Mija Codoon S1

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Re: Mija Codoon S1

Postprzez Piotr-P » 1 kwi 2019, o 10:39

Ja również otrzymałem odpowiedź z Runtopia:
"Zegarek Codoon S1 jest kompatybilny tylko z aplikacją Codoon. Zegarek Runtopia S1 został zoptymalizowany pod względem treści i oprogramowania, a tym samym jest kompatybilny z aplikacją Runtopia. Nie sprzedajemy Codoon S1 poza Chinami, więc nie jestem pewien, gdzie można go było kupić ...? Skontaktowałbym się ze sprzedawcą, ponieważ wydaje się, że zapewnili ci jakieś niedokładne informacje. Przepraszam za utrudnienia."
Czyli mamy szmelc ?
Piotr-P
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 kwi 2019, o 10:36
Telefon:: LG

Reklama

Re: Mija Codoon S1

Postprzez Piotr-P » 1 kwi 2019, o 11:03

Ciąg dalszy korespondencji:
"Chociaż wyglądają bardzo podobnie, są to dwa oddzielne produkty, a zatem zmiana oprogramowania i treści w zegarku Codoon nie jest tak prosta, jak się wydaje. Przepraszamy za to. Czy mogę wiedzieć, gdzie kupiłeś ten zegarek, ponieważ Codoon nie sprzedaje go poza Chinami ...?"
Odpowiedziałem, że na Aliexpres.
I odpowiedż:
"Dziękujemy za poinformowanie nas ... Zobaczymy, co można zrobić, aby ten element został usunięty z witryny. Zalecam również skontaktowanie się bezpośrednio ze sprzedawcą, ponieważ wydaje się, że mogą one przedstawiać produkt w niewłaściwy sposób. W imieniu Runtopia i Codoon naprawdę przepraszamy za to, ale ponieważ nie jest to jeden z naszych oficjalnych sprzedawców, nie możemy przyjąć zwrotu tego produktu"
Finalna odpowiedź:
"Rozumiem twoją sytuację, ale niestety nie jesteśmy w stanie wprowadzić zmian w oprogramowaniu, ponieważ interfejs zegarka, aplikacja i treść są oddzielone od większości zegarków Codoon i Runtopia. Nie promowaliśmy również aplikacji Codoon jako zegarka zagranicznego, w którym nie możemy wprowadzać zmian w oparciu o fałszywe twierdzenia innych nieoficjalnych sprzedawców.
Jednak nie możemy dokonać żadnych zmian w oprogramowaniu Codoon. Przepraszam za to."

Z tego wynika, że Codoon i Runtopia to jedna firma, ale nie daje wsparcia dla Codoon S1.
Piotr-P
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 kwi 2019, o 10:36
Telefon:: LG

Poprzednia strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatchKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama