• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez bumbum » 22 kwi 2018, o 19:49

Mam irobota Ilife V5. Wczoraj rozładowała się mu bateria do maxa chyba bo zatrzasnął za sobą drzwi i nie mógł znaleźć stacji dokujacej. Czy takie coś mocno szkodzi baterii. Nie szło go w ogóle włączyć, dopiero jak położyłem go na stacji dokującej to po pół godzinie ruszył ale poodkurzał 3 minuty i wrócił do stacji. Czy ma on jakies zabezpieczenie przed rozładowaniem do zera, np. rozładowuje się do 8v i nie pozwala włączyc by nie uszkodzić baterii?
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 23 kwi 2018, o 06:22

Odkurzacz Xiaomi Xiaowa
Cena; 270$ https://goo.gl/voNGnE
Kupon; GVIGFRZR
marx
Administrator
 
Posty: 12523
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Warson » 23 kwi 2018, o 22:49

Ma ktoś jakieś kody promocyjne na Xiaomi First Generation?
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kamgra » 25 kwi 2018, o 10:56

macie jakieś recenzje nowego ilife a8? zastanawiam się nad nim lub xiaomi ver 1.
Ilife troche tańszy a jeśli podobne specyfikacje to po co przepłącać.
kamgra
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 10:46
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez snow.leopard » 25 kwi 2018, o 11:53

kamgra napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Brak sterowania z aplikacji, mniejsza bateria, mniejszy pojemnik na kurz, brak rzetelnej informacji co do awaryjności sprzętu (za krótko na rynku) - cena prawie ta sama co Xiaomi 1st gen, także sam decyduj ;-)
snow.leopard
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 gru 2017, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Nokija

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez maxmad » 26 kwi 2018, o 19:26

Jest ktoś z Wrocławia kto by chciał na spółkę zamówić szmaty i szczotki boczne do v7?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
maxmad
 
Posty: 96
Dołączył(a): 9 maja 2015, o 17:19
Pochwały: 1
Telefon:: JiaYu

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Realok » 26 kwi 2018, o 20:20

Cześć, szybkie pytanie do posiadaczy Xiaomi v1.

Mam aplikację na iOS - najnowsza wersja 4.7.7 + firmware 3.3.9_003095

Nie ma nic świeższego a funkcji wskazywania miejsca do sprzątnięcia w aplikacji nie mam. Podpięty jestem pod region US (Singapore Server). Pamiętam, że jak kiedyś próbowałem przepiąć się pod US (US server) to nie mogłem podpiąć odkurzacza pod aplikację. Teraz widzę jeszcze region Europa, ale nie wiem jak wygląda sytuacja na tym serwerze.

Z którego serwera Wy korzystacie i czy macie u siebie (na iOS) dodatkową funkcję wskazywania miejsca do sprzątnięcia?
Realok
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 22:42
Pochwały: 2
Telefon:: Apple

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 27 kwi 2018, o 14:24

Przelacz sie na serwer Mainland China.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Realok » 28 kwi 2018, o 22:51

Przełączyłem się na China ale przy próbie sparowania nie wykrywa go - resetuję wi-fi w odkurzaczu żeby mrugała niebieska dioda. Wtedy podłączam się telefonem do wifi odkurzacza i wpisuję hasło do niego.
Zaczynają lecieć procenty ale po dojściu do 100% wyskakuje komunikat o błędzie. Nie wiem co jest nie tak - na US (US server) miałem kiedyś to samo i wtedy pomogło przepięcie właśnie na US (Singapore server).
Realok
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 22:42
Pochwały: 2
Telefon:: Apple

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Realok » 2 maja 2018, o 23:20

Ok, sprawa wyjaśniona - wpisywałem złe hasła do wifi - tzn. w aplikacji hasło do wifi odkurzacza i ponawiałem to w ustawieniach telefonu. Nie wiem czy tylko ja mam z tym problem czy jest to jakoś słabo opisane i nie do końca jest jasne o którą sieć wifi (internet czy odkurzacz) chodzi. Po zakupie też się z tym chwilę męczyłem, a że było to rok temu to zapomniałem co i gdzie.

W każdym bądź razie podpiąłem się pod serwer China, wyskoczyła aktualizacja oprogramowania i funkcja wskazania strefy do sprzątnięcia pojawiła się. Jeszcze jej nie przetestowałem ale myślę że będzie ok.
Przy okazji wydaje mi się, że szybciej czyta dane z tego serwera - na Singapurze ściągnięcie mapy trwało kilkanaście/kilkadziesiąt sekund. Tutaj wydaje się o wiele szybciej ale upewnię się jutro jak puszczę odkurzacz w teren :)

@arturro007 - dzięki :)
Realok
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 22:42
Pochwały: 2
Telefon:: Apple

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 19 maja 2018, o 19:12

ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner
Kupon: GBMCN009 lub GBMCN013
Cena: 115,9 $ https://goo.gl/rkLcTK
marx
Administrator
 
Posty: 12523
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jac » 20 maja 2018, o 21:39

czesc, potrzebna porada.
Mam A4 i od niedawna jedzie nagle się zatrzymuje i natychmiast jedzie dalej, często skręca bez przeszkody. Nie wjeżdża na jakiekolwiek dywany z którymi dotychczas nie miał problemu. Wszystko przeczyszczone i sprawdzone. Po odkręceniu jednej szczotki bocznej jest lepiej, po dokręceniu obu prawie OK. Bateria starcza na 2 godz. 40 min. i jest raczej ok. Wszystkie szczotki nowe. Ktoś spotkał się z takim problemem?
jac
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 18:06
Telefon:: mi4c

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama