• Reklama

Który tv box wybrać?

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez jonbon » 7 sie 2017, o 21:07

Panowie
Mam problem z wrzuceniem softu do swojego x92 Amlogic s912
program usb burning + sterowniki libusb-win32 worldcup zaistalowane
Czasem potrafi mi sie połączyc ( pere razy sie zdarzało ) ale teraz mecze sie mecze i nic
Czy cos zle robie? :roll:
1 uruchamiam porgram Usb burning
2 znajduje plik , wczytuje sie ,
3 Reset w gniazdo AV nie puszczam
4 wkladam USB do Boxa ( prawy górny )
5 podłaczam zasilanie i czekam :-x
jonbon
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lip 2017, o 12:10
Telefon:: Redmi 3 note pro

Reklama

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez existe » 7 sie 2017, o 21:16

nie smiejcie sie - ale nigdy nie interesowalem sie tv box - bo nie ogladam tv :-))) tak sa tacy
ale zainteresowalem sie tematem i chcialbym male szkolenie dostac - jesli znajdzie sie cierpliwy do mnie :-)
czy taki tv box - w stylu H96 pro+ daje mozliwosc ogladanie tv polskiej bez anteny tv ? wiem, ze kodi to daje - ale tam chyba nie ma wszystkich kanalow - zreszta - nie wiem wiec stad pytanie,
czy aby ogladac te polskie kanaly np na H96plus - to trzeba cos ekstra placic - np jakis abonament za kodi czy cus ? - chodzi mi o uzywanie tv box z internetem - ale bez anteny telewizyjnej

z gory dzieki za lekcje
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez slavo22 » 8 sie 2017, o 00:37

Też nie oglądam tv :D
Co do polskich kanałów - jak net i serwer wyrabia to pooglądasz. Pytanie po co? Tam i tak nic nie ma. Płacić nic nie płacisz jak wtyczki odpowiednie masz.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez dash4 » 8 sie 2017, o 14:57

Też zastanawiałem się nad 3gb Ram i 16 lub 32 GB Rom.
Przy Romie się wahałem bo aż tyle apek to raczej nie będę instalował żeby mi to zrobiło jakąś różnicę- 16/32

W każdym razie Chciałbym się dowiedzieć na ile płynnie działa przeglądarka w tym Boxie- czy są problemy z odpaleniem stron z flashem??
Np jakieś Zalukaj lub podobne..?

Poza tym- co będzie lepsze X92 czy h96pro plus ?? i w sumie dlaczego ponieważ dopiero "wgryzam" się w temat TV Box.
Za x92 przemawia jeszcze zewnętrzy zegarek jeśli dobrze wypatrzyłem.
Za h96pro plus android 7

A może inne sprzęty??

Dzięki
PZDR
dash4
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 23:05
Pochwały: 2
Telefon:: htc

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez existe » 8 sie 2017, o 16:01

dash4 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


patrze na ten sprzet z lekka obojetnoscia ciagle, dopiero rozbudzam potrzebe posiadania :-)
ale z tym zegarkiem jako plus - daj na luz :-)
3/32 to pare dolcow wiecej, a diabli wiedza co bedzie kiedys, 2 lata temu 1/8 to byl szal pal
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez jonbon » 8 sie 2017, o 17:26

Nie wiem czy tylko u mnie ale mam problem ze box X92sam się uruchamia a jak już się wyłączy to zegarek nie świeci
Tylko działa jak box włączony
jonbon
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lip 2017, o 12:10
Telefon:: Redmi 3 note pro

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez dash4 » 8 sie 2017, o 17:47

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


No właśnie- jakiś czas temu 1/8 to było "coś".
Za chwilę 3/32 to będzie nic....elektronika tak szybko się zmienia że czy kupię 3/16 czy 3/32 i tak przypuszczam że nie zauważę tego, ale rzeczywiście- kilka $ więcej aż takiej różnicy nie robi...
Zmieniać tego co roku nie mam zamiaru.........

Kwestia tylko czy będzie działać bezawaryjnie.
dash4
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 23:05
Pochwały: 2
Telefon:: htc

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez Albin » 8 sie 2017, o 19:44

dash4 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Próbowałem się jakiś czas temu dowiedzieć coś więcej na ten temat ale zawsze cisza. Miałem jednego tv boxa, zalukaj nie działało, player tvn nie działał, cda działało. Aplikacja z mojej kablówki również nie działała, na smartfonie mogę oglądać tv a na boxie brak drm... Z aplikacji to w sumie youtube i kodi ale kodi co chwila się rozłączał, nie mógł pobrać listy kanałów albo się zawieszał. Poza tym ludzie piszą, że mając odpowiednie wtyczki można oglądać tv za darmo. Po przeszukaniu wielu tematów, forów i przekierowany na różne strony z wtyczkami znalazłem tyle co nic. Większość to jakieś materiały wideo w języku polskim ale nie telewizja na żywo. Player i inne aplikacje nie działały bo tvbox nie obsługiwał drm. Jak ktoś poleca jakieś urządzenie to nikt nigdy nie odpowiada czy tvbox te zabezpieczenia obsługuje. Nawet pytałem sklepy typu banggod czy gearbest to dostałem informację, że jak mam problem to żebym napisał do supportu, wychodzi na to, że sami nie wiedzą.

Faktem jest, że sprzęt, który posiadałem nie był najnowszej daty, jakiś rockchip 4 rdzeniowy, 2gb ram i 16gb pamięci ale zniesmaczyłem się do tych urządzeń. Sprzedałem, chcę dołożyć parę groszy i kupić coś z czego będę zadowolony ale ciężko się cokolwiek dowiedzieć przed zakupem. Jedynie w przypadku mi boxa znalazłem jakieś informacje, że obsługuje drm bo jest potrzebne do netflixa a netflix na tym działa więc jest jakaś nadzieja, że uda się odpalić i playera i aplikacje z kablówki. Z kolei czytałem też, że tu jest android tv i nie każda aplikacja ze sklepu się na tym zainstaluje i tak w kółko...
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez existe » 8 sie 2017, o 20:43

Albin napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


wlasciwie tego sie psodziewalem i mysle, ze to jedna z najbardziej szczerych wypowiedzi na temat tv boxa. choc dla mnie temat ciagle jest jeszcze zbyt gleboki
faktem jest, ze malo kto odpowiada na wszystkiepytania, tak jak napisaes

kiedy ja pytalem o mozliwosc ogladania pl tv, otrzymalem odp, po co - tu nic nie ma, ale wg moich inf wynika, ze aby to nic ogladac, trzeba wykupic mase abonamentow, aby przez tv box to nic ogladc, oczywiscie mozna ogladac za free jakies arabskjie tv, tylko ze to juz dla mnie totalnie zbedny dodatek
i ..
i jeszcze nie wiem :-)) he he
ps
o do twojego bylego .... tv boxa, to zaraz zwala na procesor - co byc moze ...

Obrazek
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez polak.krk » 9 sie 2017, o 10:56

Do pl telewizji najlepszy jest free sat box. Poszukajcie na ali. 0 info o tym bo to jest nielegalne... Moze nawet sprzedaz/zakup byc nielegalny.

Co do tv boxow to mam podobne pytania i jesli chcialbym kupic to taki, zeby na nim wszystko dzialalo. Nie tylko część.
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez jonbon » 9 sie 2017, o 16:50

Dlaczego mój X92 kiedy jest podpięty kablem LAN do sieci automatycznie się uruchamia po wyłączeniu
Czyli wyłączam ,czarny ekran , czarny display, po czy znów BOOT na display. I się włącza
Na wifi tego nie zauważyłem
jonbon
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lip 2017, o 12:10
Telefon:: Redmi 3 note pro

Re: Który tv box wybrać?

Postprzez buraq » 13 sie 2017, o 17:52

Kupiłbym sobie takie cudo. który polecacie?
buraq
 
Posty: 40
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 07:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron