• Reklama

Mi Note 10 Lite czy Mi 8

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Mi Note 10 Lite czy Mi 8

Postprzez Flyagaric » 3 wrz 2020, o 15:38

Raczej niczym, bo takiej nie było. To jest global tylko z hiszpańskiej dystrybucji.

BTW. Nie wiem jak musiałbym być pijany, żeby wyżej ocenić zdjęcia z RN7. Różnica na korzyść MI 8 jest dramatyczna. Szczególnie uwidacznia się przy użyciu appki aparatu od google, ale nawet normalna jest już całkiem niezła. Chyba, że kolega wyżej miał coś zepsute w swoim Mi 8, to jedyna opcja.

Gdzie go namierzyłeś - amazon.es ? Córa miała brać i ostatni dostępny lokalnie właśnie zniknął. Jakby ktoś widział gdzieś Mix 2s u wiarygodnego źródła, ale w normalnej cenie (amazony mają je strasznie drogie) to też bym był wdzięczny.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Mi Note 10 Lite czy Mi 8

Postprzez sonic » 4 wrz 2020, o 13:27

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


był przez chwile w jakimś hiszpańskim sklepie którego w ogóle nie znam, wiec nie zaryzykowałem, przełożyłem zakup telefonu, kupiłem odkurzacz :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama