• Reklama

Teraz jest 9 maja 2024, o 11:51

Nowości Nowości dla Jaki telefon kupić ?

Mapa strony Jaki telefon kupić ? » Dział : Jaki telefon kupić ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 1000zł z najlepszym aparatem -absolutny priorytet

Cena (bez VAT): do 1000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: dowolny
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3/64 minimum
Dual/Single sim: nie
Preferowane marki: dowolne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): chiny
Wymagania (parametry, funkcje): aparat, aparat i jeszcze raz aparat, w miare dobra bateria.
Opis: Ładny z wyglądu też by mógł być, jak możliwe, to potrójny aparat z tyłu
Czytaj więcej : Telefon do 1000zł z najlepszym aparatem -absolutny priorytet | Wyświetlone : 1897 | Odpowiedzi : 9


Telefon z dobrym aparatem do 600 zł

Cześć i czołem!
Poszukuję telefonu z dobrym aparatem i w miarę pojemną baterią do 600 zł. Najlepiej 4GB RAM i przynajmniej 32GB pamięci. Dual SIM mile widziane. Rozmiar nie większy niż 5,5", chętnie bym kupił nawet 4,7", ale pewnie obecnie nie ma szans.

Cena (bez VAT): 500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: max 5,5", ale preferuję mniejsze np. 4,7"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4GB, przynajmniej 32GB, procesor dowolny
Dual/Single sim: preferowane DUAL Sim
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): dowolne ...
Czytaj więcej : Telefon z dobrym aparatem do 600 zł | Wyświetlone : 3942 | Odpowiedzi : 25


Dual sim - priorytet aparat - 1500 zł

Cena (bez VAT): 1300 pln
Wielkość samego telefonu: 150mmx75mm
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 4GB/ min. 64GB
Dual/Single sim: dual
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska

Opis: Szukam w miarę kompaktowego telefonu z możliwie jak najlepszym aparatem. Oprócz tego zależy mi na baterii, która wytrzyma min. 1 dzień normalnego użytkowania (rozmowy, sprawdzenie poczty). Telefon głównie do gadania, internetu, sporadycznie GPSa, żadnych gier. NFC byłoby miłym dodatkiem. Póki co jestem zdecydowany na Huwaweia P20, ale w związku z ...
Czytaj więcej : Dual sim - priorytet aparat - 1500 zł | Wyświetlone : 2746 | Odpowiedzi : 14


Do 600zł z mocną baterią - coś po za Xiaomi Mi A2 Lite 3/32?

Jak w temacie. Znajdę coś lepszego od tego Xiaomi mając na uwadze mocna baterię? Najlepiej by nie był jakąs wielką patelnią.
Ten model można wyrwać za 570zł więc z etui wyjdzie zakładane 600.
Czytaj więcej : Do 600zł z mocną baterią - coś po za Xiaomi Mi A2 Lite 3/32? | Wyświetlone : 1650 | Odpowiedzi : 4


Meizu Note 9 vs Lenovo Z6 youth Alternatywy dla Redmi note 7

Szukam użytkowników obu telefonów, moze ktoś podzieli się opinią. Szczególnie atrakcyjnie wygląda Lenovo. Snap710 w tym budżecie to bardzo dobra propozycja
Czytaj więcej : Meizu Note 9 vs Lenovo Z6 youth Alternatywy dla Redmi note 7 | Wyświetlone : 6397 | Odpowiedzi : 53


Mi9 z Chin vs honor view 20 z amazon

Proszę o poradę.

Honor view 20 6/128 za 1540zl z Amazona, mi9 6/64 z Chin za 1220zł.

Zależy mi na aparacie. Honora trzymałem w ręku, zrobiłem kilka zdjęć i za dnia jest przeciętny. Dopiero w słabszych warunkach pokazuje coś więcej.

Mi9 nie miałem i nie mam go jak sprawdzić.

Za honorem przemawia duża bateria plus złącze na słuchawki.

Za Mi9 cena.
Czytaj więcej : Mi9 z Chin vs honor view 20 z amazon | Wyświetlone : 3019 | Odpowiedzi : 20


Telefon muzyczny

Cena (bez VAT): 1500 z PL, do 1200 z Chin
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: ok 6 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: -
Dual/Single sim: -
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): preferowana Polska
Wymagania (parametry, funkcje): -
Opis: szukam telefonu z dobrym dac i wyjściem mini jack. Mam zte axon 7 ale z braku aktualizacji softu i znudzeniem rozglądam się za czymś nowym.
Czytaj więcej : Telefon muzyczny | Wyświetlone : 1915 | Odpowiedzi : 11


Mały cebulofon jak najtaniej z Chin 250-350 zł

Witam.
Zastanawiam się nad zakupem drugiego telefonu, MAŁEGO, jak najtańszego ale "przyzwoitego". Taki na rower/siłownie, etc etc.

Warunek to:
Obudowa <150mm wysokości i < 72mm szerokości, bateria 3500+ mah oraz procesor tak z 60k w antutu v7

W dziale xiaomi, padła propozycja Redmi 7a który w wersji 2gb -32gb kosztuje nieco poniżej 350zł oraz 280 za 2-16
Ma on Snapa 439, który ma pary tyle co kultowy już s625 ale jest bardziej energooszczędny
Do tego ...
Czytaj więcej : Mały cebulofon jak najtaniej z Chin 250-350 zł | Wyświetlone : 5492 | Odpowiedzi : 33


Telefon do ~1500zł

Cena (bez VAT): 1500 z PL, do 1200 z Chin
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: ok 6 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: -
Dual/Single sim: -
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): preferowana Polska
Wymagania (parametry, funkcje): -
Opis:

Szukam telefonu dla siebie i chciałbym się dowiedzieć, co jest sensownego w podanym przedziale cenowym. Zdecydowanie wolałbym kupić telefon w Polsce, ale przy jakieś dobrej okazji jestem otwarty na propozycje z Chin. Nie mam uprzedzeń co do konkretnych modeli i marek.

Fajnie ...
Czytaj więcej : Telefon do ~1500zł | Wyświetlone : 1587 | Odpowiedzi : 2


Niedrogi Smarffon z dobrym aparatem

Cena (z VAT): około 1000 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:
Ilość RAM/ROM/Procesor:
Dual/Single sim: (koniecznie kara pamięci)
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): wolałbym w Polsce ale nie koniecznie
Wymagania (parametry, funkcje): Dobry aparat w tym do zdjęć w kiepskim oświetleniu, pojemna bateria, wzmocniony z normą IP67/IP68
Opis: Szukam telefonu, który mógłbym robić przyzwoite zdjęcia i materiał filmowy z wypadów w teren, prac w warsztacie oraz treningów. Coś co wystarczy na przyzwoity materiał na IT i Instagram.
Trafiłem na ...
Czytaj więcej : Niedrogi Smarffon z dobrym aparatem | Wyświetlone : 1783 | Odpowiedzi : 8


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama