• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Szary50 » 9 kwi 2018, o 05:36

W czasie ustawiania tych godzin, odkurzacz musi byc w zasiegu pilota i wydawac dzwieki potwierdzajace. Inaczej to tylko pilot "wie" kiedy ma sprzatac a odkurzacz nie ;-)
Szary50
 
Posty: 15
Dołączył(a): 10 maja 2015, o 19:46
Pochwały: 2
Telefon:: JiayuS3 4 rok dziala

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez snow.leopard » 9 kwi 2018, o 08:08

TiTuS napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jest to "twór z innej fabryki". Na plus jedynie wielkość pojemnika, budowa szczotki (będzie pewnie do kupienia osobno), oraz to że jest niższy niż Xiaomi Mi Robot. Na minus zdecydowanie mniejsza bateria, mniejsza moc ssania, brak mapowania pomieszczeń. Wg mnie nie warto w tej cenie ;-)
snow.leopard
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 gru 2017, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Nokija

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez andrzejandrzej » 15 kwi 2018, o 09:48

Który odkurzacz ilife da radę ogarnąć 4 pomieszczenia bez dywanów, miejsce pod kanapami i szafkami, 3 kobiety z długimi włosami i 2 koty?
andrzejandrzej
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2 kwi 2014, o 12:55
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 16 kwi 2018, o 06:14

niemal każdy, gorzej z tymi 4 pomieszczeniami, może sam do nich nie trafić, jak wjazd jest przez wąskie drzwi.
W tym wypadku lepiej jakiś odkurzacz z mapowaniem pomieszczeń
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez andrzejandrzej » 16 kwi 2018, o 08:31

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli którego nie brać?
andrzejandrzej
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2 kwi 2014, o 12:55
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez snow.leopard » 16 kwi 2018, o 10:38

andrzejandrzej napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli którego nie brać?


Czyli brać najlepiej robota z mapowaniem pomieszczeń... Najlepszy w kategorii cena\jakość jest i pewnie jeszcze długo będzie Xiaomi Mi robot 1st Gen. Od niedawna otrzymał funkcję z drugiej generacji czyli sprzątanie strefowe. Dodatkowo przy nie wielkim trudzie można wgrać tam polski język i robot gada po naszemu :mrgreen:

Ceny wahają się w granicach 950-1100 zł.
snow.leopard
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 gru 2017, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Nokija

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez andrzejandrzej » 16 kwi 2018, o 11:23

Xiaomi ok, tylko że kasy wystarczy na ilife (który jest mniejszy i wjedzie pod meble).
Którego brać? A4s?
andrzejandrzej
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2 kwi 2014, o 12:55
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 16 kwi 2018, o 15:38

A4S to dobry wybor. Tymi pomieszczeniami sie nie przejmuj bo jesli dzis odkurzacz nie trafi lub zbyt krotko bedzie sprzatal dany pokoj jutro go posprzata lepiej.
Jedyna rzeczą na ktora bedziesz narzekał to wyjmowanie wlosow z elektroszczotki.
Akurat niedawno kupowałem kolejnego robota (A6) i moge Ci podpowiedziec ze A4 najtaniej jest na aliexpress w Ilife official store za 180USD z darmowa wysylka z Hiszpanii.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez open99 » 17 kwi 2018, o 12:31

Dawno temu pisałem, że niewiele po gwarancji zepsuł mi się A4. Zamieszczałem filmik, na którym widać, że odkurzacz po starcie jedzie tylko w jedną stronę, za chwilę wraca tym samym torem i wywala błąd.
Serwis poprawnie zdiagnozował problem z kołem, zdecydował się również wysłać gratisowo to koło mimo, że gwarancja się skończyła. W między czasie... zapomniał o wysyłce... :mrgreen:
Znalazłszy chwilę czasu rozebrałem sprzęt ponownie i dopiero za drugim razem zauważyłem, że przetarł się jeden kabelek łączący płytkę koła z płytą główną - polutowałem i działa :-)
Moje przypuszczenie jest takie, że stało się to w momencie, gdy odkurzacz wkręcił się w jakieś kable, które podwinęły się pod koło.

Miesiąc później... dotarły DWA koła z serwisu Ilife :mrgreen:
open99
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 16:32
Telefon:: honor

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 18 kwi 2018, o 09:06

Serwis ilife słynie z bardzo dobrej obsługi i bezproblemowego wsparcie , często wysyłają części zamienne za darmo.
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez snow.leopard » 18 kwi 2018, o 12:13

Co ciekawe jakoś nie widać zbyt wiele tematów, w których ludzie by mieli problemy, a to z kołem a to z jakimś silniczkiem albo z czymś innym w odkurzaczach Mi Robot. Ilife może i ma dobry serwis, ale awarii z ich odkurzaczami jest znacznie więcej :-P
snow.leopard
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 gru 2017, o 12:20
Pochwały: 3
Telefon:: Nokija

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 18 kwi 2018, o 16:32

Ilife to psują się masakrycznie, jakby nie zapas części który zgromadziłem to dawno byłby sprzedany.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron