• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Warson » 29 wrz 2017, o 00:58

Witam, jako że dawno nie śledziłem tematu zapytam co możecie polecić do 1600zł?
opcje jakie mnie interesują:
- Sprzątanie długiego włosia
- Skaner pokoju
- stacja dokująca

z góry dzięki za pomoc.

pozdrawiam.
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Gawronnek » 1 paź 2017, o 15:20

Mam mieszkanie 64 m2, w sumie 3 pokoje, kuchnia, łazienka, głównie panele i terakota, jednak jest kilka małych dywaników, przy łózkach i pod ławą. Zależy mi na codziennym w miarę dokładnym sprzątaniu, szczególnie w miejscach trudno dostępnych np. pod łóżkiem. Czytam ten wątek już kolejny raz i nadal mam dwa dylematy
- Ilife A4S czy Xiaomi
- zakup w Gearbest czy może jednak trochę drożej AliEkspress z wysyłką z Niemiec

nie mam pojęcia jak jest z gwarancją na takie sprzęty, kupuje różne rzeczy w obu miejscach jednak jak do tej pory nic się nie zepsuło i nie korzystałem z gwarancji, może w obu przypadkach jesteśmy zdani sami na siebie, a gwarancja to pic na wodę.

Zdaję sobie sprawę, że nikt nie podejmie za mnie decyzji, ale chętnie wysłucham każdej porady.
Gawronnek
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 2014, o 15:57
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez panalbin » 1 paź 2017, o 20:14

Prosze o podanie adresu na jaki mam pisac do producenta w ramach gwarancji na V7 ? Nie moge odnalesc przez 180 stron
panalbin
 
Posty: 82
Dołączył(a): 12 gru 2014, o 09:24
Telefon:: redmi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 1 paź 2017, o 20:23

support@iliferobot.com

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Autor postu otrzymał pochwałę
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez polak.krk » 2 paź 2017, o 12:14

@gawronnek

Ilife ma lepszy support. Choc te odkurzacze jezdza chaotycznie.

Xiaomi robi mape i jezdzi lepiej.

To glowne roznice. Oba sprzatna podloge tak samo. Sprawdz szczeline pod lozkami. V4S moze byc zbyt wysoki jesli ta szczelina jest waska.
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez zbigor » 2 paź 2017, o 16:06

Gawronnek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Te dywaniki to może być kłopot. Jestem od kilku dni posiadaczem Xiaomi i juz wiem że cienkie dywaniki np w łazience przy brodziku czy przy łóżku dziecka to kłopot. Odkurzacz je zwija, plącze , przesuwa . Dlatego przed sprzątaniem je zwijam. Poza tym rewelacja.
Kupowałem na gearbest . Z przesyłką priority line i cashbackiem planet plus wyszło mi 990zł . Myślę że w miarę promowania Robota Vacuum II ceny powinny jeszcze trochę spaść.
Bardzo podoba mi się obsługa z apki. Bardzo przydatna jest imho możliwość sterowania mocą. Np gdy dziecko śpi to w sypialni włączam tryb quiet. Gdy robot wyjedzie z sypialni to od razu przeskakuję na turbo albo na max.
btw
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Moja żona która jest osobą wyjątkowo wyczuloną na czystość, nie ma jakości pracy xiaomi nic do zarzucenia co jest dla mnie wystarczającą rekomendacją.

Autor postu otrzymał pochwałę
zbigor
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 10:02
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 3 paź 2017, o 20:32

Ktoś ma v7 i może mi podać wymiary turboszczotki razem z wymiarami tych końcówek?
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 3 paź 2017, o 22:01

Dl 15,6cm + koncowka ze srobka 0,5cm + koncowka z rolka 1,2cm.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Teves » 4 paź 2017, o 14:21

Gawronnek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Te dywaniki to przekleństwo :(. Mój V7 ma z nimi problem i np. łazienkowe muszę zabrać, wycieraczka w przedpokoju również przekracza jego możliwości. Podobno A4S to wóz terenowy w porównaniu do V7. V7 wjeżdża pod meble, które są wyższe o około 1 cm, przy 7 mm nie wyraża ochoty chociaż czasem się pomyli i wbije pod szafkę.
Po kliku tygodniach użytkowania na parkietach i terakocie , że problemem nie jest algorytm, czy siła ssania - zawsze jest posprzątane elegancko. Problemem jest to żeby się nie zatrzymał na jakiejś przeszkodzie bo tedy nawet nie wiadomo czy sprzątał 2 min czy 2 godziny. Mojego V7 czasem zostawiam na kilka dni i zawsze się gdzieś zaplącze, nie zdarzyło się żeby po 2 czy 3 dniach czekał na mnie w bazie.
Teves
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 13:22

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 4 paź 2017, o 15:13

Teves napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jesli nie usuniesz przeszkody w ktora sia zaplatal to nie ma co sie dziwic ze ponownie sie zaplatuje.
U mnie w domu np. wymienilem miekki dywanik na ktorym staly buty na twardy z gumowym podlozem, u dzieci w pokoju "podwiesilem" kable itd. itd. Od okolo pol roku zawsze jest w bazie po sprzataniu z malymi wyjatkami gdy wplacze np. skarpete ktora spadnie dla dziecka z krzesla, a ktorej nie zauwaze.
Nawet bodajze w instrukcji jest napisane aby przez kilka pierwszych sprzatan byc w domu, obserwowac i na biezaco usuwac problematyczne miejsca.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Rafal1435 » 5 paź 2017, o 22:05

arturro007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurde poza długością wszystko się zgadza a v7 ma lepszą szczotkę bo ma ta gumę i włosy się tak nie okrecaja u mnie ma 16cm
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 5 paź 2017, o 22:46

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurde poza długością wszystko się zgadza a v7 ma lepszą szczotkę bo ma ta gumę i włosy się tak nie okrecaja u mnie ma 16cm
Uwiez tez sie wlosy zakrecaja na szczotce.
A do jakiego modelu chciales dopasowac szczotke z V7?
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron