• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 24 wrz 2017, o 13:27

arturro007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


I tu masz racje pewnie w wiekszości niedużych mieszkań w końcu "zamaże" wiekszkość terenu. W wiekszych domach z bardziej skomplikowanym układem potrzeba troszkę inteligencji aby wszystko ogarnąć, tym bardziej ze w mirobocie masz podgląd trasy w telefonie i dokładnie wiesz gdzie odkurzacz był a gdzie nie.
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 24 wrz 2017, o 13:48

I tu przychodzi kolejna funkcja robotow sprzatajacych tj. powtarzalnosc i czestotliwosc.
Mianowicie jesli nawet ilife danego dnia poswieci zbyt malo czasu na jakis pokoj bo z roznych przyczyn byl tam np 10% czasu to jutro moze tam byc 30% procent itd. itd.
Sam kupujac swoj pierwszy odkurzacz wybralem V7 choc "stac" mnie bylo na MI i mam mieszkanie okolo 90m ale nie bylem przekonany do: po pierwsze chinskich produktow, po drugie do robota sprzatajacego.
W grudniu minie rok i nie cofnalbym swojej decyzji, a mieszkanie codziennie blyszczy. W miedzyczasie moi znajomi, rodzina kupila 8 szt A4 i rowniez sa zadowoleni.
Po prawie roku nachodza mnie inne refleksje tj. np. czy wybralbym elektroszczotke bo moja zona ma dlugie wlosy ale wiem ze jest ona potrzebna ze wzgledu na mala moc mego odkurzacza.
Reasumujac MI jest super bo ma algorytm, wielofunkcyjna apke itd., a Ilife to taka wanka wstanka ale oba wykonuja swoja glowna funkcje tj. sprzatanie bardzo dobrze.
Teraz wszystko zalezy od checi i ilosci wydania wlasnych pieniedzy.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 24 wrz 2017, o 14:51

Ilife ma serwis którego nie ma xiaomi

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez polak.krk » 24 wrz 2017, o 22:43

belek88 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Napelniasz pojemnik woda, wsadzasz i ta woda tam kapie namaczajac ta szmatke. Sprawdz czy masz dziurke w pojemniku.
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez panalbin » 27 wrz 2017, o 19:43

ój ILIFE V7 zwariował. Po włączeniu rusza do przodu 2-3 cm i cofa sie kilka cm i potem sie tylko cofa ciągle w linii prostej. Wyczysciłem kółko przednie wyczysciłem szczotke itd i ciagle to samo. jakies pomysły czy na gwarancję
panalbin
 
Posty: 82
Dołączył(a): 12 gru 2014, o 09:24
Telefon:: redmi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez monsiejowa » 27 wrz 2017, o 20:41

Sprawdź czy przedni zderzak pracuje poprawnie- luźno. Ewentualnie wykręć zderzak i odłącz go od płyty głównej, sprawdż organoleptycznie czy jest wszystko ok. Możesz też nakręcić film jak zachowuje się Twój odkurzacz i wysłać do suportu ilife, może coś doradzą albo w ostateczności przyślą odpowiednie części.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez lucy-lu » 28 wrz 2017, o 19:21

Witam, chce zamowic A4 z gearbest ale obecnie przesylka kosztuje 170 zł, czy macie na to jakieś sposoby, kody czy coś? :) albo wiecie że bedzie wkrotce taniej? 170 to jednak troche duzo :/
lucy-lu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 17:19
Telefon:: iphone 6s

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 28 wrz 2017, o 19:41

Czekaj az pojawi sie w magazynie EU, wowczas przesylka kosztuje okolo 9$.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez lucy-lu » 28 wrz 2017, o 19:45

Ale właśnie można wybrać Warehouse Options: EU i mimo to koszt jest tak wysoki (z Chin ponad połowe taniej)
lucy-lu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 17:19
Telefon:: iphone 6s

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez elfman » 28 wrz 2017, o 20:11

Krótka piłka: ilife a6 czy xiaomi mi robot? do ogarnięcia 55m bez dywanów, zwierząt itp. Sam gres i panele. Zdaję sobie sprawę, że xiaomi jest bardziej zaawansowany przez co (przynajmniej w teorii) sprząta lepiej jednak czy jest to na tyle odczuwalna różnica by dopłacić ok 400 zł.
elfman
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 17:52
Telefon:: xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Caminero » 28 wrz 2017, o 20:22

elfman napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przy takiej powierzchni nie warto, spokojnie ilife ogarnie i zrobi soczystą robote. Programuj codziennie i będziesz zadowolony
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jarek65w » 28 wrz 2017, o 20:26

Co do sprzątania przez iLife na wariata , to dla mnie akurat zaleta 8-) .
Mam dywany na których jednokrotny przejazd nic nie da , musi ze 2 , 3 razy pod rożnym kątem przejechać żeby brudy z pod włosa wygarnąć.
Obawiam się ze Mi robot by to miejsce odpuścił po pierwszej wycieczce i sprzątanie wyszłoby średnio.
A4 się od ścian odbija chaotycznie ale dzięki temu mam czyste dywany .

No chyba ze Mi ma taki radar ze krąży wokół każdego paproszka do skutku ?
To sobie go dokupię.
Pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron