• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Yoshimo » 5 kwi 2015, o 12:09

Witam,
zastanawiam się na założeniem konta zależy mi aby były w nim dwa rachunki jeden w euro drugi w USD (wraz z kartą do płatności internetowych) cz w t-mobile jest taka opcja. Czy przy zakładaniu konta można zrezygnować z karty w PL żeby nie ponosić opłat.

z góry dzięki pozdrawiam
Yoshimo
 
Posty: 25
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 16:05
Lokalizacja: Internet
Pochwały: 2

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 5 kwi 2015, o 12:12

Tak na wszystkie pytania.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Torrence » 6 kwi 2015, o 15:57

Czy wymieniał ktoś teraz PLN na $? Zleciłem wczoraj wymianę w liderwalut, ale do teraz nie ma kasy na koncie w liderwalut. Czy to przez świąteczna przerwę nie wymieniają pieniedzy? Czy może powinienem się martwić?
Torrence
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 14:14
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui V6

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez rav1986 » 6 kwi 2015, o 18:59

Ja też puściłem rano przelew na walutomat i też czekam, także chyba normalne :)
rav1986
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 13:49
Telefon:: Samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez dash4 » 7 kwi 2015, o 09:31

Rozmawiałem dziś z Wirtualnnym oddziałem T-mobile i sami sobie strzelają w kolano.

Najpierw reklamowali się jako darmowy bank, a teraz wprowadzają te opłaty.

6zł za kartę chyba że wydane zostanie 200zł w miesiącu. Rozwiazaniem na to jest zamknięcie lub zastrzeżenie karty. Wtedy nie pobierają opłat.

Inna sprawa- dotyczy kart walutowych- 10 zł za wznowienie po upływie terminu ważności karty.

Tak jak mówiłem- jest to strzał w kolano i raczej z góry założona taktyka z ich strony- najpierw nazbierać klientów, a potem dopier....niczyć im opłaty. Leniwi zostaną i będą płacić.

Poza Smart Bankiem nie ma innych możliwości?? Z tym że ten też nie zaspokaja pełni potrzeb- brak USD
dash4
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 23:05
Pochwały: 2
Telefon:: htc

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez hellhammer » 7 kwi 2015, o 09:34

Strzal w kolano jak nic, a mialem przechodzic z mbanku... to juz wole zostac, bo tutaj za krte 2zł a jesli wydam 100zł w miechu zakupujać coś karta wtedy nie pobieraja za karte.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez fake4r » 7 kwi 2015, o 09:38

Te opłaty są jeszcze do przyjęcia. Karta walutowa jest ważna na 3 lata, więc 3,33zł opłaty na rok to śmieszna kwota.
Z tym 6zł no to przecież też można sobie poradzić, zamiast płacić gotówką wystarczy częściej płacić kartą za zakupy w sklepie, czy na stacji paliw i problem rozwiązany.
W zasadzie nie chce mi się skakać znowu do innego banku, bo z tego jestem zadowolony, więc nie dramatyzujmy.
Opłata za walutową jest do przełknięcia i to bez popijania, natomiast miesięczną 6zł też można w prosty sposób ominąć tak że tragedii nie ma :)
Na razie nie widzę godnego następcy t-mobile wiec póki co zostaję.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez hellhammer » 7 kwi 2015, o 09:48

Radzę najpierw sprawdzić gdzie ta płatność kartą ma być :) bo niektóre banki już dawno to wprowadziły ale pod postacią płatność kartą rozumieją płatnośc internetową, zakupy w sklepie stacjonarnym,restauracjach czy na stacji paliw sie nie liczą :) lepiej przeczytać regulamin..
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez ar2rc » 7 kwi 2015, o 10:02

ja założyłem 2 konto w smart. w tmobile zamknęłem kartę. i co miesiąc złótówki przelewam do smart. i tak mam dalej 0 zł
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Re: Odp: Jak płacić na aliexpress

Postprzez MikeM » 7 kwi 2015, o 11:10

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przy standardowym eKoncie w mBanku była oplata 4zł chyba że wydało się 100zł w miesiącu, a od 8 kwietnia jest opłata 6zł, chyba że wydasz kartą 300zł.
Może nie jest to dużo, ale żeby nie mieć opłat: w mbanku muszę wydać 300, w t-mobile 200, w Inteligo 100. Czas zrezygnować z części kart.

Jeżeli masz przejść z mBanku do t-m, to nadal się opłaca.

ar2rc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A jak wpłacasz gotówkę na konto? Skoro nie masz karty w t-m, a w smarcie nie ma możliwości wpłacania?
Avatar użytkownika
MikeM
 
Posty: 175
Dołączył(a): 12 sie 2014, o 13:36
Pochwały: 7
Telefon:: Asus Zenfone 5 2/16

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Torrence » 7 kwi 2015, o 12:10

A czy ktoś wie czy w Millenium Konto 360 można wpłacać kase przez wpłatomaty EUROnetu?
Torrence
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 14:14
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui V6

Re: Odp: Jak płacić na aliexpress

Postprzez ar2rc » 7 kwi 2015, o 12:46

ar2rc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A jak wpłacasz gotówkę na konto? Skoro nie masz karty w t-m, a w smarcie nie ma możliwości wpłacania?[/quote]

przecież przelewem z tmobile do smart - masz chyba nr. konta w smart

obojętnie nawet z poczty wpłacisz przelew na własne konto
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron