• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez monsiejowa » 10 gru 2017, o 11:50

Nie ma żadnego kodu. Poprostu w takiej cenie można było kupić, bo widzę, że już magazyn EU jest niedostępny. Co więcej można było jeszcze użyć punktów i zbić cenę jeszcze niżej. Niestety nie miałem ich za wiele i zbiłem tylko tyle co ubezpieczenie paczki ale cena i rewelacyjna.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pawel319 » 11 gru 2017, o 00:06

@monsiejowa a co Ci daje ubezpieczenie paczki jak zamawiałeś z magazynu z UE? przecież VATu ani cła nie będzie, a jak nie dojdzie to i tak zwrot dostaniesz...?
pawel319
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 19:55
Telefon:: NN

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Azael » 11 gru 2017, o 01:16

To nie jest ubezpieczenie od vatu tylko raczej od uszkodzeń, jak nie dojdzie? Ale po to jest PayPal
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony


Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez wesco » 11 gru 2017, o 14:26

Dzięki Waszym postom zdecydowałem się na Xiaomi. Wczoraj nagle z magazyn EU-5 zniknął ale dziś pojawił się znowu.
Koszt całkowity (użyłem darmowej karty USD z kantoru alior) to 1047 minus ewentualny zwrot (4 lub 6 %) z topcashback.
Gdybym użył karty PLN mbanku i ich przelicznika to wyszłoby jakieś 60 PLN drożej.

130 minut po zakupie dostałem powiadomienie od topcashback że zwracają $20.09 (czyli 7% od $286.99). Na razie ta kwota ma stauts Pending, nie Payable.
Gdybym mógł ten cashback zamienić na PLN w paypal dziś to koszt całkowity tego odkurzacza wyniósłby 978 PLN.
wesco
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 gru 2017, o 18:42
Telefon:: lg g2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez monsiejowa » 11 gru 2017, o 19:00

Azael napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak się płaci przez przelewy24 to takie ubezpieczenie się przydaje. Jeśli nie dopłacisz do ubezpieczenia i paczka zaginie lub będzie uszkodzona przysługuje zwrot tylko połowy kwoty. Przy płatności PayPal można założyć spór i odzyskać pieniądze ale najczęściej mają kiepski kurs waluty. Przelewy24 mają jednak korzystniejszy przelicznik waluty nawet od przelicznika banku więc zawsze tą formę płatności wybieram i oczywiście dopłacam parę $ za ubezpieczenie.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Azael » 11 gru 2017, o 20:10

monsiejowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak się płaci przez przelewy24 to takie ubezpieczenie się przydaje. Jeśli nie dopłacisz do ubezpieczenia i paczka zaginie lub będzie uszkodzona przysługuje zwrot tylko połowy kwoty. Przy płatności PayPal można założyć spór i odzyskać pieniądze ale najczęściej mają kiepski kurs waluty. Przelewy24 mają jednak korzystniejszy przelicznik waluty nawet od przelicznika banku więc zawsze tą formę płatności wybieram i oczywiście dopłacam parę $ za ubezpieczenie.
Chcesz mi powiedzieć że taniej wyjdzie z ubezpieczeniem i ma przelewy24 niz w PayPal i bez ubezpieczenia?
Wątpię
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 11 gru 2017, o 20:28

Paypal wróci walutę jaka była na koncie pobrana , lub wróci walute na kartę walutowa więc nic się nie straci. Wiem że niektórzy mają podpięte zł karty pod paypal lecz to jest ich problem

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez monsiejowa » 11 gru 2017, o 20:43

Azael napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak się płaci przez przelewy24 to takie ubezpieczenie się przydaje. Jeśli nie dopłacisz do ubezpieczenia i paczka zaginie lub będzie uszkodzona przysługuje zwrot tylko połowy kwoty. Przy płatności PayPal można założyć spór i odzyskać pieniądze ale najczęściej mają kiepski kurs waluty. Przelewy24 mają jednak korzystniejszy przelicznik waluty nawet od przelicznika banku więc zawsze tą formę płatności wybieram i oczywiście dopłacam parę $ za ubezpieczenie.
Chcesz mi powiedzieć że taniej wyjdzie z ubezpieczeniem i ma przelewy24 niz w PayPal i bez ubezpieczenia?
Wątpię

Z reguły koszty ubezpieczenia pokrywam z nazbieranych punktów więc kurs w przelewy24 jest zawsze korzystniejszy niż w PayPal czy banku dlatego wykorzystuje tą metodę płatności.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Azael » 11 gru 2017, o 22:25

monsiejowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak się płaci przez przelewy24 to takie ubezpieczenie się przydaje. Jeśli nie dopłacisz do ubezpieczenia i paczka zaginie lub będzie uszkodzona przysługuje zwrot tylko połowy kwoty. Przy płatności PayPal można założyć spór i odzyskać pieniądze ale najczęściej mają kiepski kurs waluty. Przelewy24 mają jednak korzystniejszy przelicznik waluty nawet od przelicznika banku więc zawsze tą formę płatności wybieram i oczywiście dopłacam parę $ za ubezpieczenie.
Chcesz mi powiedzieć że taniej wyjdzie z ubezpieczeniem i ma przelewy24 niz w PayPal i bez ubezpieczenia?
Wątpię

Z reguły koszty ubezpieczenia pokrywam z nazbieranych punktów więc kurs w przelewy24 jest zawsze korzystniejszy niż w PayPal czy banku dlatego wykorzystuje tą metodę płatności.[/quote]Sam sobie zaprzeczasz, skoro pokrywasz kurs ubezpieczenia to byś kursami zbil cenę i zamówił przez PayPal, gwarantowane że będzie taniej. Można jeszcze do PayPal podpiąć revolut i masz dolara jak np u cinkciarza
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 11 gru 2017, o 22:43

Tylko częściej na kantorze alioru jest taniej niż na cinkciarzu

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez monsiejowa » 11 gru 2017, o 23:41

Jeśli masz konto walutowe i podpiętą kartę w PayPal to tak. Ja niestety mam konto i kartę tylko w PLN.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości