• Reklama

Który tv box wybrać?

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez boroch » 5 paź 2017, o 14:14

WER Warszawa zaczyna naliczać VAT od TV boxów.
Dziś właśnie doszedł do mnie Mi TV Box za 55$ i został ovatowany :(
Przesyłka szła EU Express (Austrian Post).
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Reklama

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez lejem » 6 paź 2017, o 06:07

boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Wczoraj dostałem beelinka gt1 ultimate (70$). Zaliczył WER Warszawę ale VAT go ominął. Szedł przez Holandię.

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka
lejem
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:08
Telefon:: ulefone be touch 2

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez boroch » 6 paź 2017, o 09:51

lejem napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Wczoraj dostałem beelinka gt1 ultimate (70$). Zaliczył WER Warszawę ale VAT go ominął. Szedł przez Holandię.

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka


Ja mam pecha jak widać :(
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez smietana » 6 paź 2017, o 10:28

boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Przecież, zawsze był od tego vat naliczany, jak wpadło na trzepanie to dostawało się vat niezależnie czy Wer Wawa czy inny Wer z UC Pocztowym...
Eu Express minimalizował ryzyko, a nie całkowicie od tego chronił.



lejem napisał(a):
boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Wczoraj dostałem beelinka gt1 ultimate (70$). Zaliczył WER Warszawę ale VAT go ominął. Szedł przez Holandię.

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka


Bo miałeś szczęscie, przecież nie zatrzymują każdej paczki i nie sprawdzają, robią to wyrywkowo. Tak samo jest z innymi rzeczami nie tylko z boxami, chociażby najpopularniejszy produkt zakupowy czyli telefony. Ta sama zasada. Zatrzymają, podeślesz papiery i dana rzecz podlega pod vat lub cło to płacisz, jak nie zatrzymają to nie płacisz. Proste.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Flyagaric » 6 paź 2017, o 12:17

Wyrywkowo, to teraz paczki omijają VAT, a nie na odwrót. Tak jak piszesz było kiedyś, teraz większość wpada na VAT.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez smietana » 6 paź 2017, o 14:51

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Już tak jest dawno, a wypowiedź wyżwj sugerowała jakby nagle zaczeli nakładać vat na boxy, a tak nie jest nakładano zawsze. Tak samo jak na telefony, że te 5 lat temu trzeba było mieć "szczęscie" aby natrafić na vat a teraz odwrotnie to wiem. Wszystko tak naprawdę skończyńo się od strajku, od tej pory jest trzepana dużo wieksza liczba paczek. Tyle w temacie
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Flyagaric » 6 paź 2017, o 22:56

Proste boxy można też tanio wyrwać - oklice +/-40$ w promocjach i takie raczej przechodziły. Kiedyś nawet produkty po ponad 50$ przechodziły. Dziś wszystko idzie wg. regulaminu. Szczęście, to jedyny wyznacznik, więc tu się zgadzamy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez mackmoon » 23 paź 2017, o 10:15

Hej,
Potrzebuje Waszej pomocy.
Chciałbym kupić tv boxa. Będzie on służył przede wszystkim do oglądania filmów 1080p w mkv z dźwiękiem DTS i DD5.1
Z racji tego że mój amplituner ma ponad 14 lat to nie ma gniazda HDMI tylko optyczne (toslink).
I tutaj do Was pytanie jaki box bez problemu puści "pass through" DTS i DD 5.1 po optyku (toslink lub mini jack 3,5) tak aby zachować oryginalny strumień i uniknąć identyfikacji przez amplituner sygnału LPCM/PCM ?
Z tego co już wyczytałem to powinienem omijać S912 bo mają z tym problem.
mackmoon
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 mar 2017, o 10:20
Telefon:: Samsung

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez znafca » 1 lis 2017, o 13:36

Witam
Chcę zmienić tv box na nowszy, posiadam mx III-G 2/32 z S812. Chciałbym zmienić na coś z 3 gb ramu Głównie pod kodi ale z tego co czytam w internecie należy omijac AM S912 czy rockchip RK3328 będzie lepszym rozwiązaniem?? Zależy mi na dual wifi, min 3gb ram i 16/32 emmc może ktoś stał przed podpbnym wyborem i coś może doradzić? Już się napaliłem na beelinka gt1 ultimate no ale ten S912....
znafca
 
Posty: 178
Dołączył(a): 15 cze 2014, o 13:44
Pochwały: 7
Telefon:: Redmi Note Pro
ROM: MIUI

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez zawel » 2 lis 2017, o 12:15

Wydajnościowo S912 i ten RK to to samo. Zaletą RK jest to że ma wbudowany USB3.0, więc jeżeli chcesz podłączać jakiś dysk zewnętrzny to sporo zmienia. Kłopot z obydwoma jest jeżeli chcesz coś innego niż Android. Na S912 istnieją porty Libreeleca ale są tam schody z bibliotekami do grafiki, które muszą być emulowane (ale ja sobie to odpalałem i naprawdę fajnie chodziło). Na RK nie ma nic i nic na razie nie słychać bo oni nigdy nie dawali źródeł (chodzą słuchy o jakimś porcie ale RK było zawsze odradzane przez KODI). Więc jeżeli nie zamierzasz używać czegoś innego niż Android to wszystko jedno co wybierzesz. Aha - no i jeżeli chcesz system, który będzie naprawdę dobrze i elegancko obsługiwany to Xiaomi Mi Box miażdży wszystko pomimo słabszej specyfikacji :-D

Autor postu otrzymał pochwałę
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez usttach » 2 lis 2017, o 15:27

Co wybrać MX10 czy H96 ?
usttach
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 mar 2016, o 18:40
Telefon:: Sony

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez zimon » 2 lis 2017, o 17:16

jeżeli nie s912 to co lepsze 905 czy 905x a moze rzeczywiście rk3328?

905x>rk3328>905?
zimon
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 16:04
Telefon:: nubia m2 / le max 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron