Letv One Pro X800

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Letv One Pro X800

Postprzez Grzybu123 » 31 sie 2016, o 16:14

Dla tych co się grzeje telefon polecam przycięcie częstotliwości (pisałem o tym wcześniej).
Grzybu123
 
Posty: 27
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 12:29
Pochwały: 1
Telefon:: le 1 pro us

Re: Letv One Pro X800

Postprzez Roman_M » 31 sie 2016, o 16:18

Też jest jakieś rozwiązanie. Tylko z drugiej strony kupowali telefon między innymi właśnie ze względu na procka. Myślę że optymalizacja systemu daje znacznie lepsze efekty.
Myślę, że lepszym sposobem jest zmienić cpu z interactive na guvernors. Przynajmniej ja bym tak zrobił gdybym miał ten problem
Avatar użytkownika
Roman_M
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 11:38
Pochwały: 2

Re: Letv One Pro X800

Postprzez marekpl » 31 sie 2016, o 16:33

Roman napisz jak to zrobić

Wysłane z mojego LeTv 1 Pro przy użyciu Tapatalka
Using Tapatalk
Avatar użytkownika
marekpl
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 21:11

Re: Letv One Pro X800

Postprzez robot » 31 sie 2016, o 16:45

ale to wszystko rozwiazanie polowiczne i tylko dla ludzi co sie znaja....a teraz niech to zrobi przecietny uzytkownik...porazka , snap 810 to jednak syf , nawet 808 w mi4c grzeje sie niemilosiernie ale jednak mniej
robot
AKTYWNY
 
Posty: 308
Dołączył(a): 14 mar 2015, o 12:17
Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Re: Letv One Pro X800

Postprzez Roman_M » 31 sie 2016, o 16:46

Choćby programem Rom Toolbox
Avatar użytkownika
Roman_M
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 11:38
Pochwały: 2

Re: Letv One Pro X800

Postprzez marekpl » 31 sie 2016, o 16:58

Kernel auditor użyłem.. Zobaczymy

Wysłane z mojego LeTv 1 Pro przy użyciu Tapatalka
Using Tapatalk
Avatar użytkownika
marekpl
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 21:11

Re: Letv One Pro X800

Postprzez martii » 31 sie 2016, o 21:14

Roman_M napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To ja podeślę mój wkres - właśnie nagrywam aparatem film z włączoną diodą led - już mam temperaturę > 45st po 3 minutach nagrywaia.

No o widzisz przy lekkim używaniu ja mam podobnie - a ponieważ telefon nocą leży na parapecie z uchylonym oknem to temp spada nawet mocno.
Ale jak tylko coś mocniej obciążę to temperatura leci w kosmos. Przy magrywaniu filmu slow motion z led - po 3 min można się prawie poparzyć. 3min? Po 30 min to jeszcze bym zrozumiał.

Obrazek

I jaka równia pochyła po ładowaniu - używanie przeciętne, a po ok 10h bateria prawie pusta. I dzisiaj mało jeździłem przez co w zasięgu głównie jednego nadajnika.
I jak patrzę to u Ciebie bateria spada na łeb an szyję jeszcze gorzej niż u mnie. Może to przyzwyczajenie z Jaiyu G4S gdzie baterię ładowałem raz na dwa dni przy niemal identycznym używaniu.
martii
 
Posty: 166
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 15:34
Pochwały: 1
Telefon:: Jaiyu G4S

Re: Letv One Pro X800

Postprzez sultandzabbar » 31 sie 2016, o 22:06

Roman_M napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dzięki za poświęcony czas na posta, ale niestety nie dowiedziałem się jakie sdk wgrać przez twrp żeby mieć działający framework na MM 14S od Cuoco92. Stwierdziłeś parę postów wcześniej, że uruchomiłeś xposed na romie ww., więc pytam już konkretnie 3.0 z którą wersją sdk? a może tak jak wspominasz wyżej poszło na 2.6.x?

Pytam bo sam próbuję odpalić na 14S od Włocha i bez powodzenia.
sultandzabbar
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2016, o 20:45
Telefon:: letv

Re: Letv One Pro X800

Postprzez Roman_M » 1 wrz 2016, o 00:03

Martii leci mi bateria na łeb, bo tak jak napisałem ładuje ją codziennie, a nie raz i doladowuje i nie dziwota, bo nie ma dnia żebym nie przesiedział około pięciu sześciu godzin nad nim. Od dłuższego już czasu telefony zastępują mi laptopa. Powiem Ci, że mało tego jak ładuje się jeden, to biorę drugi telefon. Teraz pisze z Nota, bo 800 się ładuje. Lubię to, lubię czytać, a poza tym nie oglądam prawie wcale tv. Nie przywiązuje wagi do tego ile telefon mi trzyma. Jeżdżę autem jest ładowarka, mam powerbanka, ale w normalnym użytkowaniu telefony mi.potrafią długo wytrzymać, tylko pytam, po kiego licha tak się tym przejmować? Na pustyni nie.mieszkamy. Jeżeli tak będziemy do tego podchodzić. to świra dostaniemy. Po to jest telefon aby używać. To samo z ładowarką. Po to dostajesz w zestawie żeby z niej korzystać. Dla.mnie nie jest istotne ile telefon wytrzyma bez ładowania ale ile.na jednym cyklu jest wstanie świecić. Tutaj 800 jest u mnie w środku. Świeci. 5 godzin. Galaxy Note 4 świeci mi 6 godzin, a Redmi Note 2 świeci 4 godziny.
Co do temperatury. Średnia wcale tak bardzo nie jest u Ciebie inną niż u mnie. Fakt, że ten ostatni pomiar jest trochę wysoki, ale chyba da się z tym żyć. Ten snap jest dość odporny w odrużnienieniu od procka jaki miałem w HTC. Tak się grzał, że się zjarał. I powiem Ci jeszcze jedno. Zauważyłem, że używasz OK GOOGLE. W takim wypadku nie dziw się że bateria będzie Ci żarła prąd. Jest to jeden z najbardziej drenujących baterię programów od Google.

Sułtandzadbbar jutro Ci napiszę które SDK mam na 14s. W tej chwili nie pamiętam, przy okazji.przypomniało mi się, że miałem komuś z tego forum podesłać boulid. Cholera pisze na kilku forach związanych ze sprzętem elektronicznym (telefony, dekodery) fora polskie i czeskie i czasami się gubię.
Avatar użytkownika
Roman_M
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 11:38
Pochwały: 2

Re: Letv One Pro X800

Postprzez martii » 1 wrz 2016, o 04:27

Roman_M napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No dobrze ja to rozumiem (i patrząc na wykresy zużycie baterii mamy podobne), ale tłumaczę, że powyżej ok 42 stopni telefon przestaje się ładować, to co mi z ładowarki czy powerbank jak muszę wtedy np wyłączyć YT czy navi i czekać aż ostygnie bo dopiero zacznie ładować jak temperatura spadnie poniżej 40 po to żeby po 10 minutach używania YT znowu przestał ładować. Takim sposobem albo szybko wydrenuję baterię, a najczęściej jestem na max wkurzony szczególnie jak to się dzieje w trakcie jazdy autem, a ja nie mogę spokojnie odsłuchać wykładu, a co gorsza mogę stracić połączenie telefoniczne. Nigdy w życiu nie miałem takich problemów z telefonem. Owszem grzały się, ale nie na tyle aby odmawiać ładowania.

No i żeby używać dwa telefony na zmianę? Właśnie po to kupuję dual simy żeby mieć 1 telefon zamiast dwóch.
martii
 
Posty: 166
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 15:34
Pochwały: 1
Telefon:: Jaiyu G4S

Re: Letv One Pro X800

Postprzez j3r2yk » 1 wrz 2016, o 15:39

pytanko, może ktoś się będzie orientować :)

W romie 14S od Cuoco była taka możliwość, że po tapnięciu godziny w belce systemowej wygaszał się telefon. Właśnie zainstalowałem sobie oczyszczony stockowy 11s (żeby mieć double tap to wake) i usypanie nie działa :(

Czy ta funkcja była dodana przez Cuoco? Czy to update w 14s? Da się to doinstalować?
j3r2yk
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 14:21
Telefon:: Motorola

Re: Letv One Pro X800

Postprzez Roman_M » 1 wrz 2016, o 16:00

Zainstaluj gravity. Tam jest opcja która umożliwia wygaszenie ekranu poprzez puknięcie w belkę.
Avatar użytkownika
Roman_M
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 11:38
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron