• Reklama

Który tv box wybrać?

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez tpawel » 25 kwi 2016, o 10:28

Ja swój chyba dziś będę musiał zresetować do ustawień fabrycznych. Strasznie przymula. Aktualnie oddtwarzam tylko filmy z YT, ale pomimo 15-20Mb/s na speedtescie box nie potrafi płynnie odtworzyć filmu z 360p. Na początku wszystko było ok. Zastanawiam się jeszcze czy nie próbować neta kablem pociągnąć z routera, ale to jest dzień roboty, bo musiałbym się przewiercic przez strop i kable pochować w listwach
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Reklama

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez MarekOTT » 25 kwi 2016, o 13:35

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Uuu to coś musiało się zainstalować podczas przeglądania stron. To ogólnie raczej nie możliwe by sam z siebie TVbox zaczął zamulać, no chyba że padło coś mechanicznie, ale nie wiem czy wtedy w ogóle by się włączył :). Sam jestem ciekaw co miałeś zainstalowane że tak przymulił.

Trzeba sobie jednak jasno dać do zrozumienia, że ten TVBox to tylko do podstawowych spraw, chyba bym nie instalował na nim jakiś mega wymagających gier czy aplikacji. J
MarekOTT
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez tpawel » 25 kwi 2016, o 14:25

Zainstalowane ponad to co było fabrycznie był tylko speedtest i network signal info. Ja tego boxa używam tylko do YT. Filmy oglądam z nc+ więc żadnych Kodi nawet nie uruchamiałem. No nic, zresetuje. Jeśli nie pomoże to jeszcze podłącze ethernet zamiast Wi-Fi, najwyżej najpierw na próbę bez prucia połowy domu ;)
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez KarlosW » 26 kwi 2016, o 22:53

Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez tpawel » 26 kwi 2016, o 23:15

Omg telewizjada. Przydawala się nieraz w pracy
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Flyagaric » 27 kwi 2016, o 00:42

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dopiero dziś po południu wyłączyli - jeszcze nic nie wiadomo - nie siać paniki. Szkoda mi telewizjady - siedzę za granicą, bez talerza, więc to było idealne czasem coś obejrzeć na PL TV.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez skrzek » 4 maja 2016, o 09:17

Hej,
a czy podłączenie zewnętrznego dysku 1TB do takiego androidowego pudełeczka nie będzie powodowało problemów?
i czy coś konkretnego polecicie jako zastosowanie do torrenty, dlna, KODI, zewnętrzny dysk 1TB? Dziękuję :)
skrzek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 paź 2015, o 09:10
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Hessus » 4 maja 2016, o 11:59

Ja od paru tyg mam MXIII-G i jestem bardzo zadowolony. Wszystko co chcialem dziala szybko i plynnie. Kodi, filmy fullHD, H.265/HEVC, przegladanie neta, torrenty i jakies podstawowe gry typu angry birds. Torrenty mozna sciagac na pendrive lub zewnetrzny dysk. Dokupilem do tego klawiature HAMA Uzzano 2.0 i teraz komputer wlaczam tylko zeby w battlefielda pograc
Hessus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 gru 2013, o 19:49
Telefon:: htc

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez MarekOTT » 5 maja 2016, o 08:14

Hessus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



A czy ta klawiatura ma taki układ klawiszy "Z" i "Y" jak na googlowanych zdjęciach.. tzn ten niemiecki ?
MarekOTT
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Hessus » 6 maja 2016, o 21:16

Nie. Tamte zdjecia to jakas niemiecka dystrybucja. Na allegro sa z normalnym ukladem klawiszy.
PS.
Gdybym kupowal drugi raz to wzialbym pierwsza edycje Uzzano zamiast v2.0 bo te dwa dodatkowe przyciski PPM i LPM pod trackballem bardzo by sie przydaly.
Hessus
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 gru 2013, o 19:49
Telefon:: htc

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez essay » 19 cze 2016, o 11:06

Siema. Myślałem ostatnio nad kupnem tv boxa, ale mam pewne pytanie do was, otóż czy przy moim połączeniu internetowym możliwe będzie oglądanie tv i filmów: download ok. 7mb/s, up ok. 1mb/s, ping 35ms? Box byłby podłączony do routera przez kabel. Mieszkam na zadupiu i nie mam za bardzo możliwości zmiany neta. Opłaca się kupować cokolwiek?
essay
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 14:31
Telefon:: nokia
ROM: 1

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez TediPower » 19 cze 2016, o 11:18

Sądzę że tak powinno działać mam raz więcej 16/2 ale u mnie działa mini-serwer i zjada 12/1 i nie ma problemów z filmami. C, ale obraz się zakazuje i wyłączyłem mini-serwer dla lepszego łączą ale zmazy nie znikły widocznie coś z serwisów idzie nie tak czasami.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka!
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron