• Reklama

Teraz jest 2 maja 2024, o 01:03

Nowości Nowości dla Dual SIM

Mapa strony Dual SIM » Dział : Dual SIM

Forum o telefonach na dwie karty SIM

[dual Sim] Odpowiednik Xiaomi M2, Newman2 ale z dual sim?

Witam wszystkich serdecznie.
Od dłuższego czasu poszukuję dla siebie słuchawki. Znalazłem już kilku faworytów ale brakuje mi u nich opcji dual sim. Mam korzystny abonament z minutami w play, ale potrzebuje dual-sim by używać internetu z drugiej karty sim Orange FREE. Nie potrzebuje obsługi aero. Chciałbym żeby przyszyły sprzęt był 4 rdzeniowcem z 1GB ramu, pamięć wbudowana jest dla mniej mniej istotna ale te minimum 8GB + obsługa microSD by starczyła. Ekran 4,7" lub nawet ...
Czytaj więcej : [dual Sim] Odpowiednik Xiaomi M2, Newman2 ale z dual sim? | Wyświetlone : 3035 | Odpowiedzi : 7


[dual Sim] Feiteng N9300+ (MTK6577)

Hej,

niedawno (tydzień temu) stałem się posiadaczem telefonu zakupionego z AliExpress:

Code: Zaznacz cały
http://www.aliexpress.com/item/New-arrival-Feiteng-n9300-Feiteng-i9300-4-7-MTK6577-dual-core-Android4-1-1-cellphone-8MP/684085444.html


ktoś posiada takie udo, może wymienić się doświadczeniami?

jak na razie jestem bardzo zadowolony, duży ekran, wszystko śmiga, menu po polsku i brak zacinek.

czy ktoś próbował może tej metody root'owania:

Code: Zaznacz cały
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460



pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)
Czytaj więcej : [dual Sim] Feiteng N9300+ (MTK6577) | Wyświetlone : 3262 | Odpowiedzi : 5


[dual Sim] Aero2 w dualsim

Dzień dobry,
Mam pytanie:
Jaki telefon dualsim o wielkości ekranu min 5" obsługuje sieć Aero 2?
Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek nazwy.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc :-)
Maciej Gwiazda
Czytaj więcej : [dual Sim] Aero2 w dualsim | Wyświetlone : 6026 | Odpowiedzi : 2


Telefon n9 Karta pamieci

Witam
kupiłem chinska podróbke nokii n9 z chin telefon jest ok tylko nie mogę ogarnać gdzie jest slot na karte pamieci
jeżeli ktos by wiedział to proszę o odpowiedz
Czytaj więcej : Telefon n9 Karta pamieci | Wyświetlone : 2482 | Odpowiedzi : 4


n8 dual synchronizacja ekranu

witam wszystkich.
dostałem dziś taki telefonik jak n8 z tego co wygoglowałem jest to mtk 08-00 lecz różni sie menu, teraz kilka pytań,
jak sprawdzic faktycznie co to za model i jaka firma
jak moge ustawić ekran aby nie było tyle niepotrzebnych ikonek bo w ustawieniach nie ma nic na ten temat nie ma wogóle ustawień ekranu poza kalibracją która działa jak chce
ewentualnie jakies pomocne kody i aplikacje
dziekuje z góry
Czytaj więcej : n8 dual synchronizacja ekranu | Wyświetlone : 1600 | Odpowiedzi : 0


[ dwie karty SIM] i9300 mt6225

Witam

posiadam właśnie taką podróbke s3 i9300 który chyba posiada tylko 120kb własnej pamięci i mam pytanie czy wogóle da się mu zmienić soft na jakiś i czy da się klawiaturę inna wgrać bo ta za mała jest i irytuje bardzo. i jaką przeglądarke da się odpalić by mi net normalnie działał.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] i9300 mt6225 | Wyświetlone : 2470 | Odpowiedzi : 1


[ dwie karty SIM] nie działa w PLUSIE????

mam e71 w oreng jest ok w plusie u drugiego rozmówcy jak ja dzwonie lub on mnie wogóle nie słyszy a w aparacie u nich strasznie buczy ja ich słysze POMOCY DZIEKI czy trzeba cos zkonfigurowac ???
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] nie działa w PLUSIE???? | Wyświetlone : 2160 | Odpowiedzi : 1


[Dual Sim] N9 nie moge zadzwonic

Witam,

Ostatnio kupiłem sobie "NokJe" N9 mój problem polega na tym, że nie mogę z niej nigdzie się dodzwonić, w ustawieniach dual sim setgins zmieniałem na "Dual Sim Open" jak i "Only SIM1 Open". Nic nie dało rezultatu, o ile pamiętam tylko 2 razy wykręciło mi numer.
Teraz po wybraniu osoby do której dzwonie po chwili wybierania numeru pisze "Nie powiodło!"

Moje pytanie to czy można to naprawić, czy mój model jest tego powodem?

pozdrawiam
Czytaj więcej : [Dual Sim] N9 nie moge zadzwonic | Wyświetlone : 1981 | Odpowiedzi : 0


[ dwie karty SIM] i9300 mtk6577

Witam
Chciałbym kupić smartfona i9300. Potrzebuję opinii na temat tego fona. Warto wydać 200-250 $ za ten egzemplarz ? Potrzebuję 2 kart do pracy, wifi i innych bajerów, z których mógłbym korzystać. Potrzebuję też, aby był w nim język polski i aby był niezawodny (nigdy nie miałem chińskiego fona, a w Polsce oferta na kupno dual-sim mi nie odowiada - słaba oferta). Macie jakiegoś dobrego sprawdzonego sprzedawcę ? I aby nie był biały :) Pomóżcie ...
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] i9300 mtk6577 | Wyświetlone : 3674 | Odpowiedzi : 2


[ dwie karty SIM] i9300 TV WI-FI vs E7

Witam ;)

Moje pytanie dotyczy taniego chińskiego telefonu :)
Chodzi o te tanie zabaweczki :)

Kusi mnie chęć kupienia drugiego a raczej trzeciego telefonu, tym razem coś z chinoli.
Zastanawiam się nad i9300 z TV i WI-FI lub modelem E7 z slidem qwerty. Telefon wiem, że nie będzie żadnym smartfonem, nie o to chodzi. Telefon potrzebny jest mi tylko do esków, dzwonienia i ( nie wiem czy to możliwe ) zainstalowaniu GG. Czy to wersja ...
Czytaj więcej : [ dwie karty SIM] i9300 TV WI-FI vs E7 | Wyświetlone : 9130 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron