon ciąle gubi zasieg zanika.. co jest przyczyną? Czy ten jeden telefon przyszedł z wadą czy wina leży w czymś innym? Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Problem z LeEco x526 | Wyświetlone : 1987 | Odpowiedzi : 10


LeRee - root, twrp, itd

Witam wszyskich. Być może niektórzy uznają temat za niepotrzebny , ale mysle zę jest sporo użytkowników LeRee których ten temat interesuje. Niby to Cool1 ale nie do konca. Więc jak w temacie... jak np zrootować? Ja wgrałem twrp ale gdy wchodze to cały czas mnie prosi o ...hasło. Chciałem powywalac wiekszosc aplikacji z google play no ale nie moge zainstalowac Superusera
Czytaj więcej : LeRee - root, twrp, itd | Wyświetlone : 2050 | Odpowiedzi : 5


LeRee / Cool1 wymiana baterii

Witam.
Drodzy użytkownicy mam problem z cool1 a dokładnie LeRee
Zlecę wymianę baterii w tym telefonie
Od kilku dni telefon grzeje się a bateria trzyma maksymalnie pól dnia.
Czy jest ktoś kto podejmie się tematu?
PS chyba że to jakaś inna przyczyna lub wada telefonu jeśli ktoś coś wie w temacie będę wdzięczy za informację.
Czytaj więcej : LeRee / Cool1 wymiana baterii | Wyświetlone : 1600 | Odpowiedzi : 2


Który LeEco wybrac: Le 2 vs Le S3 vs Cool1 vs Le 3 Pro

Pierwsze dwa w granicy 70$, pozostałe w granicy 100$
Czy warto dopłacać do mocniejszych modeli i dlaczego?
Który będzie miał najbardziej stabilny soft i najbardziej aktualny?

Najbardziej skłaniam się do Cool1 jednak dzisiaj porównałem pozostałą 3 i już sam nie wiem. Nie gram - potrzebuje telefonu ze stabilnie działającym softem, dobrym gps i żeby fajne fotki robił.
Czytaj więcej : Który LeEco wybrac: Le 2 vs Le S3 vs Cool1 vs Le 3 Pro | Wyświetlone : 2034 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron