• Reklama

Kupony Rabatowe - Aliexpress i pozostała chińskie sklepy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez skazi » 5 lis 2016, o 16:09

TuptusiowaPanna napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupon dla nowych nie łączy się z tymi za coinsy, select coupon się łączy z kuponami z ali oraz kuponami sprzedawcy.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Reklama

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez piquadrat » 5 lis 2016, o 17:17

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupon dla nowych nie łączy się z tymi za coinsy, select coupon się łączy z kuponami z ali oraz kuponami sprzedawcy.

Czyli teoretycznie da się w jednej transakcji użyć trzech kuponów?
(Za coinsy lub dla nowych) + (Sellers coupon) + (select coupon)
Tak to wygląda?
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez skazi » 5 lis 2016, o 17:28

piquadrat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupon dla nowych nie łączy się z tymi za coinsy, select coupon się łączy z kuponami z ali oraz kuponami sprzedawcy.

Czyli teoretycznie da się w jednej transakcji użyć trzech kuponów?
(Za coinsy lub dla nowych) + (Sellers coupon) + (select coupon)
Tak to wygląda?

Tak wynika z regulaminu.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock
Góra

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez zimon » 6 lis 2016, o 12:59

aliexpress daily task : Add a product from the Live Stream to your Wish List. Wchodze w bloggers live na tablecie dodaje do wish list (serduszkiem) ale nie dodaje mi coinsów za to? co robie źle?
zimon
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 16:04
Telefon:: nubia m2 / le max 2

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez skazi » 6 lis 2016, o 13:21

Wszyscy tylko o kuponach z Ali, a na joybuy.com też są kupony. 5/20, 10/50, 20/100 i 30/150. Dzisiaj po 12:00 bez problemu zgarnąłem wszystkie 4, można z nich skorzystać od 9.11-14.11 jak zwykle tylko na sprzęt od joy collection.

Autor postu otrzymał pochwałę
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez OrientMantis24 » 6 lis 2016, o 13:44

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli teoretycznie da się w jednej transakcji użyć trzech kuponów?
(Za coinsy lub dla nowych) + (Sellers coupon) + (select coupon)
Tak to wygląda?

Tak wynika z regulaminu.


Chyba nie. Pani Hailey z pomoc AliExpress napisała, że to tak nie działa. https://scr.hu/21oL4p
OrientMantis24
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 19:55
Telefon:: Meizu
ROM: Stock( 5.1.1)
Góra

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez OrientMantis24 » 6 lis 2016, o 13:46

zimon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak masz 5-tą z prawej ikonke odblokowaną to chyba zaliczyło. Ja też nie dostałem żadnego powiadomienia, ale monety dostałem i tą ikonkę mam też.
OrientMantis24
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 19:55
Telefon:: Meizu
ROM: Stock( 5.1.1)

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez KarlosW » 6 lis 2016, o 13:57

Łyknąłem te kupony z joybuy ale telefony mało ciekawe.. Chyba że ceny spadną to może coś na siłę..
Ostatnio edytowano 6 lis 2016, o 14:03 przez KarlosW, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez leoxxx » 6 lis 2016, o 14:00

Można wykorzystać kupon od Ali ( z coinsów lub kupiony) + kupon od sprzedawcy + automatyczne obniżenie ceny w zeszłym roku chyba 15$, w tym chyba jeszcze nic nie wiadomo
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez piquadrat » 6 lis 2016, o 14:08

OrientMantis24 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak wynika z regulaminu.


Chyba nie. Pani Hailey z pomoc AliExpress napisała, że to tak nie działa. https://scr.hu/21oL4p

Pozostaje zapytać, co z czym można mieszać. Trochę za szybko gość z tej konwersacji się poddał.
leoxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tak, ale jest coś takiego jak Select Coupons. Wszystkie maja nominał 2$ i można używać więcej niż 1 w transakcji o ile sprzedawca to zaznaczył, np.: napisał: 6$ przy zakupach ponad 100$ - wtedy można użyć 3 Select Coupons. Select Coupons kupuje się za coiny albo wygrywa we Flip'n'Win.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak
Góra

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez skazi » 6 lis 2016, o 14:15

KarlosW napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niby tak, ale znalazłem coś takiego http://www.joybuy.com/1169945.html Opisu brak, pewnie wersja 3GB/32GB. Gdyby użyć kuponu wyjdzie 180$. Trzeba czekać do 9.11 i zobaczyć czy kupon działa.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez piquadrat » 6 lis 2016, o 14:40

zimon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Musisz obejrzeć livestream zapewne i znaleźć produkt(-y) w nim wymienione po czym dodać do ulubionych. Tak to rozumiem.

EDIT:
Chyba masz racje, pod streamem są wymienione produkty. Mnie również dodanie jednego lub więcej do Wish listy nie daje +20 coinów daily task.
Może dopiero po streamie? Ustawiłem sobie reminder. Ale to trochę bez sensu.

Jeżeli ktoś wykonał dzisiejszy daily task to niech da cynk! Mam 999 coinów, rozumiecie wkurw?
Ostatnio edytowano 6 lis 2016, o 15:11 przez piquadrat, łącznie edytowano 2 razy
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron