• Reklama

Kupony Rabatowe - Aliexpress i pozostała chińskie sklepy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez marcoos1 » 1 lis 2016, o 01:04

@swiecki45
Kupowałeś już na ali? Chyba tak.
Przecież jeszcze zanim dojdziesz do strony płatności jest opcja by skorzystać z kodów/kuponów (przed finalnym zatwierdzeniem zakupów). Tak jest od dawna i tam się tego używa.

Ludzie czy wy (nie tylko swiecki) nie czytacie tego co klikacie? Co jakiś czas teksty: "potwierdziłem przez przypadek", "gdzie wpisać kod", "kupiłem nie to co chciałem" i wiele innych. które są oczywiste jeśli tylko ktoś przeczyta tekst zanim kliknie (szczególnie jak nie widzi coś pierwszy raz i nie wie co gdzie jest to powinien czytać). Pewnie wiele osób gdyby w opisie było, że w zamian za telefon muszą oddać pewnego dnia nerkę jak przyjdą ludzie w kitlach i czarnych okularach to i tak by kliknęło i potem płakało na forum, że nerki nie ma.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez zimon » 1 lis 2016, o 13:11

wiecie o co chodzi ze zbieraniem coinów? tzn. wczoraj dodawało mi normalnie dziś mam ok 180tylko dodaje nowe sklepy ale wyświetla mi tylko że dodano sklep ale nie dodaje coinów?
Komunikat: "Successfully added to Store List! undefined store in my store list"
jest jakiś limit dobowy na coiny?
narazie udało mi się złapać tylko 7$ i 3$.
Czy kupony można sumować, czy tylko 1kupon=1 transakcja?
Czy podczas zakupów poprzez giving assistant te kupony też się liczą? i czy kupowanie 11.11 ma jakiś sens poprzez GA (ograniczona ilośc produktów i czas zarejestrowania kupna przez system)? nigdy nie korzystałem dlatego pytam.
zimon
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 16:04
Telefon:: nubia m2 / le max 2

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez KarlosW » 1 lis 2016, o 13:33

Zgarnąć kupon za coinsy to już mistrzostwo świata..
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez piquadrat » 1 lis 2016, o 16:50

zimon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest całkowity limit na coinsy pochodzące z dodawania sklepu do ulubionych. Jest to 1000 i jak dobijesz do tego tysiąca to już żadnego coinsa tą metodą nie wypracujesz, nieważne dzisiaj czy jutro.
GA nie powinno nic zmienić, tylko trzeba wejść na ali przez stronę GA.
Co do dodawania kuponów to w sumie nie wiadomo, raczej na pewno nie dodadzą się kupony tego samego pochodzenia np.: z monet. Ale będą jeszcze kupony rabatowe za gotówkę. Myślę jednak, że i one nie dodadzą się do tych z coins'ów niestety. Możliwe jednak, że dodadzą się kupony sklepów do tych z monet lub tych za gotówkę. Nigdzie nie ma realnych zasad bo jeszcze wszystkiego ali nie zaprezentował. Koło 7-9.11 będzie dopiero wiadomo więcej.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez skazi » 1 lis 2016, o 16:52

Kupony sklepów zawsze można łączyć z tymi kuponami od Ali (za coinsy lub za gotówkę), więc teraz pewnie też tak będzie.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez piquadrat » 1 lis 2016, o 17:08

Najprawdopodobniej tak ale nigdzie nie ma tego ujęte na piśmie. Ja nie znalazłem. Czekam na kupony za gotówkę. Przydałby się wyższe rabaty dla zakupów ponad 100, 150, 200 [USD]. Nie ma co płakać jak ktoś nie trafi dziesiątki w pojedynku z botem na coiny. Bo może się okazać, że za gotówkę kupi się atrakcyjniejsze upusty. Zobaczymy.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez ra-vau » 1 lis 2016, o 17:20

Ja dzis ugralem 7$. Ciesze sie jak glupi, jednk zamiast zabawy z botami, slryptami itd, wolalbym zabawy jak kiedys, gry jakies, polatac rakieta, czy cos potapac i zdobyc ot kupon poprostu.

Biore 7$ i bede polowal dalej na 10$. Jesli pojawią sie jakies zacne do kupienia np od 300$ to kupię i tyle. Jedynie co mnie martwi, to to ze dolar wysoko, a najlepszy rabat bedzie przy wydaniu 500$, wiec znowu 2000pln musiałbym kupic w kantorze :(
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez szymi » 1 lis 2016, o 17:38

jest jeszcze opcja kupony dla nowych w apce bez coinsów, tam też jest - 10 od 100$ itp.
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez piquadrat » 1 lis 2016, o 17:54

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skubańcy, zapisują sobie jakąś sygnaturę sprzętową urządzenia. Mam świeży system, ze świeżą apką na świeżym koncie ali i opcja nabycia kuponów tą drogą się nie pojawia. Pojawia się natomiast w wirtualce ale jak chcę skorzystać: "Ups... somethings wrong".
Spryciarze.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez szymi » 1 lis 2016, o 18:04

nie sądzę, wylogowałem się z jednego konta, założyłem nowe i wyskakuje baner -100$ cupon dla nowych
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez piquadrat » 1 lis 2016, o 18:22

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

OK, wczoraj nie działało, teraz działa. Znaczy wykupili na dzisiaj ale pojawia się monit w mobilnej na świeżym koncie żeby skorzystać z -100. A wczoraj mi się nie pojawiał. OK skorzystam, tym bradziej, że inaczej 10usd nie upoluję. Nie jestem dobry w pojedynkach na szybkość.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Kupony Rabatowe - Aliexpress i sklepy

Postprzez Rangiz » 1 lis 2016, o 20:01

Rangiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W związku z listopadową promocją i wyprzedażą na 11.11 witamy na forum sporo nowych osób, a ja pozwolę sobie przypomnieć, że dla Was - nowi użytkownicy, ta promocja cały czas jest aktualna, w aplikacji mobilnej.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jarek87 i 0 gości

  • Reklama
cron