• Reklama

Teraz jest 21 maja 2024, o 23:42

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Kupiłem telefon i... dziwne wiadomości

Cześć, kupiłem telefon, niestety ma on jakiś problem i kontaktowałem się ze sprzedającym w sprawie problemów. W sumie to napisałem info o technicznej usterce telefonu.

Obrazek

Tam są dwie wiadomości które nie były przeze mnie wysłane. O co chodzi? Nie do końca to rozumiem...
Czytaj więcej : Kupiłem telefon i... dziwne wiadomości | Wyświetlone : 1765 | Odpowiedzi : 1


Samsung Galaxy J5 2017 czy Huawei P9 lite

Witam, wiem, że może wyżej wymienione telefony nie są tutaj najpopularniejsze, ale poprosiłbym osoby znające charakterystyki obu, aby się wypowiedziały.
Zależy głównie na:
-płynności i szybkości działania, braku przycięć
-możliwościach aparatu
-solidnej baterii
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Samsung Galaxy J5 2017 czy Huawei P9 lite | Wyświetlone : 3045 | Odpowiedzi : 0


Przejście z abonamentu na kartę

W lutym kończy mi się obecna umowa na abonament i wraz z końcem tej umowy chciałbym przejść na ofertę na kartę. Jestem w Plusie i od marca chciałbym kupić kartę Plusha. Kompletnie się na tym nie znam, więc czy jest szansa, aby pozostać przy obecnym numerze telefonu przechodząc do Plusha? I czy muszę pisać jakieś wypowiedzenie, przechodząc z abonamentu na kartę?
Czytaj więcej : Przejście z abonamentu na kartę | Wyświetlone : 1637 | Odpowiedzi : 1


Zmiana sieci przy połączeniach

Nurtuje mnie pewien problem. Za każdym razem, przy połączeniu telefonicznym, jakość sieci spada o "jeden poziom".
Będąc w zasięgu LTE, telefon przestawi się na 3g, będąc na 3g, przestawi się na 2g. Cierpi na tym jakość połączeń.
Dla zobrazowania sytuacji zamieszczam filmik:
https://youtu.be/siSWoLHLcvg

Telefon Redmi note 3 Pro. W ustawieniach połączeń nic nie znalazłem
Czytaj więcej : Zmiana sieci przy połączeniach | Wyświetlone : 1523 | Odpowiedzi : 0


Telefon dla ojca - 400-900 zł

Witam, potrzebuje porady użytkowników. Potrzebuje telefon do 5 cali dla ojca w granicach cenowych 400 - 700 zł . Zależy mi na w miare dobrej baterii a w szczególności dobrego aparatu . Ojcicec wynalazł sobie Samsunga j3 ale wydaje mi się że można znaleźć coś lepszego w tych pieniądzach .
EDIT
Edytowałem cenę aby uzyskać wymienione parametry
Czytaj więcej : Telefon dla ojca - 400-900 zł | Wyświetlone : 2361 | Odpowiedzi : 11


SwiftKey - jak przenieść na drugi telefon zapamiętane słowa?

Tak jak w temacie- chciałbym przecieść na drugi(nowy) telefon zapamiętane słowa w SwiftKey tak aby na nowym nie trzeba było "zaczynać od początku", aby klawiatura nie uczyła się moich słow od zera.
Czy taka operacja jest wykonalna??
Jeśli tak to prosiłbym o jakiś FAQ bo szukam i próbuję już jakiś czas i nic. Nie chce się na żaden serv wgrać a później zassać.
Moje telefony to RN2 i RN4 Global - oba na miui 8 ...
Czytaj więcej : SwiftKey - jak przenieść na drugi telefon zapamiętane słowa? | Wyświetlone : 1724 | Odpowiedzi : 1


Jaki xiaomi? Trudny wybór

Witam. Panowie potrzebuje pomocy w wyborze telefonu. Ostatnio używałem równorzędnie dwa telefony Mi5 i rn3pro.
Ogólnie jeśli chodzi o samo użytkowanie to nie było widocznej aż tak różnicy.
Rn3pro sprzedany, Mi5 chciałbym dać synowi a sobie? Nie ukrywam że Mi5 fajnie chodzi ale bateria padaczka oraz wariowanie GPS
Celuje w: redmi note 4 4gb/64 lub może mi5s plus a może lepiej dołożyć i note 3?

Znowu niby w mi5s plus słaby aparat... Note 3 jeszcze ...
Czytaj więcej : Jaki xiaomi? Trudny wybór | Wyświetlone : 3220 | Odpowiedzi : 7


Zuk Z2 pro czy Leeco le pro 3 x720

Witam,
Mam dylemat odnośnie zakupu jednego z telefonów wymienionych w tytule wątku. Bylibyście mi w stanie napisać, który z telefonów i dlaczego byłby waszym zdaniem lepszym wyborem ? Chętnie też zapoznam się z opiniami na temat stockowego roma z ZUK'a, o romie z Leeco już trochę słyszałem. Moje priorytety to:
-dobra bateria
-brak ścięć, płynność działania
-mile widziany przyzwoity aparat
Czekam na wasze odpowiedzi i pozdrawiam :)
Czytaj więcej : Zuk Z2 pro czy Leeco le pro 3 x720 | Wyświetlone : 1718 | Odpowiedzi : 1


Blackview i trojany od Chińczyka?

Z rok temu kupiłem na Ali Blackview dla Mamy.
Mama nie wchodzi na żadne strony, a internetu używa wyłącznie do odbierania poczty i korzystania z Messengera.

Po kilku miesiącach od zakupu zaczęły się problemy z samoistnie wyskakującymi propozycjami instalowania jakiś aplikacji.
(Od razu powiedziałem Mamie, aby nic nie instalowała)
Zainstalowałem jej Kasperskiego i niby usuwał trojany, lecz nawet mimo braku dostępu do internetu po pewnym czasie pojawiały się ponownie.

Jest do dosyć uciążliwe i pytanie ...
Czytaj więcej : Blackview i trojany od Chińczyka? | Wyświetlone : 2141 | Odpowiedzi : 8


Flagowiec od Nokii - Nokia 8

Cześć co myślicie o nowym flagowcu Nokia 8 https://www.x-kom.pl/p/379236-smartfon- ... ieski.html twierdzą że brzydki mi prosty wygląd się podoba droższy od Xiaomi mi 6 czy można go do niego porównać
Czytaj więcej : Flagowiec od Nokii - Nokia 8 | Wyświetlone : 2221 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165153 • Liczba wątków: 5438 • Liczba użytkowników: 39528

  • Reklama